Informacje

Adwentowa promocja gier EA w sklepie gram.pl - dzień drugi

20

Wczoraj w sklepie gram.pl rozpoczęliśmy adwentową promocję, w ramach której codziennie do 12 grudnia przeceniony zostanie jeden tytuł firmy Electronic Arts. W drugim dniu taniej możecie kupić dodatki do The Sims 3.

Adwentowa promocja gier EA w sklepie gram.pl - dzień drugi - obrazek 1

Chcesz, by w Twoim wirtualnym domu zamieszkały zwierzaki? A może wolisz poświęcić swoje życie karierze? Lubisz imprezować? Podróżować? Chciałbyś zostać gwiazdą? Albo przejść przez wszystkie etapy życia swojego Sima? Może jednak wolisz coś mniej przyziemnego i czekasz na wizytę wampirów, wilkołaków i innych stworów nie z tego świata? To, a nawet wiele więcej, oferują dodatki do The Sims 3, które znajdziecie w sklepie gram.pl w promocyjnej cenie 74,90 zł, obowiązującej dla zamówień złożonych tylko dziś.

W ofercie adwentowej gier Electronic Arts w sklepie gram.pl codziennie o godzinie 00:01 przeceniony zostanie inny tytuł tak, by każdy gracz znalazł coś dla siebie. Informację na temat aktualnej promocji znajdziecie w kalendarzu umieszczonym na specjalnej podstronie naszego sklepu, dlatego warto do niego sukcesywnie zaglądać, by załapać się na cenową okazję.

20 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Skrzypiec

Faktycznie taniej, podniesiona cena do 100zł i zrobiona promocja. Oj gramie gramie co się z tobą dzieje?

Odpowiedz
G KrzysztofT

A ja głupi myślałem, że wszystkie dodatki w jednym pudle zbiorczym będą za 75zł. Wchodzę na stronę sklepu a tam zonk. :)

Odpowiedz
G Chopek

Hahahah, a to gram zrobiło nam psikusa :D każdy dodatek po 75zł, a nie wszystkie :D

Odpowiedz
G maggit

... Tyle mam do powiedzenia.

Odpowiedz
G karolekx23x

Sklepowi brakuje lepiej traktowania stałych klientow, zadnego programu za to ze ktoś jest dluzej i kupuje wiecej.
Bardzo mało promocji, dobrych, pamietam czasy kiedy mozna było cos wychaczyc taniego.

Przyklad chociaz nie gramw takie gry jak sims-y za jeden dodatek za 75 zl z 8 to tanio?

Odpowiedz
G Kafar

Aż strach pomyśleć jakie ceny na inne produkty dadzą, jeżeli będzie coś poza Simsami w ogóle ;P

Odpowiedz
G wojcio102

Battlefield 3 "przeceniony" z 200 na 129zł? Oczywiście mam na myśli wersję PeCetową ;]

Odpowiedz
golic

Ta sama facjata wiec i pewnie te same ceny co rok temu. Zajrze tutaj od czasu do czasu ale pewnie niczym mnie nie zaskoczycie...

Odpowiedz
Gohan1989

Fakt aż strach pomyśleć o tej promocji, jest coraz gorzej

Odpowiedz
G mw89info

Czy nikt z Gram.pl nie czyta komentarzy pod tymi waszymi "promocjami"? Od momentu wydania kolekcjonerki Wiedźmina 2 nie kupiłem u Was żadnej gry - w konkurencyjnych sklepach jest po prostu sporo taniej z obsługą i czasem wysyłki na tym samym poziomie co u Was. Wiem, że ten temat jest już nudny i nie wnosi nic nowego ale niestety z "promocji" na "promocję" jest co raz gorzej. Nie tego spodziewałem się po największym w sieci sklepie z grami. Jak sześcioletni użytkownik Waszego sklepu i forum czuję się rozczarowany.

Odpowiedz
G Kadaj

A wydawało mi się, że 18€ za dodatek w promocji na Steamie to było drogo jak na standardy zachodnie. ;p

Odpowiedz
MiSiU3112

Warto zwrócić uwage że u konkurencji ceny są mniejsze o 5 zł

Odpowiedz
G Paul_Luszyn



http://www.gram.pl/news_8AjjG,m8_Adwentowa_promocja_gier_EA_w_sklepie_gram_pl_dzien_piaty.html

A tutaj "wczorajsza promocja " tylko że z przed roku.


Gram.pl kupowałem od was mnóstwo gier lecz przeszedłem do konkurencji.
Ceny wyższe niekiedy nawet o ok 20 % , brak programu lojalnościowego , promocji praktycznie brak ( ok ok simsy ! )

Dział newsowo-dziennikarski też się znacznie pogorszył, niektóre newsy prawie jak z Faktu... (brakuje tylko mamy madzi która grała w Modern Warfare )

Odpowiedz
Karanthir666

Coś im te simsy nie schodzą, skoro co roku jest na nie promocja :P

Odpowiedz
vergilpoznan

Kocham te wasze "Oszczędzasz...!!!" przykład? FIFA 13 na konsole cena 249zł aHAHAHA i oszczędzam 30zł!!!!! wy to rozumiecie?! OKAZJA!!!!! Odkąd kupuje przez internet(przykładowo gry) od sklepu gram.pl uciekam i kijem nie tykam.

Odpowiedz
G Mercuror

Oho, ktoś tu chyba odpadł z peletonu polskich sklepów gier.

Odpowiedz
Kwietas

Jaki bullshit :D Nie dość, że promocja "z dupy" w kwestii cenowej to jeszcze wybrali sobie Simsy. :D ĘĄ, idźcie na pole sadzić rzepę...

A gram.pl niech pomyśli nad porządnymi promocjami, bo ja jako stały klient mogę powiedzieć tylko jedno: schodzicie powoli na psy. Muve.pl w tym momencie robi znacznie więcej faktycznych promocji i na konsole i na kompa.

Odpowiedz
G Kafar

> Battlefield 3 "przeceniony" z 200 na 129zł? Oczywiście mam na myśli wersję PeCetową ;]
Nawet jak będą mieli za 100zł to i tak na originie co jakiś czas jest BF3 za 50zł ;D

Odpowiedz
G Kafar

> Muve.pl w tym momencie robi znacznie więcej faktycznych
> promocji i na konsole i na kompa.
Muve.pl ostatnio faktycznie miażdży promocjami i jeżeli chodzi o sklepy polskie (i dystrybucje cyfrową) to jest to mój numer jeden. Tam nawet robie zakupy kiedy nie potrzebuje gier. I to jest oznaka dobrego sklepu ;)

Odpowiedz