Informacje

Okładka GTA V oficjalnie ujawniona!

37 Mateusz Stanisławski

Co tym razem przedstawiają grafiki, które tworzą charakterystyczne dla serii „kafelki”?

Okładka GTA V oficjalnie ujawniona! - obrazek 1

Okładka GTA V miała zostać ujawniona w tym tygodniu i tak też się stało. Przedstawia ona przede wszystkim trzech bohaterów gry – Franklina, Michaela i Trevora Phillipsa. Nie brakuje przy tym różnorakich środków transportu i ponętnej dziewczyny. No i – tradycyjnie – wielgachnego logo na środku. Okładka w wysokiej rozdzielczości czeka na Was poniżej.

Przypominamy, że premiera GTA V odbędzie się 17 września bieżącego roku. Gra studia Rockstar Games w tym terminie trafi na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 (o wersji pecetowej wciąż cicho, ale nadal nikt niczego nie wyklucza). Widzieliście już screeny, które kilka dni temu trafiły do sieci?

Okładka GTA V oficjalnie ujawniona! - obrazek 2

37 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Eternal101

Standardowa okładka dla serii GTA.

Odpowiedz
G Chopek

Dla mnie sprawa jest prosta...Chciałbym zamówić sobie GTA V na PS3, ale dodatkowo muszę zapłacić jeszcze za kuriera. Albo dajecie kuriera free za opłatę z góry, albo zamawiam w innym sklepie zaczynającym się na m. Wiem, że to i tak nic nie zmieni ale gdyby był darmowy kurier to ten sklep miałby szanse zostać największym sklepem w Polsce z grami :)

Odpowiedz
G Ranveld

Ważne, że jest helikopter w górnym lewym rogu.

Odpowiedz
G Mr_Spike

W sumie dobrze, że seria trzyma swój charakterystyczny styl. Już na pierwszy, rzut oka wiemy z jaką serią mamy do czynienia.

Odpowiedz
PAZVR

Samochody są, spluwy są, gangsta jest, ale nie ma cycków !

Odpowiedz
G Liptox

Jaram się jak stosy w średniowieczu :D
Chciałbym zamówić GTA na PC ale pisze że produkt niedostępny :)

Odpowiedz
G Muradin_07

Rewelacji nie ma, ale i też czego się po okładce GTA można było się spodziewać? Niczego zaskakującego. Jak zwykle fajnie wygląda :D

Odpowiedz
barosz12

Bardzo ładna, helikopter w rogu zawsze musi być :P.

Odpowiedz
krystianin

> Chciałbym zamówić GTA na PC ale pisze że produkt niedostępny :)
Jest napisane!!

Co do okładki, to oczywiście klasyczna dla serii GTA i bardzo mi się to podoba.

Odpowiedz
G Podiaz

eee mogliby już zmienić koncepcje okładki bo wieje nudą i jest już niemodna

Odpowiedz
G Henrar

> eee mogliby już zmienić koncepcje okładki bo wieje nudą i jest już niemodna
No tak, bo w modzie teraz jest główny bohater gry z bronią patrzący w kierunku kupującego. W końcu lepiej by było, gdyby Rockstar zrobił taką okładkę. W końcu wszyscy tak robią.

Odpowiedz
G TomX545

Okładka prawie taka sama jak w poprzednich częściach serii. Nic nadzwyczajnego.

Odpowiedz
saborcat-14

Można było się spodziewać takiej okładki jak sprzedaj po raz któryś ta sama grę tylko z lepsza grafiką to po co zmieniąc styl ?

Odpowiedz
Terrored

Zmieniać okładkę gry ? Przecież to klasyka !

Odpowiedz
G Ukukuki

Bardzo fajna okładka w tradycyjnym stylu dla Rockstar ;) Świetnie będzie na półce wyglądać.

Odpowiedz
G Lordpilot


> No tak, bo w modzie teraz jest główny bohater gry z bronią patrzący w kierunku kupującego.
> W końcu lepiej by było, gdyby Rockstar zrobił taką okładkę.


Już zrobił :) RDR ;-))) John Marston patrzy się na mnie z pudełka i celuje z obrzyna ;-) Uwielbiam tą grę (zaznaczam po raz kolejny), ale jednak faktów trzeba się trzymać ;-). W LA Noire Phelps też straszy jakimś gnatem z okładki ;-)

Co do okładki GTA V - standardawa dla tej serii i tutaj akurat bardzo dobrze że nie idą z duchem czasu i modą ;-). Ale pieprzyć okładkę - te w żadnej grze jakoś mi nie zapadają w pamięć. Grę już dawać, a tu do września trzeba jeszcze czekać ;-)

Odpowiedz
G Ciekawski94

Standardowa.

Odpowiedz
fablish

> Dla mnie sprawa jest prosta...Chciałbym zamówić sobie GTA V na PS3, ale dodatkowo muszę
> zapłacić jeszcze za kuriera. Albo dajecie kuriera free za opłatę z góry, albo zamawiam
> w innym sklepie zaczynającym się na m. Wiem, że to i tak nic nie zmieni ale gdyby był
> darmowy kurier to ten sklep miałby szanse zostać największym sklepem w Polsce z grami
> :)

No raczej to ten sklep musiałby trochę jeszcze podgonić do miana największego... Szczególnie, że jakiś nie chwalą się liczbą sprzedanych gier;P

Odpowiedz
G Bodzio-gracz

Standardowa, prosta i kolorowa :-).
Prezentuje się super.

Odpowiedz
G Dared00

> No raczej to ten sklep musiałby trochę jeszcze podgonić do miana największego... Szczególnie,
> że jakiś nie chwalą się liczbą sprzedanych gier;P
Przy samym logo:"NAJWIĘKSZY SKLEP Z GRAMI W POLSCECo miesiąc wysyłamy ponad 10 000 gier".

Odpowiedz
Jarsston

Jak zawsze okładka GTA jest git ;).

Odpowiedz
G Makoko

Zawsze lubiłem ten styl okładek GTA, dobrze że i tym razem jest on tak wykonana :)

Odpowiedz
xxbartxx

już tą reklamę aj-fona mogli sobie darować ^^

Odpowiedz
TerrorHurtz

> już tą reklamę aj-fona mogli sobie darować ^^
przecież to nie ajfon

Odpowiedz
G polskiniko

Klasyczna, lecz bardzo dobra :)

Odpowiedz
G Madoc

> już tą reklamę aj-fona mogli sobie darować ^^
Taki ajfon, jak i Audi.

Odpowiedz
G The_Deker_10

Typowe GTA :P

Odpowiedz
G Tom_pl

Czyli okładka z GTA IV :) + coś :) nic nowego....... A warto było by coś zmienić ( a może to wszystko ma tak wyglądać ) .......... :)

Odpowiedz
G Vojtas

Szkoda, że większość małych grafik poznaliśmy już wcześniej. :(

Odpowiedz
G barth89

Taaa ... "Zamów na PC" -> wersja PC niedostępna.

Odpowiedz
porckypizgus

Ten piesek w lewym dolnym rogu wabi się CZOP ? HAHAHA brawo !

Odpowiedz
G Madoc

> Czyli okładka z GTA IV :) + coś :) nic nowego....... A warto było by coś zmienić ( a
> może to wszystko ma tak wyglądać ) .......... :)
Ale te okładki to tradycja ciągnąca się od 8 tytułów teraz, czegoś takiego się nie zmienia.

Odpowiedz
G SerwusX

> > Chciałbym zamówić GTA na PC ale pisze że produkt niedostępny :)
> Jest napisane!!
>
> Co do okładki, to oczywiście klasyczna dla serii GTA i bardzo mi się to podoba.
Skoro już jesteśmy przy poprawnej pisowni... W języku polskim nie występuje coś takiego jak podwójny wykrzyknik.

Odpowiedz
G Laid_back

> Ale te okładki to tradycja ciągnąca się od 8 tytułów teraz, czegoś takiego się nie zmienia.
Pierwsze i drugie GTA miały inne okładki. Zresztą dużo bardziej mi się podobały i gry, i okładki...

Odpowiedz
G Fang

> > Ale te okładki to tradycja ciągnąca się od 8 tytułów teraz, czegoś takiego się nie
> zmienia.
>
> Pierwsze i drugie GTA miały inne okładki. Zresztą dużo bardziej mi się podobały i gry,
> i okładki...
>
GTA 3GTA: Vice CityGTA: San AndreasGTA: Liberty City StoriesGTA: Vice City StoriesGTA 4GTA 4 : The Lost and DamnedGTA 4: The Ballad of Gay TonyGTA 4: Episodes from Liberty City (co prawda to pack dwóch powyższych gier ale ma inną okładkę)GTA: Chinatown WarsTo daje więcej niż 8 gier nawet nie licząc jedynki i dwójki.

Odpowiedz
G Madoc

> Pierwsze i drugie GTA miały inne okładki. Zresztą dużo bardziej mi się podobały i gry,
> i okładki...
III, VC, SA, LCS, VCS, CW, IV i teraz V.EDIT: No i Epizody. A okładek dodatków w sumie nie kojarzę.

Odpowiedz
G Tom_pl

> > Czyli okładka z GTA IV :) + coś :) nic nowego....... A warto było by coś zmienić
> ( a
> > może to wszystko ma tak wyglądać ) .......... :)
> Ale te okładki to tradycja ciągnąca się od 8 tytułów teraz, czegoś takiego się nie zmienia.
W sumie masz racje ;)

Odpowiedz