Informacje

Premiera gry Lords of the Fallen przesunięta!

14 gram.pl

Produkcja studia CI Games i Deck13 zadebiutuje trzy dni wcześniej niż pierwotnie zaplanowano! Możecie ją zamówić już teraz w Edycji Limitowanej w sklepie gram.pl!

Premiera gry Lords of the Fallen przesunięta! - obrazek 1

Lords of the Fallen ukaże się na polskim rynku 28 października bieżącego roku. W tej rozbudowanej grze RPG akcji wcielimy się w Harkyna, który będzie musiał stawić czoła Lordom Upadłego Boga. Na graczy czekać będą emocjonujące walki z przeciwnikami i starcia z potężnymi bossami. Nie zabraknie wielu rodzajów broni, mieczy i tarcz oraz licznych sekretów do odkrycia. Twórcy inspirowali się takimi hitami, jak Dark Souls, Warhammer czy Darksiders.

Lords of the Fallen zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Tylko w sklepie gram.pl otrzymacie pakiet dodatków Zestaw Lwiego Serca (zawiera Zbroję Odwagi, potężny młot Krzyk oraz tarczę Lwia Głowa). Edycja Limitowana, która dostępna jest w przedsprzedaży w sklepie gram.pl, zawiera – oprócz gry – szyfr mnicha, ścieżkę dźwiękową oraz zestaw broni.

14 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
karvaialka

"rozbudowanej grze RPG akcji"... więc tak teraz określa się slasher? ok, ale z ewentualnym zakupem poczekam do recenzji. Kilku.

Odpowiedz
CAPTAINCOMMANDO

UNBELIEVABLE !!!!!!!!!! ;)

Odpowiedz
G DracoBart31

Uf. Postraszyli tytułem... człowiek myśli: "No nie... taką markę robią...", a tu miła niespodzianka.

Brawo dla CI.

Odpowiedz
Soul1

Fajnie! Niby 3 dni to niewiele, ale to i tak miła odmiana od ciągłego opóźniania wszystkiego i przerzucania na następny rok.

+10 do reputacji dla CI Games. Teraz jej poziom wynosi już tylko -290 ;].

Odpowiedz
G DODO1992

Już zamówiłem :P Muszę anulować aby zmienić sposób dostawy jak 3 dni wczesniej będzie :P Mam kuriera, ponieważ jestem w domu do 15 w pt a tak to we wtorek będe mógł normalnie odebrać paczkę w punkcie odbioru, thx za 10zł mniej :P

Już nie mogę się doczekać tej gry. Własnie gram sobie jeszcze raz w Dark Souls II NG++. Jedyny ból to taki, że w zasadzie ludzi wycieło bo nikt nie chce grać w moim przedziale Soul lvl (20mln) i wszystkich bossów robię sam (nie jest to problem, po prostu lubię grać w coopie)

Odpowiedz
G Arcling

Cóż za strasznie odległe przesunięcie premiery, że aż wymaga to takiego newsa. Nie wiem jak oczekujący na grę to przeżyją.

Odpowiedz
G Tarasada

Heh choc jedna gra z cyklu "ulubione przeze mnie" nie będzie przesunięta na później tylko wcześniej :). To sie chwali ;p.

Odpowiedz
zombie44

Tytuł jak z Onetu hahah gram.pl>żal.pl

Odpowiedz
halufo

Odpowiedz
G eLp_Ne

Po trzech dniach będzie za dużo recenzji i nikt nie kupi :D dobry ruch xd

Odpowiedz
G MisioKGB

> Tytuł jak z Onetu hahah gram.pl>żal.pl

Prowadzą kampanię stąd taki tytuł, nie możesz ich za to winić. :P btw bardzo fajna wiadomość ten październik jest magiczny ciągle jakieś gry sam nie wiem od czego mam zaczać. Twierdza? Sherlock? Obcy :P Wypłata 10go na szczęście starczy jej na większość z tych gier uff

Odpowiedz
Phobos_s

Całkiem miła wiadomość. Choć nie wiem, czy ma to dla mnie jakieś większe znaczenie, bo w dniu premiery LotF i tak pewnie będę wsiąknięty w nowego Aliena :)
Ale mimo to, fajna wiadomość.

Odpowiedz
M_Siwy

Dobra wiadomość, bo przynajmniej raz mamy coś przed resztą europy, co mnie bardzo cieszy, :). W Aliena także chętnie pogram ale najpierw Rodzima Produkcja a potem reszta:)

Odpowiedz
Faret

I takie niespodzianki lubię najbardziej. Gdy człowiek już myśli kiedy ten koniec miesiąca i premiera gry to twórcy przesuwają premierę...dobrze że do przodu i gra wyjdzie wcześniej:) No cóż zostało co raz mniej czasu więc trzeba będzie szybciej zorganizować sobie czas:)

Odpowiedz