Informacje

Nad strzelaniem w Overwatch czuwali deweloperzy Call of Duty: Black Ops 3

...

Blizzard zaprzągł do pomocy specjalistów, by strzelanie w grze było naprawdę przyjemne.

Nad strzelaniem w Overwatch czuwali deweloperzy Call of Duty: Black Ops 3 - obrazek 1

Gry tworzone prze Blizzard z reguły nie posiadają mechaniki strzelania z perspektywy pierwszej osoby, nic więc dziwnego, że studio poprosiło o pomoc znawców tematu z Treyarch, a więc twórców m.in. Call of Duty: Black Ops 3. Jak ujawnił Aaron Keller, to częsta praktyka wśród studiów należących do Activision.

- Pracowaliśmy z ludźmi z Treyarch, by upewnić się, że asysta celowania na kontrolerach będzie działała dobrze. Okazali się być bardzo pomoc. Ciekawostką jest to, że często współpracujemy z różnymi studiami od Activision. Gdy tworzono Destiny twórcy rozmawiali z członkami zespołu od World of Warcraft. My byliśmy w Treyarch i rozmawialiśmy z deweloperami już wiele razy, czy to na temat silnika czy drobnych zmian. Oni także byli u nas i przyglądali się kilku elementom - powiedział Aaron Keller podczas rozmowy z serwisem gamesradar.com.

Keller potwierdził także, że Blizzard planuje wprowadzać większe aktualizacje do Overwatch zgodnie z zasadą parytetu. Oznacza to, że ważniejsze nowości i funkcje będą pojawiać się na wszystkich platformach. - Z większymi aktualizacjami chcemy trzymać się tak blisko tego samego dnia debiutu, jak to tylko możliwe. Co do mniejszych zmian czy poprawek dla znalezionych bugów, tu sytuacja może się trochę różnić. Między innymi z powodu natury danych platform - tłumaczy Keller. Przypominamy, że Overwatch debiutuje już 24 maja. I zgodnie z obietnicą - na wszystkich platformach jednocześnie.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?