Informacje

Guild Wars 2 z systemem nagród za osiągnięcia

13 Małgorzata Trzyna

Jak dotąd, osiągnięcia w Guild Wars 2 były nagradzane specjalnymi punktami, które do niczego nie służyły – same w sobie były nagrodą. Już wkrótce będzie można za nie otrzymać skórki, rozmaite premie, walutę w grze, tytuły i wiele więcej.

Guild Wars 2 z systemem nagród za osiągnięcia - obrazek 1
Guild Wars 2

Zazwyczaj prawo nie działa wstecz, ale w tym przypadku jest inaczej: jeśli zgromadziliście w Guild Wars 2 tysiące punktów za osiągnięcia, zostaniecie wręcz zasypani nagrodami, wśród których znajdą się:

  • Ekskluzywne skórki dla zbroi i broni – Radiant armor, Hellfire armor oraz zestaw dla broni – Zenith
  • Stałe premie przypisane do konta (a zatem mające zastosowanie w przypadku wszystkich postaci) – do znajdywania magicznych przedmiotów, doświadczenia za zabijanie, ilości zdobywanej karmy i nie tylko
  • Walutę – złoto, gemy, karmę i laury
  • Nagrody PvP – skórki i premie do zdobywania „chwały”
  • Nagrody WvW – Bagdes of Honor oraz schematy machin oblężniczych
  • Przedmioty pozwalające na natychmiastową naprawę, wskrzeszenie i dodające rozmaite premie
  • Tytuły, dzięki którym pozostali gracze będą wiedzieli, że spotkali starego wyjadacza.

Zamów grę Guild Wars 2 w sklepie gram.pl

13 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Baknak

Wreszcie zbieranie tych punktów będzie miało jakieś większe znaczenie. Swoją drogą... podziwiam tych, którzy uzbierali po 5, 6 tysięcy.

Odpowiedz
G Braveheart

Nie ma co

Brzytwa jak nic....

:E

Odpowiedz
G Fang

"Już wkrótce będzie można za nie otrzymać skórki, rozmaite premie, walutę w grze, tytuły i wiele więcej."

Tytuły są od premiery ;)

Odpowiedz
Amarlak

O może czas aby zajrzeć do gry i zobaczyć ile mam punktów.? Choc penie napewno tys nie bedzie

Odpowiedz
G Sipso

Chodzi tu o specjalne, typowo zależne od ilościu Achievement Points nowe tytuły.@Baknak5-6k to nie jest dużo, jeżeli gra się dziennie, do tego kolekcjonuje acziwy to od premiery te 6k bez problemu powinno wpaść. Ja sam, choć opuściłem sporo, gdzieś dwa-trzy miesiące mam ~4k, a nie zrobiłem pewnie nawet 20% acziwów.

Odpowiedz
G kill69

> 5-6k to nie jest dużo, jeżeli gra się dziennie, do tego kolekcjonuje acziwy to od premiery
> te 6k bez problemu powinno wpaść. Ja sam, choć opuściłem sporo, gdzieś dwa-trzy miesiące
> mam ~4k, a nie zrobiłem pewnie nawet 20% acziwów.

Rożnica między 4k, a 6 jest kolosalna. I to nie tylko przez fakt, że spora część punktów jest już nie do zdobycia.

Odpowiedz
G Sipso

> > 5-6k to nie jest dużo, jeżeli gra się dziennie, do tego kolekcjonuje acziwy to od
> premiery
> > te 6k bez problemu powinno wpaść. Ja sam, choć opuściłem sporo, gdzieś dwa-trzy
> miesiące
> > mam ~4k, a nie zrobiłem pewnie nawet 20% acziwów.
>
> Rożnica między 4k, a 6 jest kolosalna. I to nie tylko przez fakt, że spora część punktów
> jest już nie do zdobycia.
Teraz jest kolosalna, ale dla tych którzy grali cały czas od premiery nie jest. Oni te niedostępne teraz acziwy mają.

Odpowiedz
joKKo

a ja sie pytam kiedy wkoncu wyjdzie wersja PL ?

Odpowiedz
G L33T

> a ja sie pytam kiedy wkoncu wyjdzie wersja PL ?
A ma wyjść ?

Odpowiedz
G Baknak

> 5-6k to nie jest dużo, jeżeli gra się dziennie, do tego kolekcjonuje acziwy to od premiery
> te 6k bez problemu powinno wpaść. Ja sam, choć opuściłem sporo, gdzieś dwa-trzy miesiące
> mam ~4k, a nie zrobiłem pewnie nawet 20% acziwów.
Właśnie zauważyłem, że 5, 6 tys. to wcale nie tak dużo jak myślałem. Obecny lider statystyk pod względem osiągnięć ma 11057 punktów. Boże, że też ludziom się chce...

Odpowiedz
Bojcio

Ja mam 500 z groszem a gram od premiery ale bardzo niedzielnie xd.

Odpowiedz
qlaker

> > a ja sie pytam kiedy wkoncu wyjdzie wersja PL ?
> A ma wyjść ?

No niby w zeszłym roku CD Projekt pisał:

"(...) mocno rozpatrujemy możliwość stworzenia polskiej wersji językowej w nieokreślonej bliżej przyszłości. Jeśli będziemy otrzymywać duże wsparcie i entuzjazm społeczności Guild Wars, to sprawy lokalizacji na pewno nie porzucimy. Nie mówimy „nie, nigdy”, ale niczego nie możemy obiecać."

:P

Odpowiedz
G Pajonk78

Też mam w pobliżu 6k punktów, a nie gram od 4-5 miesięcy - ten pułap był i nadal jest łatwo osiągalny. ;) Znajoma ode mnie z gildii w momencie, gdy kiedyś ogłosili ranking ludzi z największą ilością punktów była bodajże około 20-tego miejsca mając wtedy ~8k. ;)

Odpowiedz