Informacje

FIFA 15 - EA nie będzie tolerować farmerów

14

Jeszcze przed premierą gry FIFA 15 Electronic Arts zapowiada twardą i nieprzejednaną politykę w stosunku do osób, które psują zabawę innym.

FIFA 15 - EA nie będzie tolerować farmerów - obrazek 1

"Naucz się zasad gry!" - wzywa Electronic Arts przed premierą gry FIFA 15. Hasłu towarzyszą zapewnienia, że z trybu FIFA Ultimate Team usuwani będą tzw. farmerzy monet. Ktokolwiek parający się takim zajęciem otrzyma natychmiastowego, permanentnego bana na wszystkie gry z katalogu EA. Ci, którzy będą kupować monety i promować ich sprzedawców, muszą się również liczyć z konsekwencjami. Najpierw otrzymają ostrzeżenie, następnie żółtą kartkę, skutkującą koniecznością zresetowania konta, a skończą z permanentnym banem na gry spod znaku FIFA.

Najsurowsza z kar spotka także osoby, które oszukują podczas meczów sieciowych na komputerze oraz w trybie Pro Clubs (pół-żartem można dodać, że tego ostatniego nie muszą się obawiać przyszli nabywcy wersji na PS3 lub X360). Niedozwolone będzie też używanie botów, przez które następują błędy i poważne zachwiania w rynku transferowym FUT.

14 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G PokerMorda

Skąd u EA ta pewność że będą boty i hacki? Aż tak się developerzy leniwili przy zabezpieczeniach?

Odpowiedz
G pepsi

> Skąd u EA ta pewność że będą boty i hacki? Aż tak się developerzy leniwili przy zabezpieczeniach?

z lekcji zwanej historią :)

Odpowiedz
G Dandzialf

Te coinsy są tylko za mecze, czy można je także kupować od EA?

Odpowiedz
czesiuleczek

> Te coinsy są tylko za mecze, czy można je także kupować od EA?
Coinsy są tylko za mecze, od EA można kupić Fifa Points, jednak jest to dużo droższe niż kupowanie coinsów.

Odpowiedz
G LastOrder

Żeby farmić już nawet w Fifie... Co ci ludzie wyrabiają.

Odpowiedz
One_of_the_Many

Żeby z Fify robić jakieś MMO z jakąś walutą. Co to EA wyrabia.

Odpowiedz
deamon-pl

hmm no to ludzie poszukaj gdzie indziej miejsca do zarabiania gotówki .

Odpowiedz
G Kafar

Niech to EA się nie odgraża bo za każdym razem jak takie z nich cwaniaki były to bany posypały się na uczciwych graczy.

Odpowiedz
G Skrzypiec

> Żeby z Fify robić jakieś MMO z jakąś walutą. Co to EA wyrabia.
Akurat Ultimate Team jest ciekawym pomysłem.

Odpowiedz
omatkoooo

Odpowiedz
G Renchar

> Skąd u EA ta pewność że będą boty i hacki? Aż tak się developerzy leniwili przy zabezpieczeniach?
Teraz chyba nikt nie bawi się w zabezpieczenia bo i tak po tygodniu boty się pojawiają. Ty raportujesz gracza a potem łaskawie sprawdzają takiego pana ile gra i czy odpisuje na wiadomości o późnych porach itp. Chyba że sam zrobisz addona blokującego booty ^^

Odpowiedz
G Switer

Witam.

Mam pytanie do osób, które wcześniej kupowały tą grę na PC. Mam chęć ponownie kupić w końcu po długiej przerwie i się relaksować wieczorem przy meczyku. Czy występują nagminnie hackerzy, jakieś boty lub takie inne rzeczy uprzykrzające życie normalnym graczom? Tylko jak wspomniałem, mówię o wersji na PC, bo jeśli tak, to sobie chyba odpuszczę, ale wolę spytać kto wie co i jak. A do tych ich zapowiedzi to podchodzę z dystansem.

Odpowiedz
G Ryu_Makkuro

Znając banowanie EA, to się nikt niczego nie musi obawiać. Do premiery FIFA 16 nikt bana nie dostanie...

Odpowiedz
G Paoro

> Witam.
>
> Mam pytanie do osób, które wcześniej kupowały tą grę na PC. Mam chęć ponownie kupić w
> końcu po długiej przerwie i się relaksować wieczorem przy meczyku. Czy występują nagminnie
> hackerzy, jakieś boty lub takie inne rzeczy uprzykrzające życie normalnym graczom? Tylko
> jak wspomniałem, mówię o wersji na PC, bo jeśli tak, to sobie chyba odpuszczę, ale wolę
> spytać kto wie co i jak. A do tych ich zapowiedzi to podchodzę z dystansem.
Zależy kiedy, np. tainerowcy występuje w pierwszej lidze, ale najpierw trzeba tam dojść i wygrać 9 innych lig. A i wtedy można sobie z trainerowcami radzić, widzisz podejrzanie słaby skład i bardzo dobry bilans np. 200-1-2. Robić Alt-F4 i od nowa. Fakt dostaniesz porażkę ale tylko do bilansu, a w lidze nadal będziesz mógł rozegrać ten mecz, nie tracąc szansy.

Odpowiedz
maniekk

A jak można farmić w Fifie? Bez przerwy klepać ten sam mecz?

Odpowiedz