Informacje

Gamescom 2015: tak Mafia III prezentuje się na pierwszych screenach

...

Jak wiadomo już od wczoraj, akcja Mafii III toczy się w Nowym Orleanie. Miastu (i nie tylko) można się przyjrzeć na pierwszych obrazkach z gry.

Gamescom 2015: tak Mafia III prezentuje się na pierwszych screenach - obrazek 1

Był pierwszy zwiastun, były urywki gameplayu, czas na obraz statyczny, czyli screeny z Mafii III. Stylowe samochody, wymiana ognia, policja i oczywiście Nowy Orlean, czyli miejsce akcji trzeciej części serii - tych rzeczy na pewno na poniższych obrazkach nie brakuje. Po jednym z ujęć można ponadto wysnuć wnioski, że główny bohater, podobnie jak w drugiej części, korzystać będzie z systemu osłon.

Przypomnijmy, że za Mafię III odpowiada Hangar 13, nowo utworzone studio podlegające Take-Two. Dwie wcześniejsze odsłony serii, Mafia: The City of Lost Heaven i Mafia II, powstały za naszą południową granicą, w 2K Czech (wcześniej: Illusion Softworks). Premiera "trójki" zaplanowana jest na przyszły rok. Gra trafi na pecety, Xboksa One i PlayStation 4.

- Mafia III kontynuuje silną tradycję marki, polegającą na opowiedzeniu urzekającej historii, umiejscowionej w zdradliwym i obliczonym świecie zorganizowanej przestępczości - zapewnia Christoph Hartmann, prezes 2K.

Najnowsze
Lubisz nas?