Informacje

Snow od teraz ma 'Fochi' - park do slopestyle'u inspirowany tym z Zimowych Igrzysk Olimpijskich

2

Można poskakać na nartach tuż nad głową Matrioszki.

Snow od teraz ma 'Fochi' - park do slopestyle'u inspirowany tym z Zimowych Igrzysk Olimpijskich - obrazek 1

Slopestyle zadebiutowało w tym roku jako konkurencja Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Dla nieobeznanych w temacie - są to zawody, w których startujący sportowcy na desce lub nartach muszą jak najefektowniej pokonać przygotowany tor przeszkód prezentując przy tym różne ewolucje. Takiej gratki nie mogli odpuścić twórcy dostępnego we wczesnej formie narciarskiego (póki co) symulatora Snow, dodali więc do gry trasę "Fochi 2014" inspirowaną aktualnymi wydarzeniami w Soczi. Przekręcona nazwa to oczywiście efekt braku licencji na posługiwanie się nazwą Igrzysk, ale jest to chyba w miarę oczywiste. Poniżej - ujęcia z nowej trasy.

W przyszłości gra celuje w model F2P, ale póki trwają nad nią intensywne prace dostęp do Snow jest płatny. Najmniej - 14 euro, choć paczka fundatora wyceniona została aż na 55 euro, ale jest to opcja raczej dla bogatszych. Gra powstaje w niezależnym studio Poppermost Productions w Szwecji. Premiera produkcji została zaplanowana na bieżący rok.

Snow od teraz ma 'Fochi' - park do slopestyle'u inspirowany tym z Zimowych Igrzysk Olimpijskich - obrazek 2
Snow od teraz ma 'Fochi' - park do slopestyle'u inspirowany tym z Zimowych Igrzysk Olimpijskich - obrazek 3
Snow od teraz ma 'Fochi' - park do slopestyle'u inspirowany tym z Zimowych Igrzysk Olimpijskich - obrazek 4

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
h4tt0ri

Nie ma snowboardu w grze - nie ma moich pieniędzy ani czasu.

Odpowiedz
G Zaix_91

> Nie ma snowboardu w grze - nie ma moich pieniędzy ani czasu.

Będzie. W przyszłości, ale jednak. ;) Poza tym gra będzie dostępna w F2P, także w przyszłości. A więc inaczej "gdy już będzie snowboard, to wcale nie będziesz musiał za to zapłacić". Nieźle, prawda?

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Misja Afryka - nieudane sceny

3
Łukasz Wiśniewski

Przy tworzeniu każdego większego materiału wkrada się chaos i pozostają ścinki materiału, w których coś poszło nie tak. Oto krótki montaż z takich ujęć.

Czytaj dalej 

Rozkmina na weekend: Ściepa na legendę

20
Łukasz Wiśniewski

Jakiś czas temu w pewnych zakątkach sieci głośno było o powrocie czasopisma Magia I Miecz. Ostatnio szum robi zbiórka środków na powrót Secret Service w chwale i na papierze. Jakie szanse mają oba legendarne tytuły w dzisiejszych czasach?

Czytaj dalej 

The Crew - pierwsze wrażenia

20
Paweł Pochowski

Niesłusznie oskarżeni o morderstwo wychodzimy z więzienia dzięki współpracy z FBI, które zapewnia nam także spory budżet na zakup pierwszego samochodu i zachęca do szaleńczej jazdy po publicznych drogach oraz zadawania się z ludźmi działającymi daleko poza granicami prawa. Demoralizacja pełną gębą.

Czytaj dalej 
Zobacz Top 100 sklepu gram.pl
Lubisz nas?