Informacje

Blizzard potwierdził, że Diablo 3 zadebiutuje na Xbox One

12

Tak jak wszyscy się spodziewali - także i konsola nowej generacji od Microsoftu dostanie swoją wersję Diablo 3.

Blizzard potwierdził, że Diablo 3 zadebiutuje na Xbox One - obrazek 1

Bo tak właściwie dlaczego by nie? Diablo 3 ukazało się i na PS3 i na Xboksa 360, więc gdy Blizzard zapowiedział wersję przeznaczoną dla PlayStation 4 wszyscy spodziewali się, że powstanie i taka przeznaczona dla Xboksa One. W styczniu takowa pojawiła się nawet w sklepie Argos, co zostało przez wydawcę skomentowane jedynie stwierdzeniem, iż "na ten moment nie mamy żadnych zapowiedzi dotyczących nowych platform". Tamten moment już jednak minął i teraz firma po cichu przyznaje się do tego, że gra pojawi się na X1.

- Nie wiem, w jakim aktualnie miejscu jesteśmy z Microsoftem, nie za bardzo mogę więc komentować szczegóły kontraktu. Sytuacja jest taka, że tworzymy równocześnie wersje dla PS4 i Xbox One. Uderzamy w główne platformy, a zadaniem naszego zespołu jest sprawienie, by to wypaliło - powiedział główny producent gry, Alex Mayberry.

Możemy spodziewać się więc, że podobnie jak i na PS4 - Xbox One otrzyma zestaw Diablo 3: Ultimate Evil Edition, na który składają się podstawka wraz z dodatkiem Reaper of Souls, który dokładnie jutro ukaże się na rynku w pecetowej wersji. Niestety, ani data premiery, ani potencjalna cena nie są jeszcze znane.

12 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
RobsonAmbro

Analityk wyliczył że będzie się opłacać to się zrobi na XBO.

Odpowiedz
Kajmal

To co.Cięcia do 720p? :D

Odpowiedz
Aludra

18 a ja dalej nie mam potwierdzenia ze wyslaliście reaper of souls -_-, fajnie nigdy więcej zakupów na gram.pl

Odpowiedz
Kajmal

> 18 a ja dalej nie mam potwierdzenia ze wyslaliście reaper of souls -_-, fajnie nigdy
> więcej zakupów na gram.pl

U mnie w zakładce już od 8 pisało, że zamówienie zostało wysłane.

Odpowiedz
G Xordis

> 18 a ja dalej nie mam potwierdzenia ze wyslaliście reaper of souls -_-, fajnie nigdy
> więcej zakupów na gram.pl
I tak jutro nie pograsz bo serwery będą przeciążone

Odpowiedz
G Pafun

A co z dodatkiem na PS3, będzie czy nie?

Odpowiedz
masterbitboss

U mnie od 7 rano status przesyłka wysłana, a gry nie dostałem, dokładnie to samo nigdy więcej nie zamówię preordera na gram.pl, z empika ludzie już podostawali pudełka w piątek, co za chała...

Odpowiedz
Gomezo213

Jeszcze nikt nie dostał ? Zaczynam się bać o swoją przesyłkę ;<<.

Odpowiedz
Kajmal

> U mnie od 7 rano status przesyłka wysłana, a gry nie dostałem, dokładnie to samo nigdy
> więcej nie zamówię preordera na gram.pl, z empika ludzie już podostawali pudełka w piątek,
> co za chała...

Ciężko się nie zgodzić.Ja właśnie wróciłem z media i ludzie wychodzili z podstawką(99zł) oraz z kolekcjonerkami(249zł), a my musimy czekać do jutra.Ci co zamawiali w Empiku, to już dzisiaj sobie od 00:01 będą grać, a my co?Do jutra.Nie mówię, że gram jest jakieś złe, bo mam 100% zaufania(nie to co się działo w Ultimie), ale z tymi wysyłkami i nie raz cenami, to mogliby panowie i panie ogarnąć! ;)

Odpowiedz
G Kettger

> To co.Cięcia do 720p? :D
Ekchm... to co - granie na jednego przy komputerze bez split-screena? ;]> U mnie w zakładce już od 8 pisało, że zamówienie zostało wysłane.
Błędy! :D

Odpowiedz
Dragoon84

Trzeba bylo kupic klucz elektroniczny za 109 zl tydzien temu i nie bawic sie w pudelkowe pierdoly. Ale nie, przeciez trzeba swiecic kolorowym pudlem przed kolegami.... Poza tym gra ruszyla dokladnie o 23.55 i nie bylo nawet malego laga, nie mowiac o dc. Jestescie takimi prorokami, jak ja spiewakiem operowym.

Odpowiedz
maniekk

Dziwne to trochę: podstawkę dostanie XBO, a podstawkę i dodatek PS4. Czy ktoś coś wie, o co chodzi? A co wersją na PS3? Była testem przed wydaniem na nextgeny?

Odpowiedz