Informacje

Army Rage w polskiej wersji językowej dostępne od 8 kwietnia

2 Małgorzata Trzyna

Yacuba Games, europejski wydawca strzelanki free-to-play Army Rage, może pochwalić się sukcesem swojej gry w wersji beta. W związku z dużym zainteresowaniem europejskich graczy, firma postanowiła udostępnić MMO w nowych wersjach językowych, w tym polskim.

Army Rage w polskiej wersji językowej dostępne od 8 kwietnia - obrazek 1
Army Rage

Army Rage jest strzelanką MMO free-to-play osadzoną w realiach II wojny światowej. Jej twórcy kładą ogromny nacisk na realizm, dokładnie odwzorowując miejsca, pojazdy (czołgi, jeepy) i broń, by gracze lepiej wczuli się w klimat. W grze będziemy mogli dopasowywać wyposażenie do własnego stylu rozgrywki.

Developerzy planują wprowadzanie regularnych aktualizacji, dostosowanych do specyfiki poszczególnych krajów. Polscy gracze będą mieli m.in. możliwość korzystania z ekwipunku i pojazdów, których używało Wojsko Polskie w czasie wojny i brać udział w specjalnych zdarzeniach odwzorowujących najsłynniejsze potyczki polskiej armii.

Army Rage w polskiej wersji językowej zadebiutuje 8 kwietnia. Zainteresowanych zapraszamy na stronę armyrage.pl.

Najnowsze

Zadbajmy o bezpieczeństwo wirtualnych światów i usług: szkolenie z Bezpieczeństwa Informatycznego EITCA/IS

0
Kamil Ostrowski

Wirtualne włamania to już właściwie część naszej rzeczywistości. O ile jednak indywidualnym przypadkom możemy zapobiegać wyłącznie sami, względnie kognitywiści projektujący usługi tak, abyśmy chętniej korzystali z dodatkowych zabezpieczeń, tak pieczę nad większymi przedsięwzięciami trzymają specjaliści. Jest na nich coraz większy popyt - nic dziwnego, skoro cyberprzestępcy coraz częściej potrafią napsuć krwi, także miłośnikom wirtualnej rozrywki.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?