Informacje

GTA V widziane w wersji na PlayStation 4

25 Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| Sprawa pecetowej edycji GTA V ostatnio nieco ucichła, ale nie ma mowy o nudzie. Hit Rockstar Games w wersji na konsole następnej generacji? Według sklepu Amazon jak najbardziej.

GTA V widziane w wersji na PlayStation 4 - obrazek 1

Ofertę poświęconą GTA V w wersji na konsole PlayStation 4 znajdziecie w tym miejscu. Amazon rzucił nawet okładkę tej edycji z informacją, że gra zaoferuje grafikę w rozdzielczości 1080p. Stosowne screeny znajdziecie poniżej.

Oczywiście jest za wcześnie, by podnosić jakikolwiek alarm, ale tego typu przedwcześnie publikowane oferty – szczególnie przez tak duże sklepy internetowe – niejednokrotnie już zwiastowały rychłą zapowiedź ze strony producenta.

Przypominamy, że polska premiera nowej odsłony hitowej serii Rockstaru w wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 odbędzie się już 17 września. Gra będzie dostępna w atrakcyjnych edycjach dla kolekcjonerów. Czy wiecie, że w GTA Online znajdziecie aż 700 misji?

Aktualizacja: w ofercie sklepu Amazon pojawiła się również wersja na konsole Xbox One.

GTA V widziane w wersji na PlayStation 4 - obrazek 2

GTA V widziane w wersji na PlayStation 4 - obrazek 3

GTA V widziane w wersji na PlayStation 4 - obrazek 4

25 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Professor_Chaos

Na pewno wyjdą. Tylko pytanie brzmi czy z wersją PC, czy trochę później. Jednak na wiele bym nie liczył, to będzie port z PC.

Odpowiedz
G gitarka

Będą jajca, gdy okaże się, że wszystkie trailery były z wersji na next-geny, a grafika na obecnej generacji będzie dużo gorsza.

Odpowiedz
addek21

Oczywiście. Rockstar chce sprzedać tę grę dwa razy i pewnie wiele osób kupi też wersję next-genową. Dlatego nic o tym nie mówili, bo wtedy ktoś mógłby czekać, zamiast wyłożyć pieniążki 17. września. A potem w 2014.

Odpowiedz
DonOskar

> Na pewno wyjdą. Tylko pytanie brzmi czy z wersją PC, czy trochę później. Jednak na wiele
> bym nie liczył, to będzie port z PC.

Port z PC to miało Diablo 3 i wiesz co? To był bardziej udany port niż oryginał.

Odpowiedz
mtsach

No i oferty zniknęły. Pozostają Wam tylko screeny. ;]

Odpowiedz
G Piotrek_K

A jak pisalem, ze bedzie GTA5 na PS4 to mnie wysmiali ;)...

Na pewno kupie. Zeby porownac jak wyglada grafika na PS3 oraz PS4.

Odpowiedz
Silin_Xeadon

To w zasadzie nie zwiastuje, ale wymusza na producentach/wydawcach ogłoszenie takiej informacji. Muszą to w końcu jakoś sprostować ;)

Odpowiedz
G MrGregorA

> Na pewno wyjdą. Tylko pytanie brzmi czy z wersją PC, czy trochę później. Jednak na wiele
> bym nie liczył, to będzie port z PC.

haha. chyba odwrotnie ;)

a osbiscie czekam na complete/goty edition na ps4

Odpowiedz
G hydzior

> > Na pewno wyjdą. Tylko pytanie brzmi czy z wersją PC, czy trochę później. Jednak
> na wiele
> > bym nie liczył, to będzie port z PC.
>
> Port z PC to miało Diablo 3 i wiesz co? To był bardziej udany port niż oryginał.

Eeeeeee... Raczej nie :].

Odpowiedz
G Damianuss1

Powiem szczerze, że bardzo bym chciał aby V pokazała się na nowej generacji. Może nie jako tytuł startowy, ale nie pogardzę jeśli wyjdzie w nieokreślonym czasie.

Odpowiedz
Squadron7

Na pewno wyjdzie i na next-geny i na PC, ale na razie nabijają hype wokół current-genów, bo w końcu to koniec generacji i nie chcą aby gracze od razu przesiedli się z tej - na nadchodzącą generację, aby mieć zarobek z tej generacji. W końcu twierdzą że wydali na nią 270 mln, a dodatkowy zarobek w formie (jak sądzą) 25 mln kupionych przez graczy płyt w roku to w końcu bardzo dużo.

Odpowiedz
RobsonAmbro

Musieli by być idiotami żeby tego nie wydać na PS4, X1 oraz PC. Wydanie GTA 5 na te platformy to po prostu kwestia czasu.

Odpowiedz
G Kafar

Pewnie będzie, na pewno nie bedzie na pc. Ale na xbox one i ps4 na pewno tylko pytanie czy za pol roku czy rok bo wcześniej watpie. Ja jednak nie wytrzymam już pol roku ;P

Odpowiedz
G Dared00

> Pewnie będzie, na pewno nie bedzie na pc.
Haha, przypominają mi się czasy, gdy byłem taki pewny przy premierze GTA IV ;)

Odpowiedz
MBi

przecież to jakiś fake, co wy ludzie...

Odpowiedz
G woko27

No to ładnie, nie wiem czy czekać aż wyjdzie na PS4 czy kupować już teraz 17.09. First world problems...

Odpowiedz
G Kamiloos

> > Pewnie będzie, na pewno nie bedzie na pc.
> Haha, przypominają mi się czasy, gdy byłem taki pewny przy premierze GTA IV ;)

I przy Red Dead Redemption...

Odpowiedz
G Darkstar181

> > > Pewnie będzie, na pewno nie bedzie na pc.
> > Haha, przypominają mi się czasy, gdy byłem taki pewny przy premierze GTA IV ;)
>
> I przy Red Dead Redemption...
Tylko że RDR robiło inne studio...

Odpowiedz
G Eternal101

Niech pierw zrobią porządnie wersje na PC a nie dadzą znów ochłap taki jak GTA IV. Na next geny wyjdzie ale w podobnym terminie jak GTA SA na PS 3 i Xbox 360 czyli za 2 lata pewnie.

Odpowiedz
Kashalia

To, że będą wersje na PS4 i X1 no i na PC to pewne;) Pytanie tylko kiedy;) Bo nie sadzę, aby Rockstar zostawił drugą kurę znoszącą złote jaja;) Plus pewnie część graczy dostanie darmówki po zakupie nowych konsol;)

Odpowiedz
G Kafar

> > Pewnie będzie, na pewno nie bedzie na pc.
> Haha, przypominają mi się czasy, gdy byłem taki pewny przy premierze GTA IV ;)
Tylko że na GTA 4 Rockstar bardzo się przejechał i wiele stracił w oczach graczy po przez własnie wypuszczenie syfa. I tłumaczenia tego że ta gra dopiero będzie dobrze działać na sprzęcie za parę lat nie pomogło ;). RDR nie było na PC GTA 5 raczej też nie będzie bo im to jest kompletnie nie potrzebne.

Odpowiedz
G Ventil

Właśnie dlatego odpuszczam sobie wersję na konsole obecnej generacji - nie ma bata, żeby Rockstar nie wydał tak wielkiej produkcji na next-geny. Po prostu chcą, żeby zniecierpliwieni ludzie rzucili się na GTA we wrześniu, odczekają kilka dni i potwierdzą, że wychodzi na PS4 i XO.

Wszyscy będą zadowoleni, a hajs się będzie zgadzać :)

Odpowiedz
UnEsCo

Ale będzię chamsko kiedy zapowiedzą na next-geny GTA V, przynajmniej tydzień lub miesiąc później (po premierze). Ludzie, którzy zamierzają kupić PS4/One raczej się wkurzą.

Odpowiedz
G Eternal101

Kafar Nie opłaca cały czas o tym każdy gada a od GTA 1-GTA IV wyszły na PC a za każdym razem kazdy mówi że im się to nie opłaca, ludzie przestańcie być prorokami i patrzeć tylko w swoją platformę jak w mini bożka :/, na PC zapewne wyjdzie i pewno zapowiedzą w tym roku ją z resztą co raz więcej jest znaków na to że takowa wersja powstaje,

Kashalia Ty myślisz że jak zrobią na next geny (o ile zrobią bo bardziej prawdopodobna jest wersja na PC bo tylko z PC'towców nie zarobili póki co) to po to by rozdawać grę za darmo?

DonOskar Zapomnieli dodać że filmiki sa pre-renderowane ;>, bo jakoś nie widzę w swojej kopii na xboxa takiej grafiki jak na trailerach czy choćby fotkach np zdjęcie w kanionie wygląda inaczej niż rzeczywista grafika w grze, jak na moje taką grafikę będzie miała wersja PC i po niej jak wyjdzie na next geny.

Odpowiedz