Informacje

Call of Juarez: Gunslinger - wymagania sprzętowe i kilka minut gameplayu

19 Mateusz Stanisławski

Gorących wieści poświęconych Call of Juarez: Gunslinger ciąg dalszy. Wcześniej poznaliśmy datę premiery i dostaliśmy świeży zwiastun, teraz pora na soczysty gameplay oraz minimalne i zalecane wymagania sprzętowe.

Call of Juarez: Gunslinger - wymagania sprzętowe i kilka minut gameplayu - obrazek 1

Według najświeższych doniesień Call of Juarez: Gunslinger zadebiutuje już 22 maja. Jeżeli jesteście zainteresowani nowym shooterem Techlandu, macie więc dokładnie miesiąc, by nabyć bardziej wydajne części do swojego blaszaka, choć w większości przypadków raczej nie będzie to konieczne – poniższe wymagania sprzętowe, opublikowane w karcie gry w sklepie Ubisoftu, są relatywnie niskie.

Minimalne wymagania sprzętowe Call of Juarez: Gunslinger:

  • system operacyjny Windows XP (Service Pack 3), Vista (Service Pack 2), 7 (Service Pack 2) lub 8;
  • procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 (2,0 GHz);
  • 2 GB pamięci RAM;
  • karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD 3850 (512 MB, DirectX 9.0c);
  • karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c;
  • 5 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania sprzętowe Call of Juarez: Gunslinger:

  • system operacyjny Windows 7 (Service Pack 1);
  • procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 (3,0 GHz);
  • 4 GB pamięci RAM;
  • karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD 3850 (1024 MB, DirectX 10);
  • dźwięk 5.1 surround;
  • 5 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

19 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Maciej2801

kupuje podoba mi się graficznie lubię gry z cel shaidingiem

Odpowiedz
G Muradin_07

Pierwsze co pomyślałem: Borderlands. Wygląda fajnie, zapowiada się fajnie i mam nadzieję, że będzie fajnie do samego końca.

Odpowiedz
G Maciej2801

> Pierwsze co pomyślałem: Borderlands. Wygląda fajnie, zapowiada się fajnie i mam nadzieję,
> że będzie fajnie do samego końca.
To nie grywałeś w gry cel shaidingowe masa gier była z ta grafiką przed nią

Odpowiedz
Clairvoyant666

Widzę ,że zrobili z tego Dead Island na dzikim zachodzie. Szkoda.

Odpowiedz
Clairvoyant666

...i spaprana komixowa grafika., ale i tak ukończę.

Odpowiedz
G MisioKGB

Na minimalnych i na rekomendowanych te same karty graficzne? Coś mi tu nie pasuje panowie

Odpowiedz
G Muradin_07

Heh, trochę grałem ;) Tylko przypomina mi np. Borderlands między innymi dlatego, że strzelałem z rewolwerów Jakobsa i od razu mi się to skojarzyło z tym, co dostałem tutaj na gameplayach. A mówienie, że nie grałem w inne gry z taką grafiką... hmmm... XII, TF trochę tego ma czy Dishonored. Nie aż tak komiksowo, ale podobnie.

Odpowiedz
G TobiAlex

> Widzę ,że zrobili z tego Dead Island na dzikim zachodzie. Szkoda.

Chciałbym, ale tak nie jest, bo tam nie ma otwartego świata.

Odpowiedz
G Koski

Chyba najbardziej podobne do Bulletstorma... :P

Odpowiedz
G Mysurek

Wygląda bardzo fajnie. Z ciekawości muszę zagrać w poprzednią część, bo dodali do jakiejś gazety i od tamtej pory robi mi za podkładkę pod kubek.

Odpowiedz
G TobiAlex

> Chyba najbardziej podobne do Bulletstorma... :P

Mam nadzieję, że nie...

Odpowiedz
NemoTheEight

> Wygląda bardzo fajnie. Z ciekawości muszę zagrać w poprzednią część, bo dodali do jakiejś
> gazety i od tamtej pory robi mi za podkładkę pod kubek.
Lepiej zagraj w CoJ i CoJ: Więzy Krwi (albo odwrotnie, bo chronologicznie CoJ:WK są wcześniejsze), niż w Cartel.

Odpowiedz
Brunne_R

Bedzie otwary swiat, czy tunele ?

Odpowiedz
G Mysurek

> > Wygląda bardzo fajnie. Z ciekawości muszę zagrać w poprzednią część, bo dodali do
> jakiejś
> > gazety i od tamtej pory robi mi za podkładkę pod kubek.
> Lepiej zagraj w CoJ i CoJ: Więzy Krwi (albo odwrotnie, bo chronologicznie CoJ:WK są wcześniejsze),
> niż w Cartel.
Więzy krwi już przeszedłem, dlatego interesuje mnie nadchodząca część, narazie nie chce mi się kupować pierwszej.

Odpowiedz
G kaczek93

> Bedzie otwary swiat, czy tunele ?
Sami przyznali, że to maksymalnie skupiona na akcji acrade'owa strzelanka więc nie spodziewałbym się otwartego świata.

Odpowiedz
pablo2811

Jeśli mam kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 260 to będzie działać gra?

Odpowiedz
Numenpl

> Jeśli mam kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 260 to będzie działać gra?
GTX 260 >>>>> 8800 GT

Odpowiedz
pablo2811

będzie działać?

Odpowiedz