Informacje

Project Genom dostępne w wersji Early Access od 12 października

... Małgorzata Trzyna

W Project Genom gracze będą mogli ulepszać ciała swych bohaterów, czy to mutacjami, czy też technologicznymi dodatkami.

Project Genom dostępne w wersji Early Access od 12 października - obrazek 1

NeuronHaze Studio ogłosiło, że 12 października Project Genom pojawi się w sprzedaży na Steam w ramach Wczesnego Dostępu. W tym właśnie dniu tysiące nagich ludzi ma przebudzić się w kriogenicznych komorach i wyruszyć do Avalonu na poszukiwania sławy i chwały (zaczynając od znalezienia gaci i broni). W czasie rozgrywki może okazać się, że ludzkie ciało przydałoby się ulepszyć - będzie można to zrobić na dwa sposoby: grzebiąc w genach i wywołując niesamowite mutacje albo usprawniając organizm za pomocą technologicznych wynalazków.

Twórcy podkreślają, że w Project Genom zadanie graczy nie będzie ograniczało się do monotonnego zabijania przeciwników bez końca jak w niektórych grach - zespół obiecuje dopracowaną fabułę, wymagające bitwy, odgrywanie ról, hardcore'ową rozgrywkę i zagadki, których rozwiązanie może pociągnąć za sobą zaskakujące konsekwencje. W grze ma zabraknąć prowadzenia za rączkę, toteż gracze będą musieli zastanowić się, co zrobić ze znalezionymi zapiskami, pomyśleć, kto może być właścicielem odrąbanej ręki albo kto zamierza zniszczyć całe miasto. Całość jest inspirowana takimi tytułami, jak Mass Effect, Deus Ex i Dead Space.

NeuronHaze podkreśla również, że gra będzie oparta na modelu buy-to-play i nie pojawią się w niej żadne ukryte płatności.

Najnowsze
Lubisz nas?