Informacje

Gry na Kinecta dostępne w niższych cenach w sklepie gram.pl!

1

W nowej ofercie w sklepie gram.pl taniej można nabyć wybrane gry przygotowane z myślą o Xboksie 360 i wykorzystujące sensor Kinect. Może czas wstać z kanapy i trochę poskakać przed telewizorem?

Gry na Kinecta dostępne w niższych cenach w sklepie gram.pl! - obrazek 1

Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure, Kinect Star Wars, Kinect: Disneyland Adventures i Kinectimals z Misiami to gry na Kinecta dla Xboksa 360, które są dostępne w sklepie gram.pl w atrakcyjnej cenie wynoszącej 99,90 złotych za sztukę. Oferta nie jest ograniczona czasowo - obowiązuje na stałe.

Gry na Kinecta to świetna propozycja dla całej rodziny – w Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure wcielimy się w bohaterów dobrze znanych animacji Disneya i pokierujemy np. Zygzakiem McQueenem w wyścigach; w Kinect Star Wars wybierzemy, po której stronie Mocy chcemy stanąć, z kolei Kinect: Disneyland Adventures zabierze nas na wymarzoną wycieczkę do kultowego parku rozrywki, a Kinectimals z Misiami pozwoli zaopiekować się wirtualnym zwierzątkiem.

Najnowsze

Nordic Games - zakupoholicy

9
Patryk Purczyński

Oto firma, która w błyskawicznym tempie wyszła z niebytu i stała się spółką z bardzo zasobnym portfolio. Teraz przychodzi czas, by wreszcie je wykorzystać.

Czytaj dalej 

Gry roku czytelników Gram.pl - najlepsza gra cRPG

14
Michał 'Myszasty' Nowicki

Odsłony recenzji nie pozostawiają żadnych wątpliwości - gry cRPG są w najściślejszej czołówce jeśli brać pod uwagę Wasze zainteresowanie. Oto pięć wybranych przez redakcję propozycji na grę fabularną 2014 roku.

Czytaj dalej 

Gry roku czytelników Gram.pl - najlepsza strategia

8
Zbigniew Trzeciak

Jeśli przed monitorem lubicie główkować, to było w tym roku sporo propozycji. Gry strategiczne często funkcjonują poza głównym nurtem informacyjnym, nie są reklamowane tak szeroko jak inne gatunki, co nie znaczy wcale, że nie ukazują się perełki.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?