Informacje

pr0gram - odcinek 108, o podróżach i Marsie

12

Tym razem bez gości i bardziej klasycznie: opowiadamy o naszych wrażeniach z wyjazdów na pokazy gier i o tym, w co ostatnio graliśmy. Tylko tyle i aż tyle...

Ostatnio miotało ekipą po świecie, więc z wojaży wybraliśmy Lucasa i Trashki (tak, ona też wzięła udział w nagraniu) wizytę na angielskim zamku (RuneScape 3 i Myszastego wizytę za oceanem (Splinter Cell: Blacklist). Z rzeczy ostatnio granych mamy na tapecie Victorię II z najnowszym dodatkiem Heart of Darkness i Mars: War Logs. Ta ostatnia gra to jednocześnie pretekst do dłuższej pogadanki na temat kondycji i perspektyw francuskich erpegowych deweloperów zrzeszonych pod skrzydłami grupy Focus. Oczywiście do tylko główne tematy...

Zapraszamy do słuchania!

Najnowszy odcinek pr0gramu znajdziecie dokładnie tutaj! Zachęcamy do pobierania!

Możecie też wysłuchać tego odcinka na naszym kanale YouTube:

Wcześniejszych odcinków jest już zaś tyle, że najłatwiej po prostu skorzystać z tej listy...

12 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G barth89

Co was tak dawno nie było? :) To te podróże małe i duże?

Odpowiedz
G Sanders-sama

'Bout fuckin time ^^

Odpowiedz
Aludra

Jakość dzwięku, przynajmniej na początku jest tragiczna...

Odpowiedz
Blady199

no nareszcie
a juz myslalem ze po robocie :D

Odpowiedz
G Martimat

Ja myślałem, że was już "czarna plaga" zabrała... i błąkacie się w zaświatach :)

Wow - w końcu coś posłucham... ależ co wódz? ... :)

Dobrze, że wróciliście!

Odpowiedz
Pampereczek

Kurcze, strasznie słabo widać ten wasz podcast... Myślę że wiele gramowiczów was nie słucha bo zwyczajnie nie wie że coś takiego nagrywacie.

Odpowiedz
G Sanders-sama

> Kurcze, strasznie słabo widać ten wasz podcast... Myślę że wiele gramowiczów was nie
> słucha bo zwyczajnie nie wie że coś takiego nagrywacie.
Kto słuchał wcześniej i zna, temu nie trzeba przedstawiać tego duetu...Tak sobie pomyślałem... Powinni sobie wymyślić jakiś wierszyk do przedstawiania się, jak zespół R ^^

Odpowiedz
Pampereczek

> Kto słuchał wcześniej i zna, temu nie trzeba przedstawiać tego duetu...
> Tak sobie pomyślałem... Powinni sobie wymyślić jakiś wierszyk do przedstawiania się,
> jak zespół R ^^
A ten kto nie słuchał wcześniej i NIE ZNA? O tych mówię miśku, pomyśl.

Odpowiedz
G Sanders-sama

> > Kto słuchał wcześniej i zna, temu nie trzeba przedstawiać tego duetu...
> > Tak sobie pomyślałem... Powinni sobie wymyślić jakiś wierszyk do przedstawiania
> się,
> > jak zespół R ^^
> A ten kto nie słuchał wcześniej i NIE ZNA? O tych mówię miśku, pomyśl.
No to nikt im miśku, nie broni posłuchać i się zapoznać.

Odpowiedz
Pampereczek

> No to nikt im miśku, nie broni posłuchać i się zapoznać.
Ale miśku, nie mają jak się zapoznać bo zwyczajnie nie wiedzą że coś takiego na gramie jest. Moim zdaniem ten podcast powinien być jakoś bardziej wyróżniony bo tonie w lawinie newsów niezauważony.

Odpowiedz