Informacje

Whore of the Orient prawdopodobnie nigdy się nie ukaże

...

Pamiętacie jeszcze Whore of the Orient? Projekt, o którym ostatni raz pisaliśmy prawie trzy lata temu, nie ma za wielkich szans na realizację.

Whore of the Orient prawdopodobnie nigdy się nie ukaże - obrazek 1

Czy prace nad Whore of the Orient doczekają się szczęśliwego zakończenia? - Nie sądzę - odpowiada Derek Proud, producent gry, w podcaście Gamehugs. - To była jedna z tych gier i jedno z tych studiów, które opuściłem na sam gorzki koniec, kiedy zostaliśmy zamknięci - wspomina. Zapewnia jednak, że nie obyło się bez walki o ten projekt. Jak stwierdza, zarówno on jak i Brendan McNamara mocno zabiegali o to, by podtrzymać go przy życiu.

- To było coś, czym sie pasjonowaliśmy. Na końcu okazało się jednak, że sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej - stwierdza zdawkowo. Whore of the Orient pierwotnie było projektem Team Bondi, zespołu odpowiedzialnego za ciepło przyjętą detektywistyczną produkcję L.A. Noire. Niedługo po jej wydaniu studio jednak zamknięto, a jego dorbek został wykupiony przez KMM Interactive, które deklarowało dokończenie prac nad Whore of the Orient.

Pierwotnie zakładano, że projekt uda się wypuścić w 2015 roku na konsole obecnej (a podówczas "następnej") generacji. Po drodze pokazano nawet gameplay ze scenami pościgu, walki wręcz i strzelanin z użciem osłon.

Najnowsze
Lubisz nas?