Informacje

AION Free-to-Play: aktualizacja 5.0 trafi na europejskie serwery 10 sierpnia

... Małgorzata Trzyna

Aktualizacja "Utracone Wspomnienia" wiąże się ze zwiększeniem maksymalnego poziomu postaci do 75 oraz dodaniem nowych obszarów i instancji.

AION Free-to-Play: aktualizacja 5.0 trafi na europejskie serwery 10 sierpnia - obrazek 1

Gameforge ogłosił, że 10 sierpnia, w środę, wprowadzi na europejskie serwery AION Free-to-Play aktualizację "Utracone Wspomnienia", oznaczoną numerem 5.0. Tytuł nawiązuje do Wielkiej Katastrofy, podczas której Wieża Aiona rozpadła się na mnóstwo kawałków, a Atreia dzięki boskiemu poświęceniu uniknęła zagłady. Lecz co takiego zaszło rzeczywiście w tym wiekopomnym dniu? Odpowiedź na to pytanie leży na samym dnie Twoich wspomnień, ponieważ także w Tobie drzemie niebywała moc...

Aktualizacja wprowadzi szereg nowości i zmian. Pierwszą z nich będzie możliwość awansowania bohatera do poziomu 75 i wzniesienie go do statusu Arcy-Deava. W grze zostaną dodane również nowe obszary Nosra i Esterra, z czterema nowymi instancjami. Aktualizacja doda również szereg nowych animacji i rozbuduje możliwości kreatora postaci. Przedsmak tego, co czeka graczy, prezentuje poniższy zwiastun:

Najnowsze
Lubisz nas?