Informacje

Deweloperzy Let it Die nie dali grze zginąć, jej premiera odbędzie się w tym roku

...

Wyobrażacie sobie zwariowaną, survivalową grę akcji? Dokładnie tak opisują swój projekt deweloperzy z GrassHopper Manufacture.

Deweloperzy Let it Die nie dali grze zginąć, jej premiera odbędzie się w tym roku - obrazek 1

Let it Die na krótko pojawiło się na naszych radarach w roku 2014 - produkcja została zapowiedziana przez studio Suda51 jako bardzo brutalna gra akcji/bijatyka dystrybuowana w formie free-to-play, dostępna na wyłączność na PS4. Tytuł miał pierwotnie zadebiutować w roku 2015, ale prawdę powiedziawszy po opublikowanym we wrześniu 2014 brutalnym zwiastunie słuch o niej zaginął.

Wygląda jednak na to, że twórcy wcale nie zarzucili swojego pomysłu, a wprost odwrotnie - po cichu nad nim pracowali, by teraz ogłosić, że ukaże się on jeszcze w tym roku. Deweloperzy w opublikowanym na swoim kanale wideo ogłosili, że wraz ze swoją grą wybierają się na kwietniową imprezę z cyklu PAX East, która odbędzie się w Bostonie. Jak zdradził Kazuki Morishita, cechami charakterystycznym gry mają być asynchroniczna rozgrywka, oprawa wizualna oraz narracja, a ona sama reprezentować będzie gatunek "zwariowanej, survivalowej gry akcji". Zaintrygowani?

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?