Informacje

Żadna ze skasowanych gier Capcomu nie była zapowiedziana

0

Jeśli po ostatnim komunikacie Capcomu zadrżeliście, że któryś z wyczekiwanych przez Was projektów nie ujrzy światła dziennego, mamy uspokajające wieści - zapowiedzianych tytułów cięcia nie dosięgły.

Żadna ze skasowanych gier Capcomu nie była zapowiedziana - obrazek 1

Capcom ogłosił ostatnio, że z powodu kiepskich wyników uzyskanych w poprzednim roku fiskalnym zdecydował się skasować część projektów. Teraz firma rozwija tę myśl. "Chodzi o kilka tytułów zaplanowanych na bieżący rok fiskalny, ale przede wszystkim o pozycje planowane na rok fiskalny kończący się w marcu 2015 i kolejne lata" - wyjaśnia azjatycka firma, dodając, że żaden z wyrzuconych do kosza produktów nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany.

Wcześniej Capcom zapowiedział także, że więcej uwagi poświęci segmentowi dystrybucji cyfrowej, który do tej pory firma zaniedbywała. Nie oznacza to jednak odejścia od tradycyjnych kanałów sprzedaży. Wręcz przeciwnie, azjatycki wydawca zapewnia, że produkcja gier na konsole przeznaczone do użytku domowego nadal pozostanie głównym polem zainteresowań spółki.

Najnowsze
Lubisz nas?