Informacje

Rozdajemy 15.000 kluczy na przedmioty do Neverwinter!

33 gram.pl

Urodziny obchodzi gram.pl, ale prezenty dostajecie Wy. Dużo prezentów. Do rozdania mamy 15 tysięcy kodów na zawartość w świecie Neverwinter.

Rozdajemy 15.000 kluczy na przedmioty do Neverwinter! - obrazek 1

Co to za prezenty? Każdy kod upoważnia do odbioru unikatowej bandany (jak wygląda na postaci widzicie u góry) oraz dziesięciu mikstur celności, dziesięciu mniejszych mikstur potęgi, dziesięciu mikstur pomniejszego leczenia, pięciu przenośnych ołtarzy oraz pięciu przypisanych zwojów identyfikacji.

Oto instrukcja wykorzystania kodu:

  • Przejdź na stronę www.neverwinter.pl
  • Zaloguj się. Jeśli nie masz konta, musisz je założyć.
  • Następnie idź do: Gra -> Skorzystaj z klucza.
  • Wklej/wpisz klucz do pola i potwierdź.
  • Klucz pojawi się w spisie kluczy które są na Twoim koncie poniżej.
  • Zaloguj się do gry.
  • Zawartość paczki będzie do odebrania u Agenta od Spraw Nagród, w Enklawie Protektora (będzie on pokazany na mapie).

Bawcie się dobrze!

33 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Eternal101

heh nawet nie gram nawet w to, chwilę pograłem ale nie podoba mi się ta gra.

Odpowiedz
YouMadBro

> heh nawet nie gram nawet w to, chwilę pograłem ale nie podoba mi się ta gra.
super - co nas to obchodzi?

Odpowiedz
Mackl3m0re

Myślałem że coś [m] lepszego dacie a nie jakąś bandanę ......

Odpowiedz
Monotyp

@ Mackl3m0re Ogarnij się człowieku. Dostałeś coś za darmo i jeszcze przeklinasz.

Odpowiedz
Wojman

Myślałem, że kultura obowiązuje każdego. Degrad -1 za wulgarne słownictwo.

Odpowiedz
G Eternal101

> > heh nawet nie gram nawet w to, chwilę pograłem ale nie podoba mi się ta gra.
> super - co nas to obchodzi?
Po to jest to forum... Dobrze że degrada dostałeś od modów.

Odpowiedz
Lombaxies

Mój kod jest zdublowany :c Wyskakuje komunikat "Ten kod został już wykorzystany. Prosimy o podanie innego kodu." :c

Odpowiedz
Krzysiek_Ogrodnik

> Mój kod jest zdublowany :c Wyskakuje komunikat "Ten kod został już wykorzystany. Prosimy
> o podanie innego kodu." :c
Napisz proszę maila do DOK-u - dostaniesz drugi

Odpowiedz
G Tomekku

Szkoda tylko, że te same maski dawali już przy testowaniu PL wersji gry. :(

Odpowiedz
MrocznyMaciej

Miły gest, dzięki. :)

Odpowiedz
czarnytygrys

fajnie , fajnie
.

Odpowiedz
G Muradin_07

Akurat w przypadku kluczy na przedmioty w Neverwinterze często zdarzały się duble. Pamiętam jak coś tam rozdawali i też zanim z moderatorem doszliśmy, który prawdziwy to sprawdziłem jakieś 5. Ale działają, więc jak komuś nie styka klucz to będzie inny działający ;)

Odpowiedz
rivaal

dziękuję i wszystkiego najlepszego na urodziny ;)

Odpowiedz
Ostoriusz

Fajny bonus !!! :)))

Odpowiedz
GRASKI

Tak trzymać, lubimy prezenty :).

Odpowiedz
matix746

A skąd wziąść ta klucz

Odpowiedz
calwert

Dzięki za kluczyk.

Odpowiedz
wisfan7

co mam zrobić bo mi pisze że już zużyłem a wcale nie

Odpowiedz
sitheand

> A skąd wziąść ta klucz
z kuchni

Odpowiedz
crashwave533

Po co ludzie którzy w to nie grają brali te kody -,-

Odpowiedz
RagefastRudy

Haha, super inicjatywa! Dzieki za kod. I wszystkiego naj ;)

Odpowiedz
liki-liki

Podoba mi się taka inicjatywa. Dostałem niezdublowany klucz.
Przyda się na niskie poziomy jak będzie nowa klasa.
Dziękujemy!
Mam takie pytanie: będą kiedyś kody na opaskę na oko?

Odpowiedz
maniekk

Teraz tylko założyć parę kont na gramie i kosić kody :D:D

Odpowiedz
mo083

gdzie ten klucz dla mnie? kompletnie nie moge go tu znalesc.. nie widze, nie ma,nie dziala, nie wiem,?

Odpowiedz
G eske

No i dobrze się składa, bo bardzo mnie Neverwinter wciągnął :). Dzięki ci gramie!

Odpowiedz
Krzysiek_Ogrodnik

> gdzie ten klucz dla mnie? kompletnie nie moge go tu znalesc.. nie widze, nie ma,nie dziala,
> nie wiem,?
>
Zerknij na żółte pole, tam powinien być

Odpowiedz
27smiglo

kurczak a co trzeba zrobic zeby dostac klucz bo gram w nw ale to co robi administracja nasza to szok robia eventy a nie daja nagrod moze tu cos dostane bedze wdzieczny

Odpowiedz
Balorthon

Dzięki za kluczyk :)

Odpowiedz
jeop930

"Ten kod został już wykorzystany. Prosimy o podanie innego kodu." Cos takiego mi wyskakuje... Prosze o pomoc

Odpowiedz
Quakeee

> Napisz proszę maila do DOK-u - dostaniesz drugi
Co to jest DOK?

Odpowiedz
Fenix93

> Napisz proszę maila do DOK-u - dostaniesz drugi

to daje trochę czasu, że mam ten sam problem mam kod i mówi, że to był już używany i co należy zrobić?

Odpowiedz
MaklerX

Przepisuje kod ze strony i pisze że nie ma takiego wtf.

Odpowiedz
G Muradin_07

Może dlatego, że sam giveway był prawie rok temu i klucze być może już się skończyły lub straciły ważność? :)

Odpowiedz