Informacje

Army Rage w polskiej wersji językowej dostępne od 8 kwietnia

2 Małgorzata Trzyna

Yacuba Games, europejski wydawca strzelanki free-to-play Army Rage, może pochwalić się sukcesem swojej gry w wersji beta. W związku z dużym zainteresowaniem europejskich graczy, firma postanowiła udostępnić MMO w nowych wersjach językowych, w tym polskim.

Army Rage w polskiej wersji językowej dostępne od 8 kwietnia - obrazek 1
Army Rage

Army Rage jest strzelanką MMO free-to-play osadzoną w realiach II wojny światowej. Jej twórcy kładą ogromny nacisk na realizm, dokładnie odwzorowując miejsca, pojazdy (czołgi, jeepy) i broń, by gracze lepiej wczuli się w klimat. W grze będziemy mogli dopasowywać wyposażenie do własnego stylu rozgrywki.

Developerzy planują wprowadzanie regularnych aktualizacji, dostosowanych do specyfiki poszczególnych krajów. Polscy gracze będą mieli m.in. możliwość korzystania z ekwipunku i pojazdów, których używało Wojsko Polskie w czasie wojny i brać udział w specjalnych zdarzeniach odwzorowujących najsłynniejsze potyczki polskiej armii.

Army Rage w polskiej wersji językowej zadebiutuje 8 kwietnia. Zainteresowanych zapraszamy na stronę armyrage.pl.

Najnowsze

Nowe galerie z tego tygodnia #152

1
Adam Berlik

Dziś prezentujemy nowe grafiki między innymi z takich tytułów, jak: Age of Wonders III: Golden Realms, Yakuza Zero, Tropico 5: Mad World DLC, The Incredible Adventures of Van Helsing III i Symulator Pociagu 2015.

Czytaj dalej 

12 dni z Xbox One - bilans żywota Xboksa One

8
Piotr Bajda

Trzecia konsola Microsoftu trafiła na pierwsze rynki w listopadzie zeszłego roku. Sprawdżmy, co w tym czasie zagrało, co nie zagrało i poszukajmy pomysłów na rozwiązanie trapiących Xboksa One problemów.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?