Informacje

Garść screenshotów z MMO Escape from Tarkov

... Małgorzata Trzyna

Rosyjskie studio Battlestate Games zaprezentowało wygląd rozmaitych lokacji z Escape from Tarkov, MMO łączącego gatunki FPS/TPS i RPG.

Escape from Tarkov to MMO, którego główną osią będzie fabuła, gra nie zaoferuje jednak trybu single-player. Akcja będzie toczyć się w fikcyjnym, rosyjskim mieście Tarkov, w 2028 roku, które znalazło się w centrum konfliktu między dwoma wojskowymi organizacjami. Mieszkańcy zostali ewakuowani, na miejscu pozostali jedynie żołnierze, lokalni strzelcy i tajemnicze osobistości, którzy nie wiadomo skąd się wzięli i jaki jest ich cel.

Gracze będą mieli tylko jedno życie, a kiedy zginą, stracą wszystkie przedmioty, jakie mieli ze sobą. Pojedyncza sesja w grze będzie trwać od 1 do 1,5 godziny, a terenem działań będzie otwarta lokacja, której powierzchnia wyniesie 5-10 kilometrów kwadratowych. Gracze, kończąc jeden scenariusz, odblokują kolejny. Do ukończonych rozdziałów można wracać po łupy albo po to, by dokładniej je eksplorować, co pozwoli odkryć misje poboczne albo ominięte lokacje. Wszystko, co stanie się w grze, będzie zależało od wydarzeń w głównym wątku albo od zadań pobocznych. Po zakończeniu wszystkich scenariuszy będzie można swobodnie poruszać się po świecie gry, bez limitów czasowych. W Escape from Tarkov znajdzie się także tryb Areny, z walkami przypominającymi potyczki gladiatorów.

Escape from Tarkov nie będzie produkcją free-to-play, ale płatnym tytułem, bez mikrotransakcji. W planach są także płatne DLC.

Więcej szczegółów o grze można znaleźć na Facebooku Escape from Tarkov.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?