Informacje

Assassin's Creed III: gra zawiesza się w trybie multiplayer na Xboksie 360, Ubisoft pracuje nad rozwiązaniem

15 Małgorzata Trzyna

Posiadacze Xboksa 360 muszą poczekać aż Ubisoft naprawi problem z zawieszającym się multiplayerem, zanim rozpocznie zabawę w kotka i myszkę w Assassin’s Creed III.

Assassin's Creed III: gra zawiesza się w trybie multiplayer na Xboksie 360, Ubisoft pracuje nad rozwiązaniem - obrazek 1
Assassin''s Creed III

Na twitterze Assassin’s Creed pojawił się następujący wpis: „Xboksowi Asasyni, multiplayer #AC3 zawiesza się, ale chcemy to naprawić tak szybko, jak to możliwe. Przepraszamy za niedogodności”.

Problemy z rozgrywką dla wielu graczy zaczęły się wczoraj, gdy okazało się, że jest kłopot z serwerami. Ubisoft od razu zajął przywracaniem usługi do stanu używalności i wkrótce ogłosił, że posiadacze PS3 mogą grać zarówno w trybie singleplayer, jak i multiplayer, ale na Xboksie 360 gra nadal się zawiesza. Użytkownicy zgłaszający problem na forach raportują, że dzieje się tak w momencie, gdy docierają do „Updating Animus Parameters”, inni mają kłopot z weryfikacją paszportu Uplay.

Assassin’s Creed III doczekał się już pierwszego patcha, który ukazał się w dniu premiery gry. Poprawiono w nim liczne błędy związane z dźwiękiem, animacjami, kamerą, zacinającym się ładowaniem, unieruchamianiem postaci, oraz problemy z niektórymi misjami. Pełną listę zmian znajdziecie na forum Ubisoftu.

Assassin's Creed III: gra zawiesza się w trybie multiplayer na Xboksie 360, Ubisoft pracuje nad rozwiązaniem - obrazek 2

15 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
ACE_2005

Cholera, co to za czasy, gdzie wydaje się niedopracowane gry, nie obniża się z tego powodu ceny, ani nie zgadza się na zwrot towaru niezgodnego z umową? Nie wiem. Kiedyś to wszystko maiło jakiś sens, a dziś robi się to na odp******* się...

Odpowiedz
G Henrar

Lol, myślisz, że testy są w stanie wyłapać wszystkie błędy, jakie zawiera dana produkcja? Myślisz, że w czasach, gdy kod gry ma po parę milionów linii, wszystko będzie chodziło idealnie?Gooby, plz, to nie czasy NESa.

Odpowiedz
TuRaSs

"Lol, myślisz, że testy są w stanie wyłapać wszystkie błędy, jakie zawiera dana produkcja? Myślisz, że w czasach, gdy kod gry ma po parę milionów linii, wszystko będzie chodziło idealnie?"

Dobra, ja rozumiem, że można nie wyłapać błędów w textórach albo coś, ale zawieszanie się konsoli to nie żaden pikuś czy mały błąd...
To tak jakby sprzedawali auto gdzie odpada koło przy prędkości 120k/h i mówili, że tego nie wychaczyli bo wszystkich błędów nie da się znaleźś...

Odpowiedz
SamaelvonHell

AHAHAhahahhahahahahha!! Taka kampania marketingowa a w efekcie pokazali, że 2/3 potencjalnych klientów mają gdzieś ;].
To jak to niby było w testach: "Ok, na sonce działa, na reszcie sprzętu pewnie też, sprzedajemy!!" A każdy zombiak i tak kupił... już miesiące przed pojawieniem się gry zombi

Odpowiedz
SamaelvonHell

...kasą w monitor rzucały.

Sorki za post pod postem, ale gramowe komentarze zwiesiły się jak każda obecnie wydawana produkcja bez first day patcha.

Odpowiedz
G TTTr96

Piękny hejt dla zasady... Szkoda tylko, że mało kto zauważył, że multi w AC jest niesamowicie słabe i gra skupia się na trybie single, tak więc to co najważniejsze działa, a tryb wieloosobowy jest raptem małym dodatkiem, który umila czas nielicznym. Jeśli więc sądzicie, że graczom dzieje się ogromna krzywda, to jesteście w błędzie, bo Ci co chcą pograć w MP poczekają cierpliwie(wolę dostać dopracowany produkt, nawet jeśli dostanę go później niż inni), a pozostali gracze może by zagrali 2-3 rudny i o grze by zapomnieli.

Odpowiedz
G Jarden

Dobrze ze to multi nie dziala a nie single player bo bym sie zmartwil:)
Zreszta nim AC3 dojedzie (czy raczej doplynie) do mnie to prawdopodobnie patcha wydadza.

Odpowiedz
Giret

Jedni kupują dla Singla drudzy dla Multi to wasza sprawa jaka potrzebę gra ma spełniać. Wiec nic nie znaczące komentarze waszych potrzeb niby to ważniejszych od potrzeb innych darujcie sobie. Pewna cześć produktu nie działa i to jest ważne a znając UBi to nawet nic nowego ja do dzisiaj nie mogę pograć w GRFS. Pół roku po premierze!!! Co innego gdybym mógł oddać wadliwy towar i dostać kasę z powrotem to spoko, ale niestety nie da rady wiec produkt ma działać bądź kosztować mniej.

Odpowiedz
G Maciejas

> Lol, myślisz, że testy są w stanie wyłapać wszystkie błędy, jakie zawiera dana produkcja?
> Myślisz, że w czasach, gdy kod gry ma po parę milionów linii, wszystko będzie chodziło
> idealnie?
Ale człowieku, o czym ty w ogóle mówisz, po co to idiotyczne tłumaczenie? To nie jest jakiś tam nieistotny i rzadko występujący błędzik. To błąd, który uniemożliwa rozgrywkę, od którego huczą fora i który, jak widać, występuje bardzo często. Nie wierzę, że gra była testowana tak, jak być powinna i tego nie wyłapali. To tak jakbyś napisał "dupa" przez "ó" i nie wyłapał błędu, no proszę cię.Takie cyrki mają miejsce coraz częściej, przecież to jest żałosne i woła o pomstę do nieba, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę stale rosnące ceny gier i coraz to bardziej chamskie metody na wyciągnięcie kasy od graczy. I to niestety działa dzięki takim ludziom jak ty, Henrar, dla których taki błąd jest czymś zupełnie normalnym. Otwórz oczy.

Odpowiedz
G pawbuk

To ja mam pomysł...Przestańcie kupować gry przed premierą albo w pierwszych dniach po premierze! Skoro wiadomo, że na początku są problemy z grami, to po co kupujecie i jęczycie? :D Przecież kopii nie zabraknie, a cena po pół roku zacznie gwałtownie spadać :) Jeśli nie jesteście pewni danego wydawcy (a z grami od Ubi praktycznie zawsze są jakieś problemy po premierze), to po prostu poczekajcie 2 tygodnie z zakupem gry :)

Odpowiedz
G Damianuss1

Całe szczęście multika jeszcze nie włączałem :p.

Odpowiedz
G Henrar

Nawet coś tak oczywistego jak zawieszenie konsoli wyłapać jest bardzo ciężko - powtarzam, to nie są czasy NESa. Jakbyś chciał grę przetestować dobrze, to musiałbyś dać ją do testów paru tysiącom ludzi a i tak byś wszystkiego ni wyłapał.ACIII to nie pieprzony Hello World z dziesięcioma linijkami kodu na krzyż.

Odpowiedz
G pawbuk

Teraz zobaczymy jak szybko wypuszczą patcha :D Bo jasnym jest, że po premierze zawsze może się coś nie udać, ale jednak należy jak najszybciej wypuścić jakieś uaktualnienie, które to naprawi :)

Odpowiedz
adam_wielki

Ja tam czekam na wersję PC ;)

Odpowiedz