Informacje

Zobacz statystyki 50 najlepszych zawodników w FIFA 14

20 Mateusz Stanisławski

Najlepszym piłkarzem w FIFA 14 będzie Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi? Na którym miejscu w rankingu znajduje się Robert Lewandowski? EA Sports właśnie ujawniło statystyki zawodników.

Zobacz statystyki 50 najlepszych zawodników w FIFA 14 - obrazek 1

Szczegółową rozpiskę znajdziecie na oficjalnej stronie EA Sports. Jak widać, w czołówce nie zaszły większe zmiany w stosunku do „trzynastki”. Na pozycji nr 35 wylądował Robert Lewandowski, z kolei bohater ostatniego głośnego transferu, Gareth Bale, nie zmieścił się w pierwszej piętnastce. Jeśli chodzi o bramkarzy, najlepszych statystyk doczekał się Gianluigi Buffon.


Najlepsi zawodnicy w w FIFA 14:

  • Lionel Messi 94
  • Cristiano Ronaldo 92
  • Franck Ribéry 90
  • Falcao 90
  • Andres Iniesta 89
  • Robin van Persie 89
  • Xavi 89
  • Zlatan Ibrahimović 89
  • Arjen Robben 88
  • Bastian Schweinsteiger 88
  • Sergio Agüero 88
  • David Silva 88
  • Wayne Rooney 87
  • Philipp Lahm 87
  • Nemanja Vidić 87
  • Thiago Silva 87
  • Gareth Bale 87
  • Mesut Özil 87
  • Juan Mata 87
  • Edinson Cavani 87
  • Gianluigi Buffon 86
  • Iker Casillas 86
  • Andrea Pirlo 86
  • Yaya Touré 86
  • Giorgio Chiellini 86
  • Vincent Kompany 86
  • Carlos Tévez 86
  • Mario Gomez 86
  • Gerard Piqué 86
  • Sergio Ramos 86
  • Cesc Fàbregas 86
  • Manuel Neuer 86
  • Luis Suárez 86
  • Ángel Di María 86
  • Robert Lewandowski 86
  • Ashley Cole 85
  • Xabi Alonso 85
  • Petr Čech 85
  • Jesús Navas 85
  • Santi Cazorla 85
  • Ezequiel Lavezzi 85
  • Karim Benzema 85
  • Luka Modrić 85
  • Mats Hummels 85
  • Arturo Vidal 85
  • Eden Hazard 85
  • Marco Reus 85
  • Pedro 85
  • Sergio Busquets 85
  • Thomas Müller 85

FIFA 14 trafi do polskich sklepów już 26 września (zarówno komputery osobiste, jak i konsole). Kilka dni wcześniej światło dzienne ujrzy Pro Evolution Soccer 2014, który niedawno zagościł w rozpisce wydawniczej cdp.pl.

20 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Ecko09

Ciekawe jakie staty Lloris i Neymar będą mieć.

Odpowiedz
Isdead

Brakuje Balotelliego i Ozil'a.

Odpowiedz
Professor_Chaos

Vidić na równi z T. Silvą, Pedro 85, Neymara w ogóle brak na tej liście. Śmiesznie.

Odpowiedz
G Kadaj

> Brakuje (...) Ozil'a.
Z newsa:Mesut Özil 87

Odpowiedz
G Zgreed66

Lewandowski 86 rozumiem za siedzenie w polu karnym i czekanie na podanie :D

Odpowiedz
trocz

> Lewandowski 86 rozumiem za siedzenie w polu karnym i czekanie na podanie :D

Nie, za grę na lewej obronie i bronienie karnych. Od czego jest napastnik?

Odpowiedz
bithc

a neymar, najwieksza wschodząca gwiazda gdzie? łał, co za lekkomyślne rozdanie pkt do statystyk... chyba wedlug hypu na te osoby, a nie ze wzgledu na ich gre, bo ronaldo oprocz strzelania goli robi 10 innych rzeczy, ktorych argentynczyk sie nie tyka... najlepsze że nie faworyzuje zadnego z nich, bo nie jestem wielkim fanem pilki, ale ogladam i sie znam chrzanic to i tak zmienie je na normalniejsze:)

Odpowiedz
G Zgreed66

> Nie, za grę na lewej obronie i bronienie karnych. Od czego jest napastnik?
No wyobrażałbym sobie, żeby zawodnik ze statami 86 potrafił coś więcej jak tylko nogę dostawić. Ale to może ja za mało jego wyczynów widziałem :)

Odpowiedz
this_rox

Te skille to kpina Navas 0 goli i 0 asyst i 85? ,Aguero totalnie żenujący sezon 88 czyli + 1 do skilla? Suarez geniusz iście epicki sezon top 5 napastników i 86 +0? WTF!!!

Odpowiedz
G Diverso

Nie widzę praktycznie zmian w porównaniu z poprzednim rokiem. Wszystko wygląda tak samo, ewentualnie paru zawodników ma +1 (Bale, Lewandowski np.) lub -1.

Odpowiedz
G mati285

Przestańcie narzekać. Lewy ma dokładnie taki level jaki powinien mieć. Słabszy niż Falcao, RVP, Ibra czy Cavani, ale lepszy niż taki Benzema. Zdecydowanie za wysokie statystyki mają za to Casillas czy Buffon, którzy już dawno wypadli z grona najlepszych bramkarzy. Gdzie De Gea czy Lloris?

Odpowiedz
damianslusarczyk

A Neuer czemu ma tylko 86? czyli według FIFY Neuer jest na równi z Casillasem i Buffonem? Moim zdaniem Neuer lepiej broni od Casillasa, który ostatnio grzeje ławę.

Odpowiedz
zombie44

Gomes 86 praktycznie cały sezon kontuzja i ława a Reus najlepszy sezon w karierze finał ligi mistrzów i 85! Lahm 87! haha to w takim razie Piszczek powinien mieć też 87 a Shmelzer 84. Pedro 85 a Neymara nawet nie ma w top 50 WTF czyli bedzie miał 83-84 a w 13 ma 85. Benzema 85 aha, chyba najgorszy sezon w historii miał i jeszcze Hazard 85! hahaha statystyki z DUPY!!!

Odpowiedz
Draco0

Buffon jest oczywiście obecnie najlepszym bramkarzem świata,zaraz po nim jest Cech (który w SPE pokazał gdzie jest miejsce Neuera),Neuer. Casillas niestety opuścił loty. Samo grzanie ławy mocno obniża poziom zawodnika bo nie może utrzymywać optymalnego poziomu czy się rozwijać. Mnie zastanawia jedynie brak Vidala,Bonucciego i Marchisio z Juve, którzy wymiatali w Serie A oraz w LM. Wg.np. Goal.com w 11 sezonu LM 12/13 są właśnie Vidal,Bonucci i Chiellini. Wg takich wyróżnień powinno dobierać się ogólny poziom zawodników. Na nich zwracać uwagę. Zamiast tego co roku są ciągle Ci sami kopacze. Nijak ma się to do rzeczywistości.

Odpowiedz
zdenek117

Co do Neymara - od transferu do Barçy nic szczególnego nie pokazał. W Brazylii był gwiazdą, tutaj jest na razie jednym z wielu. Sanchez prezentuje się lepiej od Brazylijczyka!

Messi za to przepakowany. Fabregas za słaby, bo obecnie Barça bez niego radzi sobie gorzej. Na szczęście statystyki w Seasons będą zależne od formy zawodników na boisku.

Odpowiedz
damianslusarczyk

> Gomes 86 praktycznie cały sezon kontuzja i ława a Reus najlepszy sezon w karierze finał
> ligi mistrzów i 85! Lahm 87! haha to w takim razie Piszczek powinien mieć też 87 a Shmelzer
> 84. Pedro 85 a Neymara nawet nie ma w top 50 WTF czyli bedzie miał 83-84 a w 13 ma 85.
> Benzema 85 aha, chyba najgorszy sezon w historii miał i jeszcze Hazard 85! hahaha statystyki
> z DUPY!!!
z tym się zgodzę, że statystyki nie trzymają się kupy w FIFIE np. Reus jakim cudem ma 85 skoro on jest na pewno lepszy od Lewandowskiego, który ma 86... Piszczek powinien mieć co najmniej 85 jeśli Lahm ma 87. Neymar ma 85 przynajmniej w FUT tak gdzieś słyszałem a moim zdaniem powinien mieć około 88 albo 87 a Benzema 82 albo 83. I jeszcze Cristiano Ronaldo powinien mieć 93 albo 94 a nie 92. Eden Hazard 87 albo 88 a nie 85 !!! Mats Hummels 85? I za co ma Pique 86? 84 powinno być a Hummels 87. Nie wiem skąd FIFA ma te statystyki i kto je układał ja się pytam !!!

Odpowiedz
G Gumisiek2

Rozwalają mnie komentarze, że ten i ten ma 86, a powinien mieć 84 ;-D Różnica ogromna, pewnie cały mecz będzie dzięki temu inaczej wyglądał.

Odpowiedz
Koroniarz2002

> Brakuje Balotelliego i Ozil'a.
Balotellego brakuje bo ma 84 Ogółem..

Odpowiedz
Koroniarz2002

> Vidić na równi z T. Silvą, Pedro 85, Neymara w ogóle brak na tej liście. Śmiesznie.
Neymar 84 ..

Odpowiedz