Informacje

Wyciekła rewelacyjna okładka Far Cry 3: Blood Dragon

21 Piotr Bajda

Smok strzelający z oczu laserami? Jest! Ludzie-cyborgi? Są! Kolor różowy? Obecny!

Nie wiemy jeszcze dokładnie o czym opowie Far Cry 3: Blood Dragon, ale okładka zwiastuje destylat szaleństwa i lat 80-tych. Oto ona:

Wyciekła rewelacyjna okładka Far Cry 3: Blood Dragon - obrazek 1

Jest też banerek:

Wyciekła rewelacyjna okładka Far Cry 3: Blood Dragon - obrazek 2

Wygląda na to, że Krwawy Smok zdecydowanie odejdzie od tego, co zaserwował nam oryginalny Far Cry 3. Nie mogę się doczekać!

Scenarzysta Far Cry 3 Jeffrey Yohalem sugerował, że pracuje nad czymś zaskakującym. Chyba nie kłamał. Pierwsze wzmianka o FC3: Blood Dragon pojawiła się na stronach brazylijskiej organizacji klasyfikującej gry. Trochę później natrafiliśmy na roboczą wersję okładki, która zapowiadała premierę w sieciowej dystrybucji. Teraz czekamy na jakiś zwiastun, prawda?

21 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Mikko91

Od razu przypominają mi się lata 90, pegazus itd. Ciekawe co to będzie:)

Odpowiedz
G maggit

Sci-Fi z lat '80? w świecie Far Cry? Hm...

Odpowiedz
G DeMichel

Prima Aprillis jest jutro :)

Odpowiedz
G Chopek

What the?! Co to ma być...? Ja coś czuję, że to bardzo duże DLC takie jak do Saints Row, które zmienia kontent :).

Odpowiedz
G Muradin_07

No właśnie podobnie myślę, że to chyba żart na pierwszego kwietnia jest. Far Cry mi z tym w ogóle nie pasuje. Jeżeli tak to... naprawdę zaskakujące.

Odpowiedz
Riddl3r

> What the?! Co to ma być...? Ja coś czuję, że to bardzo duże DLC takie jak do Saints Row,
> które zmienia kontent :).
Jutro jest pierwszy kwietnia...

Odpowiedz
G TobiAlex

Podobny zabieg zrobili twórcy InFamous 2 (ten dodatek z wampirami). Tu pewnie będzie coś podobnego.

Odpowiedz
G Dared00

Na primaapriliosowy żart nie załatwialiby klasyfikacji od ESRB ani nie publikowaliby achievementów ;)

Owszem, nie jest to poważny dodatek do FC3, ale arcade'owy spin-off w stylu Saints Row the Third jak najbardziej.

Odpowiedz
ToxicIce

Skąd ta pewność że ESRB i achievementów by nie skołowali na Prima Aprilis? Ale jeśli to jest prawdziwe to.. kurde już chce zamówić sobie ten dodatek.

Odpowiedz
G Dared00

> Skąd ta pewność że ESRB i achievementów by nie skołowali na Prima Aprilis?
Bo żeby móc dostać klasyfikację, to trzeba mieć co klasyfikować, czyli gra musi istnieć ;)

Odpowiedz
G qba1993

> Sci-Fi z lat '80? w świecie Far Cry? Hm...

Żadna nowość - wystarczy przypomnieć sobie szalonego naukowca i jego mutanty z Far Cry 1.

Odpowiedz
G Bimber1995

Mi się od razu przypomniał genialny Hotline Miami. Podobny porąbany klimat lat 80

Odpowiedz
G maggit

Nie zdziwiłbym się gdyby to był szop prawdziwej okładki. Po cichu mam nadzieję, że w Blood Dragon zagramy Vaasem... ale takim spinoffem, kojarzącym się nieco z Hotline Miami bym nie pogardził.

Odpowiedz
ev1l_on3

Robocop, Terminator i Godzilla w jednym ?

Odpowiedz
G polskiniko

Jak już ktoś wcześniej trafnie zauważył - jutro prima aprilis, mimo to nie byłbym aż tak sceptycznie nastawiony do tego projektu - brakuje dziś takich gier :D

Odpowiedz
G maggit

> Jak już ktoś wcześniej trafnie zauważył - jutro prima aprilis, mimo to nie byłbym aż
> tak sceptycznie nastawiony do tego projektu - brakuje dziś takich gier :D
Hm... Lista osiągnięć wygląda dosyć podejrzanie i wydaje się potwierdzać to, co widać na okładce...

Odpowiedz
G Bodzio-gracz

Okładka nawiązuje z pewnością do starych gier z lat 80, i w rzeczy samej wygląda bardzo oryginalnie :-D.

Odpowiedz
beavisx

Napiszę to jeszcze raz jak w innym podobnym temacie... Mnie się to kojarzy z czasopismem i komiksami Heavy Metal... tam też trochę takich pokręconych rzeczy było ;)

Odpowiedz
G LESZ3u

Wygląda bombastycznie, czekam na pierwsze szczegóły!

*beavisx
Zgadza się, nawet czcionka użyta w logo bardzo przypomina tą z HM.

Odpowiedz
G Makoko

Mam nadzieję, że to nie tylko żart na 1 kwietnia :)

Odpowiedz
G Nagaroth

> Prima Aprillis jest jutro :)
O Blood Dragon wyciekają już informacje od jakiegoś czasu.

Odpowiedz