Informacje

gamescom 2013: Ubisoft z bogatym line-upem. Będzie zapowiedź nowej next-genowej marki!

12 Mateusz Stanisławski

Ubisoft oficjalnie przedstawił swoje plany na tegoroczne targi gamescom. Reprezentanci takich serii, jak Might & Magic, Assassin’s Creed, Splinter Cell czy Rayman robią swoje, ale to nie wszystko, co ma w zanadrzu francuska firma.

gamescom 2013: Ubisoft z bogatym line-upem. Będzie zapowiedź nowej next-genowej marki! - obrazek 1
Watch Dogs

Zanim przejdziemy do pełnej rozpiski, odnotujmy, że Ubisoft „podzieli się podczas targów pierwszymi szczegółami na temat nowej next-genowej marki, która obecnie znajduje się w produkcji”. Na E3 mieliśmy prezentację świetnie zapowiadającego się MMO The Division, teraz apetyty są chyba jeszcze większe. Firma również potwierdziła, że każdy zwiedzający będzie mógł zagrać we wszystkie tytuły z line-upu, także te zmierzające na konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Line-up Ubisoftu na targi gamescom 2013:

Przypominamy, że targi w Kolonii wystartują 21 sierpnia i potrwają do 25 sierpnia. Ostatnio line-up na tę imprezę ujawniły między innymi firmy Konami i 1C Company.

12 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Eternal101

Ciekawe co wyskrobią? ;p

Odpowiedz
lis_23

> Ciekawe co wyskrobią? ;p
Może nowy PoP?a, nie - to ma być nowa marka.

Odpowiedz
ozoqq

Może wreszcie kończy się era śmiania z Ubisoftu. Prawda jest taka, że ta firma wydaje jedne z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku.

Odpowiedz
diabolo20

i co na pc nie będzie tej nowej marki?

Odpowiedz
G Zdenio

A może dziwnie skonstruowali informację. Zauważyliście dziwaczny brak Division na liście? Może po prostu chodzi o ten tytuł.

Odpowiedz
player2

Było by tak pięknie gdyby nie Uplay

Odpowiedz
PROCTON

Uplay nie taki zły...

Odpowiedz
G Eternal101

> Uplay nie taki zły...
I właśnie przez takich ludzi jak Ty wciskają nam różnorakie badziewie pokroju Uplay i GfWL.

Odpowiedz
PROCTON

No tak Origin jest do dupy, Uplay też, Steam to już w ogóle. Najlepiej jak by nic nie było bo po co.

Odpowiedz
Mati-PL1993

> i co na pc nie będzie tej nowej marki?

Określenie następna generacja nie tyczy się tylko konsol. Może być następna generacja gier, następna generacja gier (ich poziomu złożoności) itd. Ogólnie rzecz biorąc jeśli mówi się o kolejnej generacji czegokolwiek to to coś przeważnie jest wyraźnie i znacząco lepsze od starszej wersji. Po prostu jakiś przełom, więc określenie nie wyklucza w żaden sposób PC'tów. :P

Mam nadzieję że ten tytuł faktycznie będzie tak next-genowy jak np. Watch Dogs czy The Devision.

Pozdrawiam

Odpowiedz
G kesik93

> I właśnie przez takich ludzi jak Ty wciskają nam różnorakie badziewie pokroju Uplay i
> GfWL.

Nie porównuj nawet tego syfiastego Uplaya do dobrego GfWL!

Odpowiedz
G Eternal101

> > I właśnie przez takich ludzi jak Ty wciskają nam różnorakie badziewie pokroju Uplay
> i
> > GfWL.
>
> Nie porównuj nawet tego syfiastego Uplaya do dobrego GfWL!
>
GfWL jak i Uplay to syf, gdy próbowałem przez to badziewie (GfWL ) uruchomić Batmana to myślałem że mnie furia z nieba strzeli, musiałem na koncie offline grać.PROCTON Jak odpowiadasz klikaj przycisk "iodpowiedz", po 2 jeżeli bawi cię logowanie się do GfWL po 50 x żeby sobie zagrać w ulubioną grę to Have fun bro. Po 2 Steam nie lepszy, gram w borderlands z ziomkiem i nagle jebs "gra została odłączona od usługi steam" -.-

Odpowiedz