Informacje

Definitywna Lara w Tomb Raider: Definitive Edition

35 Piotr Bajda

Nie jesteście przekonani do zakupu Tomb Raider: Definitive Edition? Co powiecie na to, że głowa Lary jest w niej przebudowana od podstaw i pięć razy bardziej szczegółowa? OD PODSTAW. PIĘĆ RAZY. Niewykluczone zresztą, że panna Croft wcale nie jest już główną bohaterką swojej własnej gry. Na pierwszy plan wybijają się bowiem jej włosy.

Definitywna Lara w Tomb Raider: Definitive Edition - obrazek 1

Nowy materiał promujący Tomb Raider: Definitive Edition skupia się na tym, jak moc konsol nowej generacji pozwoliła stworzyć Larę jakiej jeszcze nie było.

To chyba najlepszy sposób na promowanie definitywnej edycji Tomb Raidera, bo gra niczym ponadto się od wydanego niemal rok temu oryginału nie różni. Rzeczywiście wygląda lepiej, ale większości zaznajomionych z przygodą Croftówny do ponownego zakupu raczej nie zmusi. To propozycja dla największych fanów, którym wciąż mało lub tych, którzy z różnych względów jeszcze nie zagrali. Tomb Raider: Definitive Edition może ustalić ważny precedens, bo od jej sukcesu zależeć będzie, czy doczekamy się więcej tego typu re-edycji.

Jesteście za? W które gry zagralibyście jeszcze raz z dopracowanymi włosami bohaterów?

35 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
RENMEi

No cóż, FF VII :P

Odpowiedz
MrocznyMaciej

Chciałbym zauważyć, że jej włosy nigdy nie są mokre... -.-
Gdyby kuźwa nie stare konsole to taki model Lary byłby już w normalnym wydaniu gry. xD

Odpowiedz
G Sanders-sama

Powinna reklamować odżywki lub szampon tymi włosami..
A tak na serio, to wszystko mogłoby już dawno być w wersji PC. Dlatego PC dostał port, a prawdziwe pazurki pokazują dopiero teraz.

Odpowiedz
G SirGracz

Wow Lara taka prawdziwa wow dużo nowości wow pełna cena wow. Tak to można skomentować :D

Odpowiedz
G Makoko

A wiadomo czy będzie pełna polonizacja jak w przypadku X360 i PS3?

Odpowiedz
G gorzalka

Rozumiem promować gry grafiką, szczegółowymi teksturami, ciekawą fabułą.... Ale fizyką włosów? Poruszającymi się strzałami w kołczanie, czy bujającym się czekanem? C'mon... Po prostu mistrz marketingu to opracował... Ciekawi mnie też czy ten nowy silnik włosów będzie też tak fps'o żerny jak poprzedni....

Odpowiedz
G Eternal101

PC'towa wersja oferowała to od premiery a konsole dostają dopiero teraz i wielki szał, czemu tak promowana wersja na PC nie była ja się pytam?

Sanders-Sama Funkcja z włosami była juz na PC http://www.youtube.com/watch?v=sJaz6y4kJUM.

MrocznyMaciej Na PC była taka wersja a konsole nie miały bo prędzej by się spaliły niż uruchomiły się z tą funkcją.

Odpowiedz
G kodi24

> Ciekawi mnie też czy ten nowy silnik włosów
> będzie też tak fps'o żerny jak poprzedni....
Gra ma cap na 30fps, o jakieś szalone spadki nie powinniśmy się martwić;

Odpowiedz
G Sanders-sama

Bardziej mi chodziło o resztę bajerów a nie włosy..

Odpowiedz
G Eternal101

> Bardziej mi chodziło o resztę bajerów a nie włosy..
>
Hmm czyżby o jej przemodelowaną głowę Ci chodziło? Ja tam różnicy nie widzę większej z tym co widziałem w PC'towej wersji.Kodi24 Tak jak GTA V, tam tez nie mieliśmy się martwić a jak było to wie każdy kto grał w to.Tak swoją drogą zaczęliby pracę nad nową grą a nie jakieś odświeżone edycje gry sprzed roku robią.

Odpowiedz
G Vojtas

DE to jak dla mnie próba wywalczenia jakiegokolwiek zysku po wtopie zwanej "produkcja gry i restart marki Tomb Raider". Dopiero co wyszli na zero, czas wyjść na plus. Lepsza grafika to lifting, który można było szybko zrobić małym kosztem. Resztę próbuje załatwić marketing.

Odpowiedz
heheheheh12346

Eternal101 każdy wie że PC jest lepsze to po [m] to mówić 1000 razy!

Odpowiedz
G kodi24

O czym Ty znowu rozmawiasz? Porównujesz GTA V z konsol poprzedniej generacji (grę u kresu życia owej generacji wypada dodać) do liniowego shootera tpp w wersji dla ps4/XO? To nie jest argumentowanie, tylko manipulowanie faktami ^^ Gdy Ubi wyskoczyło z 30fps dla ps4 w nowym Asasynie większość zaklinała, że takie to już nędzne maksimum tego, co nowa generacja jest nam w stanie zaoferować. Brzmi nieciekawie, prawda?Po zagraniu w tę grę stwierdzam jednak z pełną powagą, że te 30fps to również minimum tego co obserwujesz.A to zmienia postać rzeczy. Jestem ciekaw jaki byłby średni framerate gdyby oszczać screen-tearing i wyłączyć synchro ^^Ze wstępnych recek wynika, że TR:DE chodzi stabilnie w 30fps bez względu na poziom zadymy na ekranie. Posiada za to pomniejsze błędy, które stoją w kolejce do wysadzenia, więc jeśli już miałbym się czymś przejmować to właśnie nimi, a nie klatkami.

Odpowiedz
NemoTheEight

Głowa? No ja lubię kobiece włosy, ale nie samą głową Lara żyje. A co byście powiedzieli na "D-fine Edition: 4 times larger bra-size"? Co zresztą też by było w sumie bardziej sensowne. Po co wypuszczać oddzielna grę tylko z powodu ciut polepszonej grafiki? No ja mogę kupić,jeśli gra jest fajna, bo rok temu nie kupiłem, ale po co wydawać 2 razy to samo?

Odpowiedz
G Eternal101

> Ze wstępnych recek wynika, że TR:DE chodzi stabilnie w 30fps bez względu na poziom zadymy
> na ekranie. Posiada za to pomniejsze błędy, które stoją w kolejce do wysadzenia, więc
> jeśli już miałbym się czymś przejmować to właśnie nimi, a nie klatkami.
>
Tak porównuje bo identyczne obiecanki były, 30 fpsów, ultra grafika sratytaty... No też jestem ciekaw tego :), no a pokaz mi ile gier na PS 4 chodzi w 60 fpsach? Takie obiecanki mówili "Będzie Full HD", "Będzie 60 FPSÓW" , "Będą graficzne wodotryski" a jest troszkę lepiej niż na current genach, troszke gorzej niż na PC i tyle z obiecanek o krainie cudowności next genów. Zobaczymy jak będzie i uwierz że wole się przekonać po filmikach niż po reckach które można posmarować i napiszą wszystko co przyjmie internet :).Hehehe12346 Heh a po co używac wulgaryzmów skoro można to samo napisać w kulturalny sposób wytłumacz mi? Fred778 Więcej kurzu i to wszystko i co tu niby lepiej wygląda na konsolach? Błagam ludzie.Po za tym próbują wybić się na plus tak jak Vojtas napisał i tyle, lifting za małe pieniądze i robią marketing żeby ludzie kupili to samo tyle że na nową konsolę.

Odpowiedz
G kodi24

> Tak porównuje bo identyczne obiecanki były, 30 fpsów, ultra grafika sratytaty...Czyli manipulujesz faktami ^^> No też
> jestem ciekaw tego :)
A to niby dlaczego? Martw się lepiej o swój komputer (bo jeśli to ten z opisu, to w podobnym środowisku klatki liczyłbym na palcach najwyżej obu rąk) ^^> no a pokaz mi ile gier na PS 4 chodzi w 60 fpsach?
Stosunkowo niewiele ze stosunkowo niewielkiej liczby gier, czyli pomniejsze platformersy, sportówki i Call Of Duty ;) Deweloperzy będą częściej sięgać po 30fps w zamian za lepszą oprawę wizualną, co jak dla mnie jest dobrym wyjściem z sytuacji (zamknięta architektura).> Takie obiecanki
> mówili "Będzie Full HD", "Będzie 60 FPSÓW" , "Będą graficzne wodotryski"
Wskaż mi te posty, bo ja ich nie pamiętam.Za to mogę Tobie wskazać mnóstwo takich, w których "elyta" grzmi o 60fpsach jako "wieloletnim standardzie" dla maszynek, które nie nadają się nawet na rozruszniki dla nowych konsol. Zasada jest taka- albo wierzysz w cudze bajki, albo uruchamiasz myślenie i robisz mały rekonesans co i jak.> a jest troszkę
> lepiej niż na current genach
Bzdura. Wierutna bzdura, po której powinieneś wypłacić sobie karnego liścia. Zwłaszcza, że Tobie podobni upierdliwcy na maszynkach nawet nie w połowie tak kompetentnych wydajnościowo jak ps4 zasrywali nas tu peanami o nieskończonej wyższości wersji ichnich od pozostałych. Teraz to nagle żadna wielka różnica...> troszke gorzej niż na PC
Jakim PC? Bo na pewno nie na takim, jaki masz w opisie.> i tyle z obiecanek o krainie cudowności
Hee??.. > next genów. Zobaczymy jak będzie i uwierz że wole się przekonać po filmikach niż po reckach
> które można posmarować i napiszą wszystko co przyjmie internet :)
Po filmikach? To miał być żart? :DD Rzeczywiście opłaceni testerzy- wytykają błędy i glitche, ale wskazują na stabilny framerate, spisek.

Odpowiedz
Hayeck

Niezła ta nowa Lara;)

Odpowiedz
G Eternal101

> Czyli manipulujesz faktami ^^
Manipuluje faktami srsly?> A to niby dlaczego? Martw się lepiej o swój komputer (bo jeśli to ten z opisu, to w podobnym
> środowisku klatki liczyłbym na palcach najwyżej obu rąk) ^^
Zdziwiłbyś się ile taki komputer jak ten z opisu potrafi wyciągnąć :).> Stosunkowo niewiele ze stosunkowo niewielkiej liczby gier, czyli pomniejsze platformersy,
> sportówki i Call Of Duty ;) Deweloperzy będą częściej sięgać po 30fps w zamian za lepszą
> oprawę wizualną, co jak dla mnie jest dobrym wyjściem z sytuacji (zamknięta architektura).
Lepsza oprawą, sorry CoD Ghost 60 fpsów na pc i lepsza grafika, TR, AC IV to samo ;>.> Wskaż mi te posty, bo ja ich nie pamiętam.
> Za to mogę Tobie wskazać mnóstwo takich, w których "elyta" grzmi o 60fpsach jako "wieloletnim
> standardzie" dla maszynek, które nie nadają się nawet na rozruszniki dla nowych konsol.
Ja nie mówię o ludziach a o producentach sprzetu, choć ludzie też na forach typu gamezilla, gol czy nawet metacritic pisali jakie konsole nie będą super odjechane. Pokaż mi osoby które mają sprzęty słabsze niż i3 3 gen? Owszem są takie osoby ale jest ich niewielu.> Zasada jest taka- albo wierzysz w cudze bajki, albo uruchamiasz myślenie i robisz mały
> rekonesans co i jak.
Powiem tak, żeby móc zrobić jakiekolwiek rozeznanie musiałbym miec kogoś kto ma PS 4 a niestety nie mają, nadal dysponują starutkimi PS 3 a to co robi Square Enix to marketing napędzany hypem na next geny próbujący zrobić wszystko by wyjść na plus a nie na zero jak jest w tej chwili.> Bzdura. Wierutna bzdura, po której powinieneś wypłacić sobie karnego liścia. Zwłaszcza,
> że Tobie podobni upierdliwcy na maszynkach nawet nie w połowie tak kompetentnych wydajnościowo
> jak ps4 zasrywali nas tu peanami o nieskończonej wyższości wersji ichnich od pozostałych.
> Teraz to nagle żadna wielka różnica...
Bzdura powiadasz? Mój komp w tej chwili kosztuje około tyle co PS 4 a nadal wyciąga w grach od 50-55 fpsów czyli więcej niż PS 4, i błagam nie tłumacz Ty i wielu innych tobie podobnych że to twórcy tak chcieli bo chyba oczywiste jest że lepiej byłoby dla nich by gra chodziła w 60 fpsach bo wielu ludzi o tym marzyło i właśnie dlatego kupiło next geny prócz możliwości zagrania w exy.> Jakim PC? Bo na pewno nie na takim, jaki masz w opisie.
Założymy się? Ten komputer spokojnie sobie radzi w nowych grach nawet na wysokich czy b wysokich detalach.> Hee??..
Czytaj dalej > Po filmikach? To miał być żart? :DD Rzeczywiście opłaceni testerzy- wytykają błędy i
> glitche, ale wskazują na stabilny framerate, spisek.
Tak filmikach z gier gdzie zobaczę jak gra wygląda naprawdę a nie słowa pseudorecenzenta bez urazy np takiego (rockalone który pisze dla GoL'a) recenzje nie widząc ani razu np end contentu takiego WoW'a czy nawet nie grając w daną grę SP i sugerując się (czyt. zgapiajac) z innych recenzji. I nie chodziło mi o videorecenzje tylko filmiki z rozgrywki gry gdzie sam ją ocenię jak np Alien: Colonial Marines i dzięki temu nie kupiłem tego beznadziejnego crapu.Hayeck Nowa to ona była rok temu teraz to odgrzany kotlet z inną panierką.

Odpowiedz
G Henrar

> Hmm czyżby o jej przemodelowaną głowę Ci chodziło? Ja tam różnicy nie widzę większej
> z tym co widziałem w PC'towej wersji.
Oryginał:https://31.media.tumblr.com/154fb2a2811bd23f10004502f3c0fb41/tumblr_mzddxlmEy81qi0854o4_500.gifDefinitive Edition:https://24.media.tumblr.com/01311ea1829bf8ca5889447a9ad7dbea/tumblr_mzddxlmEy81qi0854o3_500.gifRóżnica jest. > PC'towa wersja oferowała to od premiery a konsole
Nie oferowała. Nie było chociażby subsurface scattering. Z tego wszystkiego był tylko TressFX.> Takie obiecanki mówili "Będzie Full HD", "Będzie 60 FPSÓW" ,
CYTATY. Bo ja widziałem developerów, którzy prosto z mostu mówili, by po next-genach wiele nie oczekiwać (chociażby Carmack). I nawet gdyby konsole miały wrzuconego Titana, to i tak byliy developerzy, którzy robiliby gry w 30FPSach.> a jest troszkę lepiej niż na current genach
HAHAHAHA. Dobry żart.> Mój komp w tej chwili kosztuje około tyle co PS 4 a nadal wyciąga w grach od 50-55 fpsów czyli więcej niż PS 4, Teraz się nie wykręcisz. Screeny.> Założymy się? Ten komputer spokojnie sobie radzi w nowych grach nawet na wysokich czy b wysokich
> detalach.
Screeny.> Ja nie mówię o ludziach a o producentach sprzetu
Nie, nikt takiego nic nie mówił. Fuckup związany z MSem się nie liczy.> twórcy tak chcieli bo chyba oczywiste jest że lepiej byłoby dla nich by gra chodziła w 60 fpsach bo wielu ludzi o > tym marzyło i właśnie dlatego kupiło next geny prócz możliwości zagrania w exy.
Gdyby twórcom zależalo na 60FPSach, to by robili gry w 60FPSach nawet na komórkach.> Pokaż mi osoby które mają sprzęty słabsze niż i3 3 gen? Owszem są takie osoby ale jest ich niewielu.
Źródło.

Odpowiedz
G Eternal101

> Oryginał:
> https://31.media.tumblr.com/154fb2a2811bd23f10004502f3c0fb41/tumblr_mzddxlmEy81qi0854o4_500.gif
> Definitive Edition:
> https://24.media.tumblr.com/01311ea1829bf8ca5889447a9ad7dbea/tumblr_mzddxlmEy81qi0854o3_500.gif
> Różnica jest.
Ty mi człowieku pokazujesz wersję konsolową a nie PC'tową błagam Cię.> > PC'towa wersja oferowała to od premiery a konsole
> Nie oferowała. Nie było chociażby subsurface scattering. Z tego wszystkiego był tylko
> TressFX.
Hmmm, dziwne bardzo dziwne to co napisałeś. > CYTATY. Bo ja widziałem developerów, którzy prosto z mostu mówili, by po next-genach
> wiele nie oczekiwać (chociażby Carmack). I nawet gdyby konsole miały wrzuconego Titana,
> to i tak byliy developerzy, którzy robiliby gry w 30FPSach.
Poproszę link do tego :).> HAHAHAHA. Dobry żart.
Nie żart tylko true story, czekam teraz tylko na grę jak w przypadku current genów na PC która zmiażdży i podepcze konsole tak jak w 2007 crysis.Takie tłumaczenie "gdyby chcieli" oczywiście, ciekawe czemu nie mogą połączyć grafiki i 60 fpsów, czyżby konsolki już zadyszki dostawały? Ok będą screeny jak zachce mi się grać w gry na SP póki co WoW i DoT'a no a to bajerów graficznych nie ma sorrki. Po 2 co ci po screenach skoro nie widać jak gra chodzi, teoretycznie mogę miec 10 fpsów na ultra detalach nawet na hd 2400 pro czy innym starym modelu grafiki. Ja nie napisałem że mają akurat i3 tylko podobne.

Odpowiedz
G Lordpilot

Więcej kurzu i to wszystko^^ Więcej kurzu to akurat jest na PC :) Człowieku jak już chcesz coś napisać, to się chociaż przyjrzyj screenom które komentujesz, bo ból tyłka taki, że rozum wyłączyłeś kompletnie. i co tu niby lepiej wygląda na konsolach?^^ Tekstury, oświetlenie, fizyka. Przecież to widać gołym okiem - jesteś jednym z nielicznych, którego "nagle" dopadła ślepota :). Błagam > ludzie.
^^ No, ale w czym masz problem ? Dłużej siedzieli, bardziej dopracowali. Za to Ty pograleś w tą grę (na PC) prawie rok wcześniej, więc coś za coś. To w końcu ta sama gra, tylko z ładniejszą oprawą i kompletem DLC - jest o co się rzucać na forach i gardłować ? Czytam te Twoje posty i po prostu ręce opadają... serio nie masz w życiu innych problemów ?

Odpowiedz
G Eternal101

> ^^ No, ale w czym masz problem ? Dłużej siedzieli, bardziej dopracowali. Za to Ty pograleś
> w tą grę (na PC) prawie rok wcześniej, więc coś za coś. To w końcu ta sama gra, tylko
> z ładniejszą oprawą i kompletem DLC - jest o co się rzucać na forach i gardłować ? Czytam
> te Twoje posty i po prostu ręce opadają... serio nie masz w życiu innych problemów ?
No niestety nie, w pracy się układa z dziewczyną tez więc wszystko gra :(. Screeny które podał z henrar to porównanie wersji PS 3 i PS 4 znalazłem je w necie i jest napisane jak wół:). Fizyka? Chodzi ci o merdające włosy niczym pies ogonkiem? Ja tam różnicy bynajmniej miedzy PC a tą wersją nie widzę.

Odpowiedz
Wojman

Ostrzeżenie za słownictwo. BTW tamten wyraz pisze się przez "ch", a nie "h".

Odpowiedz
G kodi24

> Manipuluje faktami srsly?
No tak, właśnie to napisałem ^^> Zdziwiłbyś się ile taki komputer jak ten z opisu potrafi wyciągnąć :)
10fps z uruchomionym TressFX? Wcale mnie to nie dziwi ^^ > Stosunkowo niewiele ze stosunkowo niewielkiej liczby gier, czyli pomniejsze platformersy,
>
> Lepsza oprawą, sorry CoD Ghost 60 fpsów na pc i lepsza grafika
Yyyy... :D> TR
Nope?> AC IV to samo ;>.
No, na wszystkim od GTX760 w górę. I to o piczy kłak biorąc pod uwagę o jakich efektach mówimy ^^> Ja nie mówię o ludziach a o producentach sprzetu
Oglądałem wszystkie prezentacje i nikt nie obiecywał, że wszystko będzie w takiej konfiguracji. Znowu tworzysz a to nie na tym rzecz polega.> choć ludzie też na forach typu gamezilla,
> gol czy nawet metacritic pisali jakie konsole nie będą super odjechane.
No i co z tego? Dla jednego będą, dla innego nie.> Pokaż mi osoby
> które mają sprzęty słabsze niż i3 3 gen? Owszem są takie osoby ale jest ich niewielu.
A co ma i3 do tego tematu?? Bo jeśli myślisz, że podwójny Jag ma taką wydajność (lub niższą), to raz że się grubo mylisz, a dwa że w konsolach masz APU na wspólnej pamięci co w znacznym stopniu eliminuje konieczność wszczepiania mocniejszego cpu. > Powiem tak, żeby móc zrobić jakiekolwiek rozeznanie musiałbym miec kogoś kto ma PS 4
> a niestety nie mają
Jak się dobrze zapoznasz ze sprzętem, jego filozofią działania oraz opiniami/wynikami testów to wiele aspektów ogarniesz we własnej głowie, dość dokładnie nawet.> nadal dysponują starutkimi PS 3
Bo to fajna zabawka mimo wszystko ^^> a to co robi Square Enix to marketing
> napędzany hypem na next geny próbujący zrobić wszystko by wyjść na plus a nie na zero
> jak jest w tej chwili.
Ich sprawa, jak prowadzą swoją własną firmę. > Bzdura powiadasz? Mój komp w tej chwili kosztuje około tyle co PS 4 a nadal wyciąga w
> grach od 50-55 fpsów czyli więcej niż PS 4,
Tak, bzdura powiadam. GTX 560 na ten moment okupuje ostatnie miejsca w tabelach kart zdolnych wyświetlać nowe gry w 1080p, daleko w tyle za czymkolwiek bliskim ps4. Przy zastosowaniu podobnego poziomu wizualnego możesz zapomnieć choćby o 20fps ^^> i błagam nie tłumacz Ty i wielu innych tobie
> podobnych że to twórcy tak chcieli bo chyba oczywiste jest że lepiej byłoby dla nich
> by gra chodziła w 60 fpsach bo wielu ludzi o tym marzyło i właśnie dlatego kupiło next
> geny prócz możliwości zagrania w exy.
W tej chwili to już majaczysz, zaprzeczasz rzeczom oczywistym do tego stopnia, że ręce opadają do samej piwnicy -_- > Założymy się? Ten komputer spokojnie sobie radzi w nowych grach nawet na wysokich czy
> b wysokich detalach.
http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/focus/2013/tomb_raider/wykresy/lara_wilki_1920t.pngTen GTX jest ulepszoną wersją Twojego. O co chciałeś się założyć? :DD > Czytaj dalej
No, thx ^^ > Tak filmikach z gier gdzie zobaczę jak gra wygląda naprawdę a nie słowa pseudorecenzenta
.........> bez urazy np takiego (rockalone który pisze dla GoL'a) recenzje nie widząc ani razu
> np end contentu takiego WoW'a czy nawet nie grając w daną grę SP i sugerując się (czyt.
> zgapiajac) z innych recenzji. I nie chodziło mi o videorecenzje tylko filmiki z rozgrywki
> gry gdzie sam ją ocenię jak np Alien: Colonial Marines i dzięki temu nie kupiłem tego
> beznadziejnego crapu.
Tak bardzo nie możesz się pogodzić z tymi 30 klatkami na konsoli, że musisz się chwytać takich nędznych przykładów?...Dobra, czytaj opinie graczy zatem. Filmiki będą naznaczone piętnem kompresji i błędami w synchronizacji od czasu do czasu, chyba że masz na myśli rzetelne porównania wykonywane przez DF czy TLoT, z tabelą pokazującą framerate bez względu na ułomności playera etc.

Odpowiedz
G Lordpilot

Fizyka? Chodzi ci o merdające włosy niczym pies ogonkiem? ^^ Nie. Chodzi o radio, strzały w kołczanie, czekan. Poruszają się dość realistycznie, w wersji sprzed roku są natomiast "przyspawane" do Lary, nawet jeśli włączysz wszystko ile fabryka dała (czym zarżniesz kompa i nawet nie próbuj mi wmówić, że jest inaczej - mam ciut gorszą grafikę od Twojej, za to wydajniejszy proc, a "larwe" na dysku - wiem jak to pełza jak się włączy Tress Fx i wszystko na full: 4-16 FPS, trudno to nazwać "płynnością").To są detale, ale miło, że o takie duperele zadbali. Że się komuś chciało. Dobrze to rokuje na przyszłość. To jedna sprawa. Druga jest taka, że są to i tak na tyle drobne sprawy, że nie warto chyba o nie toczyć jakiś ciężkich bojów na forach o grach ? W końcu Ty zagrałeś w tą grę DUŻO wcześniej, wiec po raz kolejny powiem- coś za coś.Jeszcze bym zrozumiał ból tyłka dajmy na to przy nowej Fifie, czy NBA 2K14 (gdzie wersje konsolowe w 1080 p i 60 klatkach faktycznie odsadzają tą z PC i starych konsol o kilka długości), ale przy Tomb Raiderze ? Który wyszedł prawie rok temu ? Serio ? Serio ??

Odpowiedz
G Niflheim

> ^^ No, ale w czym masz problem ? Dłużej siedzieli, bardziej dopracowali. Za to Ty pograleś
> w tą grę (na PC) prawie rok wcześniej, więc coś za coś. To w końcu ta sama gra, tylko
> z ładniejszą oprawą i kompletem DLC - jest o co się rzucać na forach i gardłować ? Czytam
> te Twoje posty i po prostu ręce opadają... serio nie masz w życiu innych problemów ?
Aj tam, ja mam spory ubaw z Eternala i jego postów (jak widzę nie ja jedyny) - z komicznym skutkiem wiecznie przyparty do muru broni się przed logicznymi argumentami oponentów. xD_______Definitive Edition wygląda bardzo ładnie, ale za 60 euro tego nie kupię, łyknę może na promocji.

Odpowiedz
G Zgreed66

> - mam ciut gorszą grafikę od Twojej, za to wydajniejszy proc, a "larwe" na dysku - wiem
> jak to pełza jak się włączy Tress Fx i wszystko na full: 4-16 FPS, trudno to nazwać "płynnością").
True. Lara zajeżdża karty, ale procesora mocnego akurat nie wymaga ;)

Odpowiedz
G Henrar

> Ty mi człowieku pokazujesz wersję konsolową a nie PC'tową błagam Cię.
Animacje w wersji PCtowej są takie same jak w starej konsolowej. Jeżeli myślisz, że jest inaczej, to gratuluję fanbojskiego oka.> Hmmm, dziwne bardzo dziwne to co napisałeś.
Nie dziwne, tylko jest to prawda.> Poproszę link do tego :).
Proszę bardzo:http://www.vg247.com/2012/12/18/carmack-believes-many-next-gen-games-will-still-target-30-fps/> > HAHAHAHA. Dobry żart.
> Nie żart tylko true story, czekam teraz tylko na grę jak w przypadku current genów na
> PC która zmiażdży i podepcze konsole tak jak w 2007 crysis.
Cała jedna gra. Wow, naprawdę jest się czym chwalić. I, żeby było śmieszniej, ten mesjasz PC Gamingu na konsolach się pojawił.> Takie tłumaczenie "gdyby chcieli" oczywiście, ciekawe czemu nie mogą połączyć grafiki
> i 60 fpsów, czyżby konsolki już zadyszki dostawały?
Bo to jest decyzja developera i nawet przy Titanach poszliby w bajery graficzne. Wystarczy spojrzeć, jak na PC działa Arma lub jak działał pierwszy Crysis w momencie premiery (i długo po). o 60 FPSach zapomnij.> Ok będą screeny jak zachce mi się
> grać w gry na SP póki co WoW i DoT'a no a to bajerów graficznych nie ma sorrki.
I ty chcesz, byś był na tym forum traktowany poważnie?> Po 2
> co ci po screenach skoro nie widać jak gra chodzi, teoretycznie mogę miec 10 fpsów na
> ultra detalach nawet na hd 2400 pro czy innym starym modelu grafiki.
Screeny z frapsem i podanymi FPSami. Zrobienie ich nie jest takie trudne.> Lepsza oprawą, sorry CoD Ghost 60 fpsów na pc i lepsza grafika, TR, AC IV to samo ;>
Haha. HAHAHAHAHAHA. Na Twoim sprzęcie? Jasne. Opowiadaj bajki dalej. TR 60 FPSów na Twoim kompie w jakości next-genów zwyczajnie nie uciągnie. To jest fakt. Ghosts to samo. Przestań zaklinać rzeczywistość.

Odpowiedz
G Piotrek_K

Ze PS4 JEST mocniejsza konsola od X-Bone. Im dluzej bedzie trwala ta generacja, tym bardziej bedzie to widoczne. Ale wiadomo - zatwardziali fani X-Bone'a beda twierdzili, ze to nie ma sensu, a przeciez X-Bone to nie tylko konsola, ale i odtwarzach vhs... yyy... znaczy sie centrum rozrywki.

Odpowiedz
G kodi24

:OPoprawiona fizyka, tekstury 4k, full-HD, TressFX i 60fps. Sześćdziesiąt.Flawless Victory;

Odpowiedz
GuLaShos

Ludzie zbluzgałbym połowę Was za takie dziecinne podejście. O co Wy się kłócicie ? Za przeproszeniem żał cztery litery PCtowcom ściska? Skoro mieliście to już "w dniu premiery" na PCtach to się po prostu cieszcie. Nie rozumiem tych wywodów, że na PC to i tak lepiej chodzi. Co to są za argumenty. Wiadomo, że możliwości PC są nieograniczone. Wiadomo, że każda gra wydana na PC będzie wyglądać lepiej, a jak wygląda gorzej to zmieniasz kartę graficzną i znowu działa i wygląda lepiej. To prawda jak świat stara i każdy z nas w domu ma tego lepszego i mocniejszego lub starszego i słabszego PCta. Tylko nie wiem jaka tu jest średnia wieku i ile z osób wypowiadających się zarobiło na swój ten mega ultra sprzęt samodzielnie. Ludzie zrozumcie jedno konsola służy do czego innego a PC do czego innego.

Po pierwsze nie porównujcie specyfikacji PCta i konsol bo każdy chwali się tym "ultra" sprzętem a zapomina o jednej pradawnej zasadzie. Gry na konsole są często lepiej zoptymalizowane ze względu na 1 konfigurację. Gry na PCty pomijając, że mają do uciągnięcia Windowsa to mają jeszcze różne karty, procesory i pamięci. Więc nie jest powiedziane, że słabsza sprzętowo konsola nie jest w stanie dorównać PCtowi. Poza tym, sprzęt to jedno a po drugie gry na PCty są tworzone w oparciu o biblioteki Direct X a konsole nie. To troszkę jak kazać przejechać ten sam odcinek drogi różnym pojazdom.

Po drugie zróbcie tu wycenę sprzętu nowego zdolnego osiągnąć 30 klatek w Full HD dodajcie do tego cenę Windowsa i Pada (lub jak wolicie klawiatury i myszki w cenie pada)

Po trzecie jeden woli osiągnąć 60 klatek siedząc przed monitorem a jeden woli mieć 30 klatek siedząc przed 50 calowym TV.

Ludzie nie negujmy tego, że jeden woli tak inny tak. Każdy ma prawo lubić co innego a do tej pory wychodzi na to, że bardziej PCtowcy zazdroszczą konsolowcom niż konsolowcy PCtowcą. Pytam się czego? Tych 30 klatek? Skoro macie ich 60? Świetnie gratuluję. Dla mnie liczy się też wygoda grania. Po czasem 8-12h pracy przed kompem żadna konfiguracja sprzętu mnie nie przekona do grania na kompie. Po prostu wolę wygodnie usiąść w fotelu czy na kanapie i pograć. Oddaje Wam co cesarskie i PCty są mocniejsze niemniej to nie jest wyścig PCty vs Konsole. Jak tak kozaczycie to polecam sobie kupić nowego Maca. Na zakończenie chciałbym dodać jeszcze jedną rzecz w kwestii wojny 30 klatek vs 60 klatek. Jedni twierdzą, że różnicy nie ma bo oko widzi coś koło 25 inni powiedzą, że może oko widzi ale płynność jest większa i zauważalna itd. zapominacie o jednej rzeczy o której nikt nie mówi. Większość telewizorów posiada obecnie standard 200hz - czyli nie mniej nie więcej telewizory same dorabiają klatki, które przekładają się na płynność obrazu (zaznaczam, że nie mówię o płynności gry) i dlatego te porównania tracą sens bo to jak porównywanie internetu mobilnego i stacjonarnego.

Wszyscy jesteśmy graczami i cieszmy się z tych bajerów techniki, które mamy. Czy to jest nowy PC czy to jest nowa Konsola. Moim zdaniem nie liczy się to czy będzie 60 klatek czy 30 tylko czy gra jest warta tego a moim zdaniem jest.

Odpowiedz
NemoTheEight

@GuLaShos Jaki sens ma twoja wypowiedź, skoro piszesz, że się kłócą, a sam dołączasz się do kłótni? Pół twojej wypowiedzi to dowody wyższości konsol, nad PC. Też ci mogę napisać o różnicy wieku technologii, albo sensie pisania o siedzeniu w fotelu, skoro przed biurkiem też możesz postawić fotel i n bzdurach, ale po co? To tylko kontynuowanie pyskówki.

Odpowiedz