Informacje

Diablo III doczeka się drugiego dodatku?

33

Blizzard rozważa stworzenie jeszcze jednego, po Reaper of Souls, rozszerzenia Diablo III. Takie sugestie nasuwa ostatnia ankieta konsumencka firmy.

Diablo III doczeka się drugiego dodatku? - obrazek 1

"Jak bardzo interesuje cię możliwość zagrania w drugi dodatek do Diablo III?" - takie pytanie, według informacji podanych przez jednego z użytkowników forum NeoGAF, pada w ankiecie Blizzarda. Respondenci mogą wybrać jedną z pięciu dostępnych odpowiedzi: od "w ogóle nie jestem zainteresowany" po "jestem ogromnie zainteresowany". To jedyne pytanie, które nawiązuje do kolejnego rozszerzenia hack'n'slasha.

Wygląda więc na to, że Blizzard poważnie zastanawia się nad stworzeniem drugiego dodatku. Trudno się jednak dziwić, skoro pierwszy, Reaper of Souls, sprzedał się w ciągu pierwszego tygodnia w niemal trzech milionach egzemplarzy. Wcześniej główny producent Alex Mayberry mówił, że przed podjęciem decyzji w kwestii dalszego rozwoju serii Diablo trzeba ocenić, jak gracze przyjmą pierwsze rozszerzenie "trójki". Łącząc te dwie rzeczy można dojść do wniosku, że następny dodatek jest wielce prawdopodobny, choć droga do oficjalnego ogłoszenia wydaje się być jeszcze daleka.

33 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Eternal101

Hmmm, oby tylko nie jechali z dodatkami jak w WoW'ie, bo to nie MMO. Hmmm ciekawe jaki w ogóle wątek zamierzali by pociągnąć, i jakiego main bossa daliby na koniec hmm VI aktu? Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2.

Odpowiedz
G gmx

> Hmmm, oby tylko nie jechali z dodatkami jak w WoW'ie, bo to nie MMO. Hmmm ciekawe jaki
> w ogóle wątek zamierzali by pociągnąć, i jakiego main bossa daliby na koniec hmm VI aktu?
> Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2.

albo jak przy starcraft 2.... oh wait...

osobiście nie miał bym nic przeciwko kolejnym dodatkom - d3 to nie jest gra którą przechodzi się raz dla fabuły, jeżeli toś ma takie podejście to trochę źle lokuje pieniądze.

Odpowiedz
G Eternal101

> albo jak przy starcraft 2.... oh wait...
2 dodatki i koniec ;> , po za tym Diablo to nie SC 2, patrz D1 i D2.> osobiście nie miał bym nic przeciwko kolejnym dodatkom - d3 to nie jest gra którą przechodzi
> się raz dla fabuły, jeżeli toś ma takie podejście to trochę źle lokuje pieniądze.
Ja gram dla funu w tą grę i dla loota ;>, fabułe obeznałem bo była konieczna do odblokowania trybu przygody.

Odpowiedz
G Ximos

> Hmmm ciekawe jaki w ogóle wątek zamierzali by pociągnąć, i jakiego main bossa daliby na koniec hmm VI aktu?
> Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2.

1. Diablo 1 ma dodatek nie od blizzarda i blizzard się pod nim nie podpisuje czytaj nie można na nim grać w battelnecie.
2. Tak trudno się domyśleć kto może być silniejszy od śmierci, zwłaszcza że połowa świata została zabita?

Odpowiedz
G Eternal101

> 1. Diablo 1 ma dodatek nie od blizzarda i blizzard się pod nim nie podpisuje czytaj nie
> można na nim grać w battelnecie.
> 2. Tak trudno się domyśleć kto może być silniejszy od śmierci, zwłaszcza że połowa świata
> została zabita?
Do 2 Tak, trudno sie domyślić ;>.Do 1 Ale do D2 już robił Blizzard dodatek i wyszedł tylko 1 ;>.

Odpowiedz
G gmx

> > albo jak przy starcraft 2.... oh wait...
> 2 dodatki i koniec ;> , po za tym Diablo to nie SC 2, patrz D1 i D2.
blizz to też nie ta sama firma co za czasów d1 i d2. poza tym obecny internet ułatwia ciągłe rozwijanie produktów nie tak jak za czasów d2 gdzie nadal dominujący zysk był z półek sklepowych. Osobiście wolał bym żeby czas do d4 umilały dodatki zamiast po prostu gra się znudziła. No i dodatek jak widzisz poszedł w dobrym kierunku - pogrzebali ah, poprawili loot

Odpowiedz
Nitro2050

Tak będzie drugi dodatek, a jak jeżeli dużo ludzi chce trzeci i może czwarty dodatek :D bo będzie świetnie gra, bardzo długa gra. Bo ja tak chce :)

Odpowiedz
G Dandzialf

Przecież od dawna wiadomo, że Blizz planuje 2 dodatki...

Odpowiedz
G Eternal101

> blizz to też nie ta sama firma co za czasów d1 i d2. poza tym obecny internet ułatwia
> ciągłe rozwijanie produktów nie tak jak za czasów d2 gdzie nadal dominujący zysk był
> z półek sklepowych. Osobiście wolał bym żeby czas do d4 umilały dodatki zamiast po prostu
> gra się znudziła. No i dodatek jak widzisz poszedł w dobrym kierunku - pogrzebali ah,
> poprawili loot
Za te skasowanie ah i poprawienie lootu, oraz dodanie adventure mode'a wielkie dzięki im, gra teraz stała się taka jaka powinna być od początku. Do tego pamiętaj jeden dodatek jest na + drugi na "-" tak jak w przypadku WoW'a oby tutaj nie było tak samo...Dadzialf Źródło że niby pracują, bo póki co to coś tam było mówione o D4 a nie dodatku...Nitro2050 No i zrobić z tego tasiemca co nie? I w kolejnych dodatkach wskrzeszać te same postaci albo dodawać jakieś absurdy. Nie dzięki.

Odpowiedz
Shinigami

Nekromanta? ;D

Trudno im się dziwić, szczególnie, że Diablo w końcu stało się grywalne. Co samo w sobie jest niesamowite.

Odpowiedz
G Meviuz

Już była kiedyś pokazana rozpiska wydawnicza Blizza i było w niej napisane, że będą dwa dodatki do D3.

Odpowiedz
saborcat-14

Wiadomo że będzie 2 dodatek i jest wiele przesłanek które karzą twierdzić ze powstanie na 100%. Ostatni wers przepowiedni Caina, Fabuła a konkretnie sam koniec RoS no i oczywiście twórcy którzy nie raz używali określenia "pierwszy dodatek do Diablo 3 :P".

Odpowiedz
G Kafar

Też dziwi mnie że ktoś podejrzewa że może być drugi dodatek. Wiadomo o 2 dodatkach do Diablo 3 gdyż cały intentory jak i miasteczka są pod jeszcze jeden dodatek stworzone ;). Bardziej przerażające jest brak tego co miało być jeżeli chodzi o pvp ;/ czy system gildii bo to co jest jest mega słabe.

Do tego oczywiście jak koledzy wyżej napisali wiele jest odnośników dotyczących dalszej fabuły.

Odpowiedz
G Dandzialf

> Dadzialf Źródło że niby pracują, bo póki co to coś tam było mówione o D4 a nie
> dodatku...
Ty naprawdę nie potrafisz z Googla korzystać... W 2010 roku wyciekł plan wydawniczy Blizza... z widniejącymi dwoma dodatkami do D3 http://www.gamespot.com/articles/blizzards-release-schedule-leaked/1100-6284773/ Później były jeszcze różne wypowiedzi pracowników sugerujące, że ma być więcej niż jeden dodatek (te sobie znajdź sam... nie chce mi się tego szukać).

Odpowiedz
G Eternal101

> Ty naprawdę nie potrafisz z Googla korzystać... W 2010 roku wyciekł plan wydawniczy Blizza...
> z widniejącymi dwoma dodatkami do D3 http://www.gamespot.com/articles/blizzards-release-schedule-leaked/1100-6284773/
> Później były jeszcze różne wypowiedzi pracowników sugerujące, że ma być więcej niż jeden
> dodatek (te sobie znajdź sam... nie chce mi się tego szukać).
>
Potrafię korzystać -.-... Plan wydawniczy przestarzały, wiesz plany Blizza się zmieniają... I póki co cały czas aż do dziś mówili o D4, i RoS'ie który już wyszedł miesiąc temu. Po 2 ten plan wydawniczy nijak się ma do tego co mamy obecnie. Po za tym nie wiem o co ty się człowieku wykłócasz (chyba po to by wszcząć kolejną wojenkę) bo ja nawet nie napisałem że nie będzie takiego dodatku tylko uwaga cytuję własnego posta:"Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2." Widzę że ktoś tu usilnie próbuje naśladować Diabolicusa i Henrara ale nieudolnie mu to wychodzi.saborcat_14 tylko żeby nie schrzanili tego co poprawili w RoS'ie.Meviuz Oby był tak dobry jak pierwszy albo i lepszy, i oby dalej nie powstawąły, bo znajać życie z kolejnymi dodatkami będzie co raz gorzej pewnie.

Odpowiedz
G Dandzialf

> Potrafię korzystać -.-... Plan wydawniczy przestarzały, wiesz plany Blizza się zmieniają...
> I póki co cały czas aż do dziś mówili o D4, i RoS'ie który już wyszedł miesiąc temu.
> Po 2 ten plan wydawniczy nijak się ma do tego co mamy obecnie. Po za tym nie wiem o co
> ty się człowieku wykłócasz (chyba po to by wszcząć kolejną wojenkę) bo ja nawet nie napisałem
> że nie będzie takiego dodatku tylko uwaga cytuję własnego posta:
>
> "Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2."
>
> Widzę że ktoś tu usilnie próbuje naśladować Diabolicusa i Henrara ale nieudolnie mu
> to wychodzi.

Na początku dziwiło mnie dlaczego Henrar i inni tak tutaj na ciebie najeżdżają, ale teraz zaczynam ich rozumieć.Przecież ja się nie odnoszę do tego posta lol. Odnoszę się do tego: Źródło że niby pracują, bo póki co to coś tam było mówione o D4 a nie dodatku...Więc dałem Ci pierwszą wzmiankę o 2 dodatku. Plus wypowiedzi pracowników, które sam sobie poszukaj.

Odpowiedz
G Eternal101

> Na początku dziwiło mnie dlaczego Henrar i inni tak tutaj na ciebie najeżdżają, ale teraz
> zaczynam ich rozumieć.
Rozumieć to że czepiają się o każdy znak interpunkcyjny? To jest już hate a nie zwykłe czepialstwo. > Przecież ja się nie odnoszę do tego posta lol. Odnoszę się do tego: Źródło że niby pracują,
> bo póki co to coś tam było mówione o D4 a nie dodatku...
Sorry ale nie śledzę każdego topicu i każdego newsa czy wpisu na twiterze/fanpage'u Blizza, dlatego chciałem dowód a ty najeżdżasz na mnie (tak samo jak w wątku o filmie warcrafta) za nic... > Więc dałem Ci pierwszą wzmiankę o 2 dodatku. Plus wypowiedzi pracowników, które sam sobie
> poszukaj.
No i na tym zakończmy ten temat, będzie to będzie pewnie z racji tego że dodatek pierwszy wyszedł w 2014 a biorąc tradycje na wydawanie dodatków z wowa co 2 lata do D3 pewnie wyjdzie w 2016 roku drugi dodatek a D4 (o ile wyjdzie) to pewnie za kolejne 10 lat :D.P.S. I tnij posty.

Odpowiedz
G Zgreed66

Nie po to zrobili nowe "otwarcie", aby z tego nie skorzystać.

Odpowiedz
vegost

Zarzynać kurę ze złotymi jajami ? Zrobią i kolejne 2, jeśli będzie trzeba, choć słabe to wszystko było od początku podstawki :) Takie "ulepszanie" gry pod czasie, to ich specjalność :) To tak jak by sprzedawać nieoszlifowany diament na pierścionek. I z czasem zanosząc go do złotnika, mieć już perfekcyjnie wykończony. Ble.

Odpowiedz
Luqstar

To, że będzie drugi dodatek było oczywiste od dawna. Tym razem będą się podniecać wyciętymi talizmanami z podstawki i wyspą Skovos (miło będzie zobaczyć Amazonki bez cycek).

Odpowiedz
G Kadaj

Skoro po zakończeniu RoSa wolny jest nie tylko Diablo, lecz również pozostała czwórka, jest materiału na sporo dodatków. ;D

Ja sam przyjemnie wspominam V akt, chętnie pograłbym w kolejnym. ;p

Odpowiedz
G Arcling

Zawsze mogą zrobić dodatek z jakimiś wrogimi nephalemami, na co RoS trochę wskazuje oraz fakt, że w becie wycięto Zoltun Kulle'a (być może planują jego powrót i miałby jakąś rolę do odegrania). Z Diablo ponownie walczyć nie będziemy, przynajmniej nie w tej samej części, bo walka z nim była w podstawce.

Odpowiedz
G Astmol

Chętnie kupię i zmarnuję kilkaset godzin życia. Byleby jakąś fajną postać dorzucili, może nie koniecznie nawiązującą do poprzednich części.

Odpowiedz
G Oxva

To tylko kwestia czasu.

Odpowiedz
Afgncap

Może w drugim dodatku postarają się i pozwolą odciąć wtyczke od neta, bo to co się ostatnio dzieje na europejskich serwerach woła o pomstę do nieba. Ciągle przez DDoS coś im się sypie z serwerami, jakieś lagi, disconnecty i zawsze jak mam wolne. Z drugiej strony bronili decyzji o "always online" tym, że ludzie powinni tworzyć społeczności i zacieśniać więzi, no to zacieśniają kiedy leci na generalu dyskusja rozpoczynająca się od "lags anyone?"

Odpowiedz
Shinigami

> Może w drugim dodatku postarają się i pozwolą odciąć wtyczke od neta /.../
Raczej na to nie licz, chyba są zadowoleni z całego systemu antypirackiego ;D

Odpowiedz
Afgncap

> > Może w drugim dodatku postarają się i pozwolą odciąć wtyczke od neta /.../
>
> Raczej na to nie licz, chyba są zadowoleni z całego systemu antypirackiego ;D
>
Nie liczę, ale też nie liczyłem, że usuną AH. Twórcy SimCity się złamali, chociaż Blizzard zawsze robi po swojemu, AH było szczytem zepsucia idei gry więc musieli coś zrobić, bo by się ośmieszyli gdyby to zostało.

Odpowiedz
G Braveheart

> Zarzynać kurę ze złotymi jajami ? Zrobią i kolejne 2, jeśli będzie trzeba, choć słabe
> to wszystko było od początku podstawki :)
Przecież ty tej gry nawet na poziomie trudności Normal nie przeszedłeś... Zaraz zaraz jednak coś mi świta że chyba jednak udało ci się jakoś przejść normal. Przeszedłeś i na tym zostawiłeś =.=, nie mówiąc o koszmarze [który też był prosty], piekle [tam też ciężko nie było] i pierwszym starym Inferno i późniejszych zmianach. Nie wiem czy w RoSa grałeś jeśli już to chyba z YouTube bo to mówi samo za siebie.http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Vegost-2793/Jeszcze jakiś czas temu można było go podglądnąć i zobaczyć na nim postaci [nawet nie ukończonym 60tym poziomem] i ciuchy z normala ale ten "jakiś czas temu" musiał być dłuższy niż mi się wydaje.Więc "kończ waść wstydu oszczędź".Co do drugiego dodatku. Mowa o dwóch planowanych dodatkach była od samego początku. Jakiś czas po premierzy niebiescy coś ćwierkali że kończą z serią Diablo lecz nie wykluczają innych gier w przyszłości osadzonych w tym świecie. Bo świat Sanktuarium to nie tylko wydarzenia z czasów wielkich Demonów oraz to jak zostały wygnane z piekła, pogoni za nimi i zniewoleniu w Kamieniach Dusz oraz unicestwieniu i kolejnym powrocie w postaci The Prime Evil. Są też czasy grubo grubo przed w których też się działo. Chyba, że coś zmienią i w 2025 zobaczymy D4. Po mojemu to same "Diablo Cztery" po polsku nawet niedorzecznie brzmi. Logo też by zapewne słabe było bo gdzieś te IIII trzeba byłoby wcisnąć. A jeśli by już wyszła podstawka to ciekaw jestem kolejnego kolejnego powrotu Diablo oraz jego kolejnej formy i nie mówię tu o wyglądzie czy z faceta czy kobiety ale o formie zła bo sam Diablo na ten moment stał się czymś więcej niż zwykłym Panem Grozy ale The Prime Evil zawierającym wszystkie aspekty zła z jakimi przyszło nam się zmagać od części pierwszej i jeszcze jakoś trzyma się to kupy. Przeca to proste:D1: Walka z uwolnionym Diablo w katakumbach Katedry. Unicestwiony przez zwykłego człowieka Wojonika [nie Nefalema]D2: Cwany Diablo wraca pod postacią Mrocznego Wędrowca. Idziemy za nim aż do samego piekła walcząc po raz kolejny z Panem Grozy. [Można by rzec, że odrobinę silniejszym bo odrodził się w pierworodnym synu Leoryka; Aidanie; silnym i dzielnym wojowniku. Jednak po raz kolejny Diablo zostaje unicestwiony przez zwykłego człowieka [nie Nefalema]D2: LoD. Groza padła lecz Zniszczenie wciąż kroczy po Ziemi i kieruje się do Góry Arreat. Dzielny bohater podąża za Baalem do samej komnaty Kamienia Świata. Baal zostaje zabity jednak Kamień Świata splamiony dotykiem Baala przez co musi zostać zniszczony a konsekwencji tego czynu nie zna sam Archanioł Tyrael.D3: 20 lat posuchy ciszy i spokoju wręcz podejrzanego. Wiara Zakarum upada. Cain starzeje i niedołężnieje jeszcze bardziej. Stary ale jary ;-) Wraca do ruin Katedry szukając pytań na nurtujące go pytania, robiąc notatki. W między czasie w wyniku zniszczenia Kamienia Świata rodzi się dziecko: Nefalem. BANG! Meteor spada [wiemy potem co i kto dlaczego] Świat Sanktuarium okazuje się być znów zagrożony gdyż ostatni żyjący władcy piekieł Belial i Azmodan chcą przejąć dowodzenie korzystając z okazji bo silniejsze rodzeństwo wcześniej padło xD. W najprostszy sposób dowiadujemy się o Czarnym Kamieniu Dusz, jego twórcy oraz genezie jego powstania. Dodajmy szczyptę zdrady i lekkiej tajemniczości. Zoltun sam nie wiedział, że w Kamieniu Dusz znajdują się dusze: Diablo, Mefisto, Baala, Andariel i Duriela. Adria nam mniej więcej trzy po trzy zdradza główny jej cel. W tym momencie pasuje werset z tekstu Kamiennego Kręgu na samym początku Baldur's Gate II ToB "Twarz sojusznika, maską wroga". Cudowne dziecko: Nefalem pokonuje Beliala i Azmodana. Tyrael nie wierzy w dokonane czyny. 1 Kamień: 7 Dusz. Dochodzi do wcześniej wspomnianej zdrady. Rytuał zniszczenia kamienia okazuje się być uwolnieniem Diablo. Za naczynie robi dla odmiany kobieta o imieniu Leah. Diablo staje się silniejszy niż kiedykolwiek zawierając w sobie wszystkie aspekty zła: Grozę, Zniszczenie, Nienawiść, Ból, Cierpienie, Grzech oraz Kłamstwa. Pewny siebie kozak rusza na Niebiosa. My nie gorsi of kors gonimy za nim. Pokonując zastępy demonów i sługusów diablo dochodzi do ostatecznej walki na samej górze niebios. Wspaniałe dziecko niszczy Diablo: Najwyższe Zło [Kamień nie ulega zniszczeniu] na świecie znów panuje pokój. Skoro Diablo już w tej części stał się The Prime Evil to jestem ciekaw czym jeszcze wyższym miałby być w absurdalnej już czwórce która kiedyś tam może powstanie o ile w ogóle powstanie, bo silniejszych ludzi jak Nefalem nie ma. Przyjdzie nam walczyć z nim w innym wymiarze ? Gdzie czas i przestrzeń to tylko kurz.. Kamień Świata po to został stworzony by ograniczał ich moce gdyż Nefalemowie [info dla niewtajemniczonych] Sa wynikiem współżycia anioła z demonem. Mowa tu o romansie Lilith córce Mefista i Inarusie. Ciekaw jestem drugiego dodatku. w pierwszym. tym razem głównym złym nie okazał się demon któryś tam z kolei a Maltael dawny Archanioł Mądrości Może na scenę wróci Baal kto ich tam wie. Niech się skupują na kolejnym dodatku i ewentualnych patchach które tam coś będą łatać bądź coś wprowadzać np: Uber Tristram. Bo teraz graczy nie będzie czekać nic więcej jak poszczególne łatki ze zmianami czy tam innymi nerfami. Daj bóg jakaś łata z nowym contentem albo cichym Questem. Może naprawią pvp tego najstarsi Indianie nie wiedzą :DPozdrawiam.

Odpowiedz
G Arcling

> Nie wiem czy w RoSa
> grałeś jeśli już to chyba z YouTube bo to mówi samo za siebie.
> http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Vegost-2793/
Cóż, on już po prostu tak ma. Często wypowiada się na temat gier, o których nie ma pojęcia. Jeszcze te stwierdzenia o grach Blizzarda za ponad 200zł, których to prawie nikt nie kupi... > Co do drugiego dodatku. Mowa o dwóch planowanych dodatkach była od samego początku. Jakiś
> czas po premierzy niebiescy coś ćwierkali że kończą z serią Diablo lecz nie wykluczają
> innych gier w przyszłości osadzonych w tym świecie.
Do przeszłości nie wrócą, bo nie ma jak. Sądzę, że nie przywrócą na razie nikogo znanego, a już na pewno nie Diablo (który raczej dalej jest Prime Evil, więc całą resztę wchłonął i oni nie powrócą), bo dopiero co z nim walczyliśmy. Jest wprawdzie jeszcze trochę demonów z książek, ale wszystko to były pomniejsze, więc nie nadają się na głównego przeciwnika w dodatku. Zawsze można powalczyć z innymi Nephalemami, ewentualnie coś z Imperiusem, chociaż byłoby trudno im zrobić żeby nie wyszła powtórka z Malthaela.

Odpowiedz
G Revanchist

> Więc "kończ waść wstydu oszczędź".
Tak tylko podam jako ciekawostkę, że cytat źle użyty i wcale nie znaczy tego, co myślisz ;).

Odpowiedz
gumeczka

Ja myślę że w 2 dodatku zwiedzimy wyspy Skovos.Czasami w grze mozna posłuchać dialogu pomiędzy Tyraelem i Loratem,gdzie Tyrael mówi że wysłał horadrimów na Skovos i nie ma od nich żadnych wieści

Odpowiedz
G Braveheart

> > Więc "kończ waść wstydu oszczędź".
>
> Tak tylko podam jako ciekawostkę, że cytat źle użyty i wcale nie znaczy tego, co myślisz
> ;).
Aha, więc to tak.Dzięki za sprostowanie. ;-)

Odpowiedz
G Braveheart

> Cóż, on już po prostu tak ma. Często wypowiada się na temat gier, o których nie ma pojęcia. Jeszcze te stwierdzenia o grach Blizzarda za ponad 200zł, których to prawie nikt nie
> kupi...
No bo przecież cała Polska to tak biedny kraj, że każdy obywatel ledwo wiąże koniec z końcem czekając do trzeciego albo dziesiątego dnia każdego miesiąca ;-)> Do przeszłości nie wrócą, bo nie ma jak. Sądzę, że nie przywrócą na razie nikogo znanego,
> a już na pewno nie Diablo (który raczej dalej jest Prime Evil, więc całą resztę wchłonął
> i oni nie powrócą), bo dopiero co z nim walczyliśmy. Jest wprawdzie jeszcze trochę demonów
> z książek, ale wszystko to były pomniejsze, więc nie nadają się na głównego przeciwnika
> w dodatku. Zawsze można powalczyć z innymi Nephalemami, ewentualnie coś z Imperiusem,
> chociaż byłoby trudno im zrobić żeby nie wyszła powtórka z Malthaela.
Wiesz... nurtuje mnie jedna rzecz wręcz mam klina przysłowiowego w głowie.Mianowicie: http://media.diablofans.com/images/news/exp/m/port.jpg(Chyba może nawet to widziałeś)Przyjrzyj się dokładnie dwóm obrazkom. Jawnie widać, że mamy tam Baala oraz [z początku myślałem, że to sam Diablo] lecz co się okazuje jest to sam Pan Nienawiści] W dodatku redesignowany na potrzeby [klimat, kolorystyka ?] D3. Grając w RoS nigdzie nie natknąłem się na dialogi z obrazkiem Baala czy Mefa. Kto wie co im tam tym Niebieskim się urodzi bądź już urodziło tylko czekają na odpowiedni moment by ujawnić to światu. :)Chyba, że wiesz coś więcej niż ja to proszę oświeć mnie jeśli łaska :P.Pozdrawiam.

Odpowiedz