Informacje

"Warcraft" - premiera oficjalnej powieści filmu Warcraft: Początek już 15 czerwca!

... Michał Grabowski

Po raz kolejny próbę opowiedzenia historii w świecie Azeroth podjęła Christie Golden, autorka innych powieści z gier Blizzarda.

"Warcraft" - premiera oficjalnej powieści filmu Warcraft: Początek już 15 czerwca! - obrazek 1

W Azeroth dotychczas panował pokój, lecz teraz kraina ta stoi na skraju wojny – jej cywilizacja musi stawić czoła przerażającej rasie najeźdźców: wojowniczych orków, którzy uciekają ze swego konającego świata i zamierzają podbić inny. Kiedy otwiera się łączący światy portal, jedna armia staje w obliczu zniszczenia, druga – zagłady. Dwaj bohaterowie z dwóch wrogich sobie stron zmierzają do konfrontacji, która rozstrzygnie o losie ich rodzin, poddanych i ojczyzn. Tak oto rozpoczyna się opowieść o potędze i poświęceniu, w której wojna ma niejedno oblicze, a każdy walczy o słuszną z jego punktu widzenia sprawę. - możemy wyczytać z informacji prasowej.

Po raz kolejny do prac nad powieścią zaproszono Christie Golden, która na swoim koncie ma już wiele powieści z serii World of Warcraft i jest wielką wielbicielką gry MMO od Blizzarda.

Film Warcraft: Początek to pełen rozmachu obraz z wytwórni Legendary Pictures oraz Universal Pictures, stworzony na podstawie globalnego rozrywkowego fenomenu firmy Blizzard. Wydawcą oficjalnej powięści filmu jest Wydawnictwo Insignis

Najnowsze
Lubisz nas?