Informacje

Wymagania sprzętowe The Amazing Spider-Man 2 ujawnione

14

The Amazing Spider-Man 2 zadebiutuje już za kilka dni, więc to ostatni dzwonek na ewentualną wymianę podzespołów. Na szczęście jednak ani minimalne, ani zalecane wymagania nie należą do przesadnie wysokich.

Wymagania sprzętowe The Amazing Spider-Man 2 ujawnione  - obrazek 1

Wymagania sprzętowe (zarówno te minimalne, jak i rekomendowane) The Amazing Spider-Man 2 zostały udostępnione na karcie produktu w serwisie dystrybucji elektronicznej Steam. Wiemy zatem, na jakim komputerze uruchomimy grę, a jaki potrzebny jest, by móc cieszyć się rozgrywką w najwyższych detalach.

Minimalne wymagania sprzętowe The Amazing Spider-Man 2:

  • system operacyjny Windows XP (SP3 i DirectX 9.0c), Windows Vista (SP2) lub Windows 7
  • procesor Intel Core 2 Duo 2,6 Ghz lub AMD Athlon 64 X2 3800+
  • 3 GB RAM
  • karta graficzna GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD 4770, 512 MB, DirectX 9.0c, Shader Model 3.0
  • DirectX 9.0
  • 9 GB wolnego miejsca na HDD
  • karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0
  • połączenie internetowe wymagane do aktywacji

Zalecane wymagania sprzętowe The Amazing Spider-Man 2:

  • system operacyjny Windows XP (SP3 i DirectX 9.0c), Windows Vista (SP2) lub Windows 7
  • procesor Intel Core 2 Quad 2,4 Ghz lub AMD Athlon X4 2,6 Ghz
  • 4 GB RAM
  • karta graficzna GeForce 285 GTX lub AMD Radeon HD 4830, 512 MB, DirectX 9.0c, Shader Model 3.0
  • DirectX 9.0
  • 9 GB wolnego miejsca na HDD
  • karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0
  • połączenie internetowe wymagane do aktywacji

The Amazing Spider-Man 2 zadebiutuje na PC już 29 kwietnia. Gra nie pojawi się jednak wyłącznie na komputerach, ale trafi również do posiadaczy konsol PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, 3DS oraz Wii U.

14 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Tom180

Ciekawi mnie jedna rzecz, czemu spider-man po raz kolejny będzie po angielsku? A taki Batman zawsze dostaje wersje PL a według mnie to Spider Man jest bardziej znanym super bohaterem więc stąd się dziwie.

Odpowiedz
G Eternal101

Czy mi się wydaję czy te wymagania były znane od jakiegoś czasu już? Ale nawiązując do nich są niskie jak na dzisiejsze czasy.

Odpowiedz
Nitro2050

Zdziwiony się i bez zmiany wymagania.

Odpowiedz
G niko888

Sam Microsoft Windowsa XP nie wspiera a twórcy tego Spider-mana jeszcze tak, gdzie tu logika... Co do reszty to te wymagania nie są jakoś specjalnie wysokie, ale czego się można było więcej spodziewać.

Odpowiedz
G Joker234

Mam XP i pójdzie na maksymalnych. :D

Odpowiedz
G kesik93

> Sam Microsoft Windowsa XP nie wspiera a twórcy tego Spider-mana jeszcze tak, gdzie tu
> logika...

No jeżeli gra wspiera DX9 to nie ma powodów aby nie mogła chodzić na XP. Równie dobrze np. takie GTA V na PC też będzie mogło chodzić na XP.

Odpowiedz
G Piotrek54321

Pozwólcie temu zacofanemu XP umrzeć. Dlaczego oni wydają grę na niewspierany system? Zamiast tego by lepiej dali wsparcie dla Linuksa.

Odpowiedz
G Kraju

Nie patrz na popularność superbohatera, a na skalę i jakość samej gry. Produkcje o Batmanie to wysokobudżetowe gry, które powstają nie jako kolejny produkt promocyjny filmu. Akurat ta gra o Spider-Manie, to nic innego jak produkcja na licencji filmowej, a takie rzadko kiedy mają bardzo wysoką jakość. Dlatego też nikomu nie opłaca się wtapiać kasę w produkt, który nie sprzeda się w zadowalającym nakładzie.

Odpowiedz
G Joker234

> No jeżeli gra wspiera DX9 to nie ma powodów aby nie mogła chodzić na XP. Równie dobrze
> np. takie GTA V na PC też będzie mogło chodzić na XP.

Jeśli wyjdzie na PC, o co modlę się codziennie.


> Pozwólcie temu zacofanemu XP umrzeć. Dlaczego oni wydają grę na niewspierany system?
> Zamiast tego by lepiej dali wsparcie dla Linuksa.

A co ty masz do gadania. Chcą to wypuścili na XP.

Odpowiedz
xPuchacz

> Ciekawi mnie jedna rzecz, czemu spider-man po raz kolejny będzie po angielsku? A taki
> Batman zawsze dostaje wersje PL a według mnie to Spider Man jest bardziej znanym super
> bohaterem więc stąd się dziwie.
Z tego co wiem to Baciu jest popularniejszy :P Po prostu ,,Spajdera'' lubią takie 7-latki xD

Odpowiedz
lis_23

> Z tego co wiem to Baciu jest popularniejszy :P Po prostu ,,Spajdera'' lubią takie 7-latki
> xD
No, nie wiem, Spajdi to jednak najpopularniejszy bohater Marvela.

Odpowiedz
Ziomal_Tomal

Batman nie jest z Marvela.

Odpowiedz
G Madoc

> Z tego co wiem to Baciu jest popularniejszy :P Po prostu ,,Spajdera'' lubią takie 7-latki
> xD
A Batmana nie lubią 7-latki? Pokaż mi 7-latka, który nie lubi Batmana.

Odpowiedz
Ziomal_Tomal

Daj mu spokój, po prostu kolegów popytał.

Odpowiedz