Informacje

The Divsion - świat w grze będzie prawie pięciokrotnie większy niż w becie

...

Byliście pod wrażeniem Manhattanu w becie The Division? Bądźcie świadomi, że w pełnej wersji gry znajdziecie jeszcze sporo więcej fajnych lokacji.

The Divsion - świat w grze będzie prawie pięciokrotnie większy niż w becie - obrazek 1

Interaktywna mapa zaprezentowana przez twórców na oficjalnej stronie gry prezentuje głównie centrum Manhattanu i niczym Google Maps pozwala na przyjrzenie się kilku miejscom z bliska. Wykorzystując ją, użytkownik Reddita o ksywie MiCK_GaSM przygotował porównanie obszaru świata z bety z planowaną pełną mapą w finalnej wersji The Division. Z jego obliczeń wyszło, że w becie udostępniono zaledwie 22 procent świata, który znajdzie się w grze na dzień jej debiutu. Wirtualny Nowy Jork będzie więc pięciokrotnie większy niż w becie The Division.

Ale to jeszcze nie wszystko. Korzystając z jego analizy inny użytkownik serwisu w podobny sposób przyjrzał się terenowi dostępnemu w becie - porównał z sobą wielkość strefy Dark Zone do ogólnej wielkości mapy. Okazało się, że strefa PVP zajmuje 18 procent mapy z bety The Division. Innymi słowy, świat z bety ma się do tego w pełnej wersji bardzo podobnie, jak arena PVP w porównaniu do całej mapy z wersji beta The Division.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?