Informacje

Rockstar zapowiada koniec rządów oszustów w GTA Online

17

Gracze, którzy w nieuczciwy sposób podreperowali swoje konta w GTA Online, wkrótce stracą bonusowe fundusze. Rockstar planuje również ukarać ich w inny sposób.

Rockstar zapowiada koniec rządów oszustów w GTA Online - obrazek 1

"W związku ze zgłaszanymi próbami hakowania i oszukiwania w Grand Theft Auto Online, pracujemy nad rozwiązaniem, które usunie wszystkie GTA$ zdobyte nieuczciwą drogą, jak również zapobiegnie pozyskiwaniu walucie poprzez wykorzystanie błędów w grze w przyszłości" - zapowiada Rockstar. Ukarania mogą spodziewać się wszyscy ci, którzy na potęgę korzystali z niedoskonałości sieciowego GTA.

Spokojni mogą być natomiast gracze, którym bez ich udziału na konta wpłynęły dodatkowe fundusze. Rockstar zachęca ich nawet do zgłaszania takich przypadków i gwarantuje przywrócenie właściwego balansu. Jeśli tego nie zrobią, bonusowe GTA$ zostaną usunięte wraz z pojawieniem się łatki. Zgłaszać można także napotkane przypadki wykorzystywania błędów w GTA Online.

"Doceniamy wsparcie i zrozumienie społeczności okazywane podczas naszych prac nad usunięciem tych błędów. Przepraszamy za wszelkie zaistniałe niedogodności" - dodaje Rockstar.

17 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Czupakabra82

"Ukarania mogą spodziewać się wszyscy ci, którzy na potęgę korzystali z niedoskonałości sieciowego GTA."
Rajcowałem się legalnym profitem który wpływał na moje konto podczas rozgrywek w GTAV online, aż chciało się grać. Tydzień temu na moim koncie w grze pojawiło się dodatkowych 100 mln dolarów (podarunek od jakiegoś gracza) więc zakupiłem sporo stuffu w postaci większego domu i paru samochodów, nie mówiąc o reszcie dodatkowych sklepowych perełek w postaci czołgu, mega-wywrotki i wszelakiej floty latającej. Mam rozumieć w takim razie, że stracę tylko gotówkę do poziomu sprzed darowizny ?...czy również stracę wszystkie zakupione pojazdy sprzed trefnego przelewu ??

Odpowiedz
G Kettger

Bana na Social Club, IP i nagroda 1000$ grzywny na podany adres. Może wtedy się nauczą.

Odpowiedz
mooj11

[m]

Odpowiedz
NemoTheEight

> "Ukarania mogą spodziewać się wszyscy ci, którzy na potęgę korzystali z niedoskonałości
> sieciowego GTA."
> Rajcowałem się legalnym profitem który wpływał na moje konto podczas rozgrywek w GTAV
> online, aż chciało się grać. Tydzień temu na moim koncie w grze pojawiło się dodatkowych
> 100 mln dolarów (podarunek od jakiegoś gracza) więc zakupiłem sporo stuffu w postaci
> większego domu i paru samochodów, nie mówiąc o reszcie dodatkowych sklepowych perełek
> w postaci czołgu, mega-wywrotki i wszelakiej floty latającej. Mam rozumieć w takim razie,
> że stracę tylko gotówkę do poziomu sprzed darowizny ?...czy również stracę wszystkie
> zakupione pojazdy sprzed trefnego przelewu ??
Tak. Przynajmniej tak powinno być. Zgłoś to, wraz z tym, od kogo dostałeś fundusze. Zabiorą ci wszystko co kupiłeś za tamtą kasę, ale tego co zarobiłeś normalnie już nie, bo niby dlaczego. Tylko zgłoś. Bo jak nie zgłosisz, a sami wykryją, to jeszcze na ciebie będzie i banem przysolą.

Odpowiedz
G Gumisiek2

Przynajmniej w wersji na PC GTA Online będzie dopracowane. Nie ma co mieć żalu do Rockstara, gdyż mierzyli się z takim wyzwaniem po raz pierwszy (multi w GTA IV to zupełnie inna bajka).

Odpowiedz
G Kettger

W wersji na PC, ze swobodnym dostępem do plików, to dopiero będą jazdy.

Odpowiedz
G Sarturias

Zabiorą im hajs.

A zabiorą również cały nielegalnie zgromadzony dobytek, obniżą poziom, zapobiegną god-mode, glitchowaniu etc? Już to widzę...

Odpowiedz
G Eternal101

Niech Rockstar w końcu zapowie PC'tową wersję bo ileż można czekać, bo wszystkie znaki wskazują na to że takowa powstaje (być możliwe już powstała tylko nie zapowiedziana i trzymana w tajemnicy).

Odpowiedz
G Afro69

Bo hajs musi się zgadzać ;).

Odpowiedz
Bartezz1994

Ja otrzymałem już 4 takie przelewy o łącznej wartości 404mln. Zgłosiłem to do Rockstar z prośbą o usunięcie tejże gotówki. Aktualnie czekam na odp. Polecam zapisać nicki osób, które nam przelały gotówkę, zrobić zdjęcie jako dowód i zgłosić całe zajście. Jak tak bardzo proszą się o bana to trzeba im w tym pomóc... Poza tym gra stała się nudna z taką ilością gotówki. Wolę sam do wszystkiego dojść i mieć radość, że w końcu uzbierałem na nowy samochód itp, niż kupić wszystko naraz a potem nie wiedzieć co z tym zrobić.

Odpowiedz
G SirGracz

Mnożenie się hajsu mogą powstrzymać ale z resztą mogą być już problemy ... cóż trzymam kciuki bo teraz GTA : Online to tylko i wyłącznie plac zabaw hakerów.

Odpowiedz
G MisticGohan_MODED

Kasacja konta byłaby szybsza i łatwiejsza od typowego wyczyszczenia xp

Odpowiedz
Jarsston

W tej chwili ciężko znaleźć kogoś z kim można na spokojnie pograć w online. Sam niestety dostałem od jakiś dwóch graczy niedorzeczne kwoty i napisałem z dwa razy do R*, póki co czekam na odpowiedź. Nie wspomnę też o graczach, którzy w magiczny sposób nabili sobie do 200 lvl, a znalazł się nawet taki, który ma 713, ale z takim lvl to nawet nie ma szans się tłumaczyć. Lepiej by było takim wyzerować kasę, zrestartować lvl i żeby ich postacie nosiły koszulki z napisem "oszukiwałem w GTA Online". Z pewnością po odpaleniu gry zrobiliby wielkie oczy.

Odpowiedz
G Alehor

Dwa tygodnie temu pisałem im aby wyczyścili mi ten hajs z konta choćby kosztem usunięcia postaci na 127ranku (lepiej grać od nowa niż grać z haxami) w obawie przed cheaters pool. Bez odzewu, usuwam postać, dupa - pieniądze zostały przerzucone na konto i dzielą się między postaciami, w związku z czym tworząc nową postać na moim koncie pozostała kwota z dziewięcioma zerami. Do dnia dzisiejszego support nie odpowiada na mój ticket. Gra zeszła na psy, z pomocą przyszły świąteczne promocje na XBL.

Odpowiedz
Bartezz1994

> Dwa tygodnie temu pisałem im aby wyczyścili mi ten hajs z konta choćby kosztem usunięcia
> postaci na 127ranku (lepiej grać od nowa niż grać z haxami) w obawie przed cheaters pool.
> Bez odzewu, usuwam postać, dupa - pieniądze zostały przerzucone na konto i dzielą się
> między postaciami, w związku z czym tworząc nową postać na moim koncie pozostała kwota
> z dziewięcioma zerami. Do dnia dzisiejszego support nie odpowiada na mój ticket. Gra
> zeszła na psy, z pomocą przyszły świąteczne promocje na XBL.

Też próbowałem usunąć kasę poprzez skasowanie postaci bo wyczytałem na jakimś forum, że to podobno działa. Postać zniknęła, kasa została. Teraz męczę się z 100lvl, bo tylko on dzieli mnie od platyny. Potem odkładam grę na półkę bo taka gra nie ma sensu. Tak jak mówisz, gra zeszła na psy. A wszystko przez tych, którzy nie potrafią grać w uczciwy sposób i podjąć się nawet najmniejszego wyzwania.

Odpowiedz
Czupakabra82

"Napisz do Rockstara". Mam takie pytanko jeszcze. Gdzie dać zgłoszenie o wycofanie trefnego przelewu ?

Odpowiedz
Hayeck

Uczciwość popłaca... W realu i w grze. Niezłe sprawa;)

Odpowiedz