Informacje

Mafia III już w kwietniu?

...

Jedna z zachodnich sieci podaje dokładny termin wydania Mafii III. Jeśli data się sprawdzi, na grę nie będziemy musieli długo czekać.

Mafia III już w kwietniu? - obrazek 1

Sieć BestBuy oferuje w przedsprzedaży Mafię III, podając przy okazji konkretną datę premiery gry. Z naklejonej na pudełko informacji wynika, że produkcja studia Hangar 13 ukaże się 26 kwietnia. Do tej pory 2K Games nie podało żadnych informacji w tym zakresie. Tak rychły termin wydania wydaje się nieco zaskakujący, tym bardziej, że o "trójce" niewiele się mówi.

Pozostaje jeszcze oczywiście pytanie o wiarygodność samego sklepu. Z datami premiery różnie bywa, ale zdarzają się sytuacje, że sprzedawcy wcześniej znają plany dystrybutorów i dzielą się nimi ze światem nim zostaną one oficjalnie ogłoszone. O tym, że warto brać poprawkę na takie sytuacje, świadczy jednak chociażby ostatnie zamieszanie z Doomem. Francuski Amazon podawał, że gra zadebiutuje 30 czerwca, by po niedługim czasie zmienić termin na 31 grudnia. Ten ostatni pełni najprawdopodobniej jedynie rolę wypełniacza na karcie katalogowej i nie należy się nim sugerować.

A jak będzie z Mafią III? Poczekajmy na oficjalny komunikat ze strony 2K.

Mafia III już w kwietniu? - obrazek 2

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?