Informacje

Spolszczenie do State of Decay w drodze

6 Mateusz Stanisławski

Dziś zespół Bartle Doo In Polish poinformował, że rozpoczął prace nad nieoficjalną polonizacją dedykowaną State of Decay. „Tłumacze staną przed wyzwaniem, na które trzeba poświęcić wiele, wiele miesięcy” – piszą twórcy.

Spolszczenie do State of Decay w drodze - obrazek 1

Kolejnym projektem ekipy Bartle Doo In Polish będzie spolszczenie do pecetowej wersji State of Decay. Na razie autorzy nie zdecydowali się podać nawet przybliżonego terminu wydania polonizacji. Możemy być jednak pewni, że systematycznie będą nas informować o przebiegu prac.

Przypominamy, że Bartle Doo In Polish cały czas wysmaża spolszczenia do kilku innych produkcji. Jeszcze w tym miesiącu światło dzienne powinny ujrzeć obiecane polonizacje dedykowane Gone Home i The Cave. Swoich nakładek językowych doczekają się również Mortal Kombat: Komplete Edition, L.A. Noire, Psychonauts oraz Bully: Scholarship Edition.

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G LESZ3u

Wydaje mi się, że zabierają się za zbyt wiele projektów - każdy z nich jest obszerny i w przypadku żadnego z nich nie ma podanej chociażby przybliżonej daty premiery.

Odpowiedz
vunner

Podobnie myślę, doceniam inicjatywę, ale niech lepiej zajmą się najpierw tym co już dawno zapowiedzieli, a dopiero później za kolejne gry, zwłaszcza wciąż w rozwoju. :)

Odpowiedz
Phoenixpl

> Wydaje mi się, że zabierają się za zbyt wiele projektów - każdy z nich jest obszerny
> i w przypadku żadnego z nich nie ma podanej chociażby przybliżonej daty premiery.

Fakt:) ale pewnie spolszczenie i tak wyjdzie szybciej niz gra na pc(mysz i klawiatura);p

Odpowiedz
Trolowarzysz

> Wydaje mi się, że zabierają się za zbyt wiele projektów - każdy z nich jest obszerny
> i w przypadku żadnego z nich nie ma podanej chociażby przybliżonej daty premiery.

Na spolszczenie L.A. Noire czekam już parę lat, wygląda jednak na to że są bliżej końca.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Opinia: Krótkie gry są lepsze

2
Kamil Ostrowski

Z uwagi na raczej spokojny okres w życiu, udało mi się w końcu zasiąść do paru zaległych gier. Kiedy gra się tylko dla przyjemności, a nie do pracy, nieco inaczej postrzega się czas z nimi spędzony. Sądziłem, że w takim przypadku będę wolał, żeby dany tytuł przyciągał mnie na więcej niż te magiczne dziesięć godzin. Okazało się, że było przeciwnie - długość gry była dla mnie po prostu przeszkodą.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?