Informacje

Obcy: Izolacja - wymagania sprzętowe ujawnione

16 Mateusz Stanisławski

Prace nad Obcy: Izolacja właśnie zostały zakończone, czas najwyższy więc poznać wymagania sprzętowe. Creative Assembly od razu ujawniło zarówno konfigurację minimalną, jak i rekomendowaną.

Obcy: Izolacja - wymagania sprzętowe ujawnione - obrazek 1

Wymagania sprzętowe Obcy: Izolacja bez problemu wpisują się w obecne standardy – jeżeli twórcy zadbają o optymalizację, gra powinna płynnie działać na większości blaszaków, które radzą sobie z obecnie wydawanymi produkcjami.


Minimalne wymagania sprzętowe Obcy: Izolacja:

  • 32-bitowy system operacyjny Windows 7;
  • procesor Intel Core 2 Duo E8500 (3,16 GHz);
  • 4 GB pamięci RAM;
  • karta graficzna AMD Radeon HD 5550 lub NVIDIA GeForce GT 430 (1 GB, DirectX 11);
  • 35 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.


Zalecane wymagania sprzętowe Obcy: Izolacja:

  • 64-bitowy system operacyjny Windows 7;
  • procesor AMD: Phenom II X4 955 (3,2 GHz) lub Intel Core 2 Quad Q9650 (3,0 GHz);
  • 8 GB pamięci RAM;
  • karta graficzna AMD Radeon z serii R9 200 lub NVIDIA GeForce GTX660 (2 GB, DirectX 11);
  • 35 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Premiera Obcy: Izolacja jest ustalona na 7 października bieżącego roku. Produkcja pojawi się nie tylko na komputerach osobistych, ale również konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One (za wydanie wszystkich tych wersji na terenie naszego kraju odpowiada firma Cenega).

16 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
garczesjan22

Full detale i lecimy tutaj, szczególnie że grafika w materiałach prezentuje się szczegółowo i bardzo klimatycznie.

Odpowiedz
G Tarasada

Na średnich pewnie pocisne.

Odpowiedz
G Antosz

O kurczę oO! Wygląda na to, że mnie też pójdzie na max detalach. Dziwię się bo gra wygląda świetnie a mój komp już ma troszkę.

Odpowiedz
MBi

u mnie też poszło by na maks, ale dziękuję postoje... nie ruszam gier o wadze przekraczającej 15 GB.

Odpowiedz
G Skull3

" AMD Radeon z serii R9 200"

To R9 270 czy R9 295X2? Nienawidzę takich nieścisłości.

Odpowiedz
saborcat-14

No ładnie spodziewałem się o wiele wyższych, ale i tak liczy się optymalizacja :)

Odpowiedz
G Renchar

> u mnie też poszło by na maks, ale dziękuję postoje... nie ruszam gier o wadze przekraczającej
> 15 GB.
No to jeszcze ze 2-4 lata i sobie w nowsze girerki nie pograsz chyba że karcianki i arcade :D :D

Odpowiedz
PrototypX12

> > u mnie też poszło by na maks, ale dziękuję postoje... nie ruszam gier o wadze przekraczającej
>
> > 15 GB.
> No to jeszcze ze 2-4 lata i sobie w nowsze girerki nie pograsz chyba że karcianki i
> arcade :D :D
Tak już teraz gry ważą po 50 gb 40 gb :) radzę zainwestować w dysk większy

Odpowiedz
HentaiDymon

Oł je. Mi się nawet nie odpali...

Odpowiedz
Phobos_s

A tam wymagania sprzętowe. Ja chcę już premierę ; D
Swoją drogą ciekawe co będą robić panowie z CA przez ten miesiąc pomiędzy goldem a premierą. Pewnie przygotują jakiś patch, to raczej pewne, ale poza tym?
Zajmą się DLC czy może zaczną planować kolejną część? ; ]

Odpowiedz
Pureya

I kolejny ciężki twór na dysku u graczy wyląduje. 35 GB to nie aż tak mało, a kilka takich gier i jakoś miejsca na dysku zacznie co po niektórym brakować. Teraz wystarczy poczekać do premiery:)

Odpowiedz
G MisioKGB

Dlatego gram u szwagra na PS3, bo nie muszę instalować żadnych gier tylko od razu gram... oh wait przecież już te czasy minęły dawno... Samo GTA V instalowało mi się z pół godziny, a każde załadowanie gry po odpaleniu to jakieś 5 minut czekania...

Odpowiedz
G Henrar

> Dlatego gram u szwagra na PS3, bo nie muszę instalować żadnych gier tylko od razu gram...
> oh wait przecież już te czasy minęły dawno... Samo GTA V instalowało mi się z pół godziny,
> a każde załadowanie gry po odpaleniu to jakieś 5 minut czekania...
PS3 to nie jedyna konsola na rynku, jest jeszcze cała reszta. Na PS4 po 10 sekundach będziesz mógł grać, na X360 nawet nie będziesz musiał instalować na HDD.

Odpowiedz