Informacje

Pocztówki z feudalnej Japonii, czyli galeria z Yakuza: Ishin

10 Piotr Bajda

Na szczegóły kolejnej odsłony cyklu Segi wciąż musimy poczekać, ale czas umila porcja obrazków.

Pocztówki z feudalnej Japonii, czyli galeria z Yakuza: Ishin - obrazek 1

Sega zapowiedziała Yakuza: Ishin po partyzancku w ubiegły weekend. Dostaliśmy logo gry, promujący ją plakat i dane osobowe głównego bohatera - Ryomy Sakamoto (swoją drogą, to prawdziwa postać historyczna). I tyle. Nie wiemy kiedy gra się ukaże i na jakie platformy. Ptaszki ćwierkają jednak, że zaszczyt spotka którąś z platform Sony. Obrazki sugerują, że może chodzić o PlayStation 4, ale na pewniki musimy poczekać do dnia wydania nowego numeru Famitsu.

10 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Karfein

Prośba do gram.pl - dołączycie do portali, które pytają o lokalizacje Yakuza: Kenzan!, Yakuza 5, Yakuza 1&2 HD Collection oraz 2 gier na PSP (seria Black Panther) firmę SEGA?

Im nas więcej, tym większe szanse, że z Ishin nie będzie takich problemów.
Zapowiada się zbyt dobrze, by importować z Japonii i grać z włączonymi filmami na YouTube :(

Odpowiedz
G SirYarpen

Też dołączam się do prośby. Jak dorwiecie kogoś kompetentnego z SEGA to moglibyście zapytać. Dla mnie to byłoby i tak miło, gdyby chociaż wydali Yakuza 5. 1&2 HD oraz Kenzan schodzą na dalszy plan. Na Black Panther bym nie liczył (chyba, że cyfrowo, ale i tak szanse są marne). Jak nie wydadzą 5 to na Ishin tym bardziej nie ma co liczyć.

Odpowiedz
G Moooras

Screeny wyglądają po prostu bajecznie. Będzie to w Polsce?

Odpowiedz
G Damianuss1

Nie wiem jak sprawa ma się z innymi częściami z pod znaku Yakuza, ale ta musi się u nas pokazać. Tamte czasy to jest to co ubóstwiam. Piękna oprawa i samurajski klimat, to by było coś pięknego.

Odpowiedz
G Muradin_07

To może być mega :D Aż chyba bym wziął to kupił w momencie polskiej premiery... :D

Odpowiedz
Argael

Mam nadzieję, że jeszcze nie PS4, bo na razie mi się nie spieszy do kupowania nowej konsoli, a do zagrania w to, jak najbardziej.
Mogliby przy okazji zrobić trophy patch do Kenzan.

Odpowiedz
G Karfein

> Na Black Panther bym nie liczył (chyba, że cyfrowo, ale i tak szanse
> są marne). Jak nie wydadzą 5 to na Ishin tym bardziej nie ma co liczyć.
Mogliby zrobić to, co z niektórymi grami na PSN-ie, czyli "import", byle z napisami angielskimi. Żadne tam lokalizacje pełnoprawne, ot imporcik. Kompatybilny w sklepie i z PSP, i z PSV.Albo pójść w Black Panther HD Collection na PSV - założę się, że Sony by dołożyło do interesu dla takiego exclusive'a. Niejeden zagorzały fan serii Yakuza (jest ich dość trochę) by zakupił tę konsolę głównie dla tego dwupaku. O ile wyjdzie na zachodzie - w Japonii kto chciał, to już dawno na PSP sobie ograł.

Odpowiedz
G Karfein

> Screeny wyglądają po prostu bajecznie. Będzie to w Polsce?
Jeśli SEGA będzie dawać ciała jak daje nadal, to będzie tylko w Japonii. Na razie fani walczą o Yakuza 5, Yakuza: Kenzan! (również klimaty samurajskie spin-offa), Yakuza 1&2 HD Collection oraz dwie części Yakuza: Black Panther na PSP po angielsku. Jak będzie po angielsku, będzie i w Polsce.Przyłączcie się do proszenia SEGA - im nas więcej, tym większe szanse:http://operationrainfall.com/vote-to-localize-sega-konami-polls/https://www.facebook.com/photo.php?fbid=483365031718403&set=a.340154202706154.80336.339194092802165&type=1https://twitter.com/YakFan/status/314172214633197569http://www.change.org/petitions/sega-release-yakuza-5-in-the-west-2

Odpowiedz
G Kreek

> Mam nadzieję, że jeszcze nie PS4, bo na razie mi się nie spieszy do kupowania nowej konsoli,
> a do zagrania w to, jak najbardziej.
> Mogliby przy okazji zrobić trophy patch do Kenzan.
Vita albo PS4.

Odpowiedz
G Suomalainenka

> PS4.
Jeśli SEGA wyda to na zachodzie, to jestem gotowa z marszu kupic tę konsolę. Ale niestety to wydawnictwo ma graczy całkiem w poważaniu, bo przecież wszyscy chcą tylko Soniki (tiaaaa...). Może tak spory portal jak ten by pomęczył ich troszeczkę? Szkoda tak genialnej serii. Nie wszyscy są w stanie z marszu nauczyć się japońskiego.

Odpowiedz