Informacje

Spolszczenie do State of Decay w drodze

5 Mateusz Stanisławski

Dziś zespół Bartle Doo In Polish poinformował, że rozpoczął prace nad nieoficjalną polonizacją dedykowaną State of Decay. „Tłumacze staną przed wyzwaniem, na które trzeba poświęcić wiele, wiele miesięcy” – piszą twórcy.

Spolszczenie do State of Decay w drodze - obrazek 1

Kolejnym projektem ekipy Bartle Doo In Polish będzie spolszczenie do pecetowej wersji State of Decay. Na razie autorzy nie zdecydowali się podać nawet przybliżonego terminu wydania polonizacji. Możemy być jednak pewni, że systematycznie będą nas informować o przebiegu prac.

Przypominamy, że Bartle Doo In Polish cały czas wysmaża spolszczenia do kilku innych produkcji. Jeszcze w tym miesiącu światło dzienne powinny ujrzeć obiecane polonizacje dedykowane Gone Home i The Cave. Swoich nakładek językowych doczekają się również Mortal Kombat: Komplete Edition, L.A. Noire, Psychonauts oraz Bully: Scholarship Edition.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G LESZ3u

Wydaje mi się, że zabierają się za zbyt wiele projektów - każdy z nich jest obszerny i w przypadku żadnego z nich nie ma podanej chociażby przybliżonej daty premiery.

Odpowiedz
vunner

Podobnie myślę, doceniam inicjatywę, ale niech lepiej zajmą się najpierw tym co już dawno zapowiedzieli, a dopiero później za kolejne gry, zwłaszcza wciąż w rozwoju. :)

Odpowiedz
Phoenixpl

> Wydaje mi się, że zabierają się za zbyt wiele projektów - każdy z nich jest obszerny
> i w przypadku żadnego z nich nie ma podanej chociażby przybliżonej daty premiery.

Fakt:) ale pewnie spolszczenie i tak wyjdzie szybciej niz gra na pc(mysz i klawiatura);p

Odpowiedz
Trolowarzysz

> Wydaje mi się, że zabierają się za zbyt wiele projektów - każdy z nich jest obszerny
> i w przypadku żadnego z nich nie ma podanej chociażby przybliżonej daty premiery.

Na spolszczenie L.A. Noire czekam już parę lat, wygląda jednak na to że są bliżej końca.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Co w gramsajtach piszczy #113 - O World of Warcraft, Hatred i Katawa Shoujo!

0
Michał Grabowski

W zeszłym tygodniu na Gramsajtach mogliście zapoznać się z pierwszymi wrażeniami na temat najnowszego dodatku do World of Warcraft, opiniami związanymi z kontrowersyjną grą Hatred, a także obejrzeć materiał o Katawa Shoujo przygotowany przez jednego z Gramowiczów! Pojawiło się także wiele innych, ciekawych wpisów. Nie przedłużajmy więc i przejdźmy do statystyk...

Czytaj dalej 

Milion graczy kupiło The Stanley Parable

3
Patryk Purczyński

The Stanley Parable zaczynało jako mod, a skończyło (nie jest to do końca trafione słowo, bo przecież sprzedaż nadal trwa) w rękach rzeszy odbiorców. Tytułowy bohater w nagrodę dostał od narratora czek. Podobno.

Czytaj dalej 
Znamy ceny Destiny. Preorder na gram.pl 15% tańszy!
Lubisz nas?