Informacje

Crossout - postapokaliptyczne MMO z samochodami w roli głównej już dostępne dla graczy

...

Gra zadebiutowała w formie wczesnego dostępu na Steam.

Takich przedziwnych pojazdów znajdziecie w grze znacznie więcej. Koncept 'zbuduj sobie broń, a następnie pojedź nią na pole walki' daje sporo miejsca na odkrywanie swojej kreatywności i sprawdzanie pomysłów w praktyce.  - obrazek 1
Takich przedziwnych pojazdów znajdziecie w grze znacznie więcej. Koncept 'zbuduj sobie broń, a następnie pojedź nią na pole walki' daje sporo miejsca na odkrywanie swojej kreatywności i sprawdzanie pomysłów w praktyce.

Dotychczas na temat Crossout nie pisało się zbyt wiele - gra została zapowiedziana w zeszłym roku przez Gaijin Entertainment (a więc wydawcę m.in. War Thunder) i studio Targem Games, które znane jest chociażby z Battle Mages, Hard Truck: Apocalypse czy Planets under Attack. Jej główne elementy to postapokaliptyczny świat w wersji MMO, który gracze przemierzają za kierownicami samodzielnie zbudowanych pojazdów służących także do prowadzenia walk. To właśnie kreator tych krążowników ma być głównym elementem zabawy, bo zgodnie z obietnicami naprawdę pozwoli on poszaleć z fantazją i stworzyć taki pojazd, jaki się chce.

"Na polu bitwy pojawiają się ociężałe, potężne krowy, które sprawiają wrażenie niemalże czołgów, ale są też małe, zwrotne ścigacze, prujące przez mapę ile sił fabryka i dopalacze dały, ostrzeliwujące się szybko i znikające momentalnie za naturalnymi przeszkodami, albo gdzieś w zabudowaniach" - pisał w swoich wrażeniach z zamkniętych betatestów Kamil, ale jeśli macie na to ochotę nie musicie wierzyć mu na słowo, a samodzielnie przetestować tytuł w formie wczesnego dostępu. Przestrzegamy jednak, chwilowo dostęp do gry kosztuje aż 30 euro, ale jeszcze w czwartym kwartale tego roku Crossout trafi do publicznej bezpłatnej bety i w takiej formie zostanie już na zawsze, bo docelowo produkcja będzie oparta na modelu F2P.

A oto i najnowszy zwiastun Crossout.

Najnowsze
Lubisz nas?