Informacje

Guild Wars 2 za darmo w dniach 23-25 sierpnia

23 Małgorzata Trzyna

Jeśli jeszcze nie mieliście możliwości przekonać się, czy warto zainwestować w Guild Wars 2, nadarza się doskonała okazja. Już w przyszły weekend będzie można wypróbować grę za darmo.

Guild Wars 2 za darmo w dniach 23-25 sierpnia - obrazek 1

Firmy ArenaNet i NCSoft mogą poszczycić się doskonałymi wynikami sprzedaży Guild Wars 2. Nic dziwnego – jest to ciągle rozwijane MMO, w którym zawsze jest coś ciekawego do zrobienia. Co dwa tygodnie pojawiają się aktualizacje wprowadzające nowe eventy i wyzwania, z którymi kłopot mogą mieć nawet najstarsi wyjadacze. By przyciągnąć uwagę jeszcze większej liczby graczy i być może przekonać niezdecydowanych, w najbliższy weekend MMO zostanie udostępnione za darmo.

By wypróbować Guild Wars 2, wystarczy założyć specjalne konto, zweryfikować rejestrację przez potwierdzenie za pośrednictwem adresu email, a następnie pobrać klienta gry. MMO będzie dostępne za darmo od piątku, 23 sierpnia, 9:01 rano, do poniedziałku, 26 sierpnia, do godziny 8:59.

23 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Chopek

Grałem już w darmówke dwudniową, w tą też zagram :D!

Odpowiedz
G Narmo

Akurat jak będzie Air Show w Radomiu. To sobie pograłem...

Odpowiedz
G icearas

Super, w końcu sprawdzę czy warto, czy nie. ;)

Odpowiedz
Snajper3


Można już ściągać klienta. Wystarczy założyć konto i dalej w opcjach jest taka opcja. Właśnie to robię:)

Odpowiedz
G Moooras

Zanim gra mi się ściągnie, weekend dawno się skończy...

Odpowiedz
Tom180

a ta gra jest PL?

Odpowiedz
TuRaSs

> a ta gra jest PL?
Po angielsku

Odpowiedz
G Xordis

Czekałem, czekałem na ten darmowy weekend i się nie doczekałem. Kupiłem grę mimo wielu stereotypów i warto było. Dopóki sam nie zagrasz nie przekonasz się jaka to jest fajna gra, polecam wszystkim.
Stary wyjadacz WoWa.
@Tom180 - Gra nie jest PL jest po angielsku, ale może kiedyś ją spolszczą.

Odpowiedz
G Cruciatus

Akurat jak jest GamesCom... wiedzieli kiedy zrobić darmowy weekend...

Odpowiedz
G Renchar

Gierka mi się zarąbiście podoba jednak mogło by być więcej instancji bo map PVP jest multum ehh

Odpowiedz
QST07

Akurat koledzy grają już, to może dolącze i do nich na te 2 dni :P

Odpowiedz
G Zajanski

Chcę tylko skierować drobną prywatę do osoby, która pod jednym z wcześniejszych newsów o GW2 przekonywała, że GW2 dostało wielkiego revampa i że teraz się super gra, że każdy kto uważa inaczej na pewno nie grał od premiery i że za dungeony w końcu nagradzają normalnie, bo po 100 marków.
Zainstalowałem, sprawdziłem. Nie dość, że nie dostaje się więcej, to dostaje się mniej, bo po 60 dziennie za rundę na path na całe konto (kiedyś było na postać), później po 20.
Nie pamiętam, kto dokładnie rozpowiadał te bajki, ale chciałem tylko powiedzieć - fakju. Oszuście, rasisto, homofobie, bigocie, patriarchalna, biała szumowino.

Odpowiedz
Blady199

[Ogłoszenie - M - H]

Odpowiedz
G Azvar

Nie działa tworzenie konta... Jest jakiś bezpośredni link do klienta, tak abym zdążył pograć przed końcem triala? :P

Odpowiedz
Gorthak

> Dzięki, ale niestety nadal nie działa tworzenie konta :(
W jaki sposób nie działa? Jeśli nie przyjmuje hasła (jak w moim przypadku było) to spróbuj pobawić się ze znakami specjalnymi, np. porozdzielaj człony (zamiast GuildWars, wpisz Guild_Wars). Czy problem objawia się w inny sposób?

Odpowiedz
G swgs1994

> @Tom180 - Gra nie jest PL jest po angielsku, ale może kiedyś ją spolszczą.
Nigdy jej nie spolszczą więc nie rób sobie nadziei.

Odpowiedz
G Pitej

> Akurat jak będzie Air Show w Radomiu. To sobie pograłem...
Hyhy, u mnie ten sam "problem". Nie ma co żałować, są rzeczy ważniejsze niż darmowy weekend GW2 ;D

Odpowiedz
G Hellmut

> Chcę tylko skierować drobną prywatę do osoby /.../
Bardzo zła decyzja.Za końcową litanię degrad -1.

Odpowiedz
G Azvar

> > Dzięki, ale niestety nadal nie działa tworzenie konta :(
> W jaki sposób nie działa? Jeśli nie przyjmuje hasła (jak w moim przypadku było) to spróbuj
> pobawić się ze znakami specjalnymi, np. porozdzielaj człony (zamiast GuildWars, wpisz
> Guild_Wars). Czy problem objawia się w inny sposób?
Właśnie z ciekawości spróbowałem takiego myku i przeszło... Ale okazało się, że już kiedyś założyłem konto, co prawda czy próbie logowania pokazuje, że próbuję się zalogować z kontem bez zarejestrowanego GW2, ale mam nadzieję, że jutro będzie działać, jako że jest trial :P

Odpowiedz
kukula69

spróbowałem triala i muszę powiedzieć, że warto ;) gra bije na głowę WoW`a, więc przy najbliższej wypłacie zakup obowiązkowy ;)

Odpowiedz