Informacje

Pierwsze screeny z Far Cry 3: Blood Dragon już w naszej galerii

14

To co mogło się wydawać tylko primaaprilisowym żartem nabiera realnych kształtów. Pierwsze screeny z Far Cry 3: Blood Dragon potwierdzają, że grze będzie daleko do klasycznych odsłon serii.

Pierwsze screeny z Far Cry 3: Blood Dragon już w naszej galerii - obrazek 1

Wygląda na to, że w Far Cry 3: Blood Dragon z rajskiej wyspy przeniesiemy się do zamkniętych pomieszczeń: wrogo wyglądających laboratoriów, pełnych ekranów, okablowań, komputerów i światełek, czy ciasnych korytarzy, które doprowadzą nas do rakiety (bomby jądrowej?) z jakże uroczym napisem "NIEBEZPIECZEŃSTWO. NIE ZBLIŻAJ SIĘ". I tylko dwa drzewka wyrastające gdzieś w oddali na jednym z obrazków przywołują nam wspomnienia rajskiej wyspy z Far Cry 3.

Na razie wszystko wskazuje więc na to, że w Blood Dragon Ubisoft dokona swoistej rewolucji w wystroju. O samym dodatku na razie nie wiemy oficjalnie nic. Nieoficjalnie garstkę wieści zdążyliśmy już poznać. I tak możemy jednak popuścić wodze wyobraźni oglądając poniższe screeny.

14 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Chopek

What the??? Co to ma być :D?!

Odpowiedz
G Dared00

OSOM. Gwarantowany zakup pierwszego dnia.

Odpowiedz
G LESZ3u

Coś pięknego!

Odpowiedz
ozoqq

Ciekawe czy to rzeczywiście będzie bardzo rozbudowane dlc czy samodzielna gra. Stawiam na to drugie.

Odpowiedz
G Mr_Spike

Wygląda to tak jakby miłośnik sf miał na wyspie niekiepskiego tripa.

Odpowiedz
G Damianuss1

Nowe Halo? :D

Odpowiedz
G Harunia

Co to za badziewie i czemu w nazwie ma Far cry, choc wyglada jakby jakis Metroid spotkal Serious Sama? A no tak, zeby ktokolwiek to kupil, jak widac dziala.

Odpowiedz
G maggit

Must buy. :D

Odpowiedz
Kyen

To ja już sobie Far Crya odpuszczam... O.O

Odpowiedz
G Afro69

Tak jak przypuszczałem. Piotrek w poprzednim newsie obstawiał, że zagramy aktorem na planie kiczowatego filmu, gdzie oczywiście coś się komplikuje i walczymy o przeżycie. A ja myślę, że to DLC będzie właśnie takim kiczowatym filmem i na tym będzie polegała oryginalność. Może być ciekawie ;).

Odpowiedz
G polskiniko

Jest ciekawie :D

Odpowiedz
NemoTheEight

Czyli to nie był kawał?

Odpowiedz
G Muradin_07

To naprawdę może być ciekawe :D Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale czuję że może być dobrze choć wygląda trochę to dziwnie. Może mi palma uderzyła tropikalna do głowy...

Odpowiedz
G Arcling

Kiczowate klimaty, retro w stylu filmów z lat 70/80. W przeciwieństwie do zwykłego Far Cry ten wygląda całkiem ciekawie. W końcu coś innego niż oklepane tropikalne wyspy. Taki kicz może właśnie sprawić, że będzie to coś nieco wyróżniające się na tle innych współczesnych strzelanek, gdzie obecnie dominują czasy współczesne i niedaleka przyszłość.

Odpowiedz