Informacje

Twórcy Battleforge zapowiadają wyłączenie serwerów

9 Mateusz Stanisławski

Battleforge idzie na emeryturę” – brzmi tytuł nowego wpisu na oficjalnej witrynie sieciowej tego spojenia karcianki ze strategią. Wiemy już, kiedy dokładnie serwery zostaną zamknięte.

Twórcy Battleforge zapowiadają wyłączenie serwerów - obrazek 1

„Decyzje o zakończeniu wsparcia starszych produkcji nigdy nie są łatwe do podjęcia. Mamy nadzieję, że grając w Battleforge, bawiliście się tak samo świetnie jak my. Chcemy Wam bardzo szczerze podziękować za zaangażowanie i wspieranie naszego tytułu przez ostatnie ponad cztery lata.” – czytamy w oświadczeniu twórców.

Do kiedy będzie można grać Battleforge? Wszystkie funkcje sieciowe zostaną zdezaktywowane 31 października – po tym dniu produkcja nie będzie już dostępna dla graczy. Przypominamy, że tytuł studia EA Phenomic zgarnął w naszej recenzji 9,5/10.

9 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Inferno0009

Świetna gra, tylko update'y rzadko się pojawiały, więc gracze rezygnowali.

Odpowiedz
saborcat-14

Naprawdę doba gra ale niestety EA ją zabiła, praktycznie zero zainteresowania, szkoda bo naprawdę miała potencjał.

Odpowiedz
G Demagol

Ciekawa nowomowa, na eutanazję teraz emerytura się mówi :D :D :D

Odpowiedz
G Valium

Smutno, do dzis mam kolekcjonerskie karty z preoderow. Gra sie nie rozkrecila przez calkowity brak reklam, wiekszosc pewnie pierwszy raz o niej slyszy, gdzie taki glupi Battlefield Heroes byl reklamowany na co drugiej stronie w swoich czasach.

Odpowiedz
G Jarden

EA znowu atakuje:/
Szkoda, gierka byla calkiem niezla.

Odpowiedz
G kotlecik5

Przez ostatni rok albo i dwa żadnych update'ów z nową zawartością, wszystkie update'y kręciły się wokół sklepu, żeby mogli jeszcze wydusić z graczy resztki pieniędzy na martwej grze, a teraz wyłączają serwery? EA olało tę grę dawno temu... A gra i pomysł genialne.

Odpowiedz
G Gniewny1j

Pierwsze słyszę o tej grzej, ale z czego co czytam wydawała się całkiem fajna.

Odpowiedz
G Sad_Statue

Z tego wszystkiego odświeżę chyba sobie serię Spellforce - jedynki z dodatkami to chyba nawet nie skończyłem ostatecznie. Szkoda, że studio twórców Battleforge i wspomnianego Spellforce'a zostało zamknięte już kawał czasu temu. Wiele bym dał za trzecią część tego ostatniego...

Odpowiedz
G ApeBoy

Gra była bardzo fajna, spędziłem przy niej mnóstwo godzin. Szkoda że nie oddali/sprzedali tytułu np. valve, może jeszcze udało by się go ożywić. Pomysł, mechanika, świat i bohaterowie to dla mnie największe plusy tej gry.

Odpowiedz