Informacje

gramTV - Gramy w Torchlight II - Klasy postaci: Inżynier

24

Kontynuujemy naszą przygodę z Torchlight II. Patryk „ROJO” Rojewski na łamach gram.pl prezentuje Inżyniera, drugą klasę postaci z dzieła Runic Games.

gramTV - Gramy w Torchlight II - Klasy postaci: Inżynier - obrazek 1

Przed kilkoma dniami opublikowaliśmy pierwszy odcinek gramTV poświęcony grze Torchlight II przedstawiający klasę Berserkera. Teraz natomiast możecie zobaczyć, co do zaoferowania ma kolejna postać, a mianowicie Inżynier. Niebawem na naszych łamach pojawią się kolejne filmiki ukazujące pozostałych bohaterów.

Torchlight II jest już dostępny m.in. na platformie Steam (wersja cyfrowa). Edycja pudełkowa nakładem firmy Cenega zostanie wydana w październiku. Gra ukaże się wyłącznie po angielsku.

24 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Phoenixpl

szczerze? widze napis ROJO mam ruchy wymiotne i wszedlem tu tylko po to aby to napisac:) Ten pan powienien sie ogarnac i zaczac przyjmowac do siebie to co ludzie do niego mowia.. Panu Rojo mowie stanowcze NIE

Odpowiedz
G 4ny4

Mam dziwne wrażenie, że jedyne co ten człowiek robi w życiu to "gra", w dodatku bardzo nieudolnie.

Odpowiedz
neonek90

Też nie mieliście kogo obsadzić do tego filmiku... Może ten człowiek jest ikoną dla gimbusiarni, ale dla mnie nie prezentuje on przyzwoitego poziomu. Tak jak użytkownik powyżej: wszedłem do tematu, żeby to napisać.

Odpowiedz
G Szokis

Zazdrośnicy : )

Odpowiedz
neonek90

@up - a skąd taki wniosek, że ktokolwiek mu czegokolwiek zazdrości? Napisaliśmy coś o zarobkach? Napisaliśmy coś o posadzie? Niet, więc wierny fanboy'u go away!
Krytyka każdemu jest potrzebna, a szczególnie tej osobie jaką jest ROJO.

Odpowiedz
G Reffanov

Cóż, widzę że nie jestem jedynym który za ROJO nie przepada. Pomijając już fakt mojej niechęci do duetu Rock&Rojo, to przede wszystkim pan Rojewski pasuje do gram.pl jak pięść do oka. Sto razy bardziej nadawałby się Wonziu, CTSG czy nawet Krzysiek Gonciarz... :P

Odpowiedz
Phoenixpl

@up tak ale taki czlowiek jak rojo niestety nie wie co to krytyka bo on zna "jedyna prawde"..

Odpowiedz
MarkosPL

To co sie tutaj dzieje jest zalosne... Moim zdaniem Rojewski nadaje sie do gramTV lepiej niz pan mamroczacy (nie pamietam jak sie nazywa, ale nie ja sam go tak nazywam :)) Zapewne wielu z was nie slyszalo o Rojewskim, lub tylko cos obilo im sie o uszy (tak jak mnie), ale to nie wyjasnia tej dziecinady... Jedni go cisna za to, ze gra nieudolnie, inni za to, ze granie jest jedyna zecza jaka w zyciu robi... @up Co to znaczy "jedyna prawda"? O co chodzi? Czy on cos takiego powiedzial? Watpie... Chocia moge sie mylic, ale to i tak dziecinne. Nie jestedm jego fanboyem, czego i tak nie zauwazycie, ale po prostu nie szanujecie tego, ze gram.pl placi pieniadze aby zatrudnic lepszych... A co dla was znaczy poziom? Traktowanie grania jak prace? Banda dziadow vs fanboye... Ale ja jestem raczej za fanboyami, bo przynajmniej nikogo nie obrazaja. Pozdro

Odpowiedz
EmperorKaligula

> To co sie tutaj dzieje jest zalosne... Moim zdaniem Rojewski nadaje sie do gramTV lepiej
> niz pan mamroczacy (nie pamietam jak sie nazywa, ale nie ja sam go tak nazywam :))
zależy czego szukasz. dla mnie wybór pomiędzy gimbus guru, który średnio wie o czym mówi (słabiutki gracz, mierny let's playowiec), a "panem mamroczącym" który jest świetnie przygotowany merytorycznie w materiałach dla gramu jest oczywisty.> Zapewne
> wielu z was nie slyszalo o Rojewskim, lub tylko cos obilo im sie o uszy (tak jak mnie),
> ale to nie wyjasnia tej dziecinady...
nie zaczynaj bajeczki o "zapewne wielu z was". musiałbym kompletnym idiotą jakbym wyrażał się negatywnie o ROJO bez poznania jego "poziomu/stylu". Gościa moża po prostu nie lubić.

Odpowiedz
G Fimbulvinter

Tyle "fajnych" jutuberów a wy musieliście Roja wziąć. No nic może to jakoś przeżyję.

Odpowiedz
G KrzysztofT

Do moderatora - cytuję Rojo.

"...Wszystie tąpnięcia, [m] jeśli chodzi o ziemię...". Dalej dałem "se siana" z oglądaniem.

Jeżeli ktoś w oficjalnej prezentacji klasy (oficjalnie pobłogosławionej przez serwis gram) nie potrafi użyć innego synonimu słowa tąpnięcie jak[m] to świadczy to tylko o tym, że wszyscy jego "krytycy" mają rację. Rojo to ikona gimbusiarni i tyle. Dobrze, że chłopina nie załapał się do lokalizacji D3, bo zamiast tąpnięcia barb by używał słitaśnego [m]. Rojo go home.

Odpowiedz
G Isildur

> Do moderatora - cytuję Rojo.
>
> "...Wszystie tąpnięcia, [m] jeśli chodzi o ziemię...". Dalej dałem "se siana" z oglądaniem.
>
> Jeżeli ktoś w oficjalnej prezentacji klasy (oficjalnie pobłogosławionej przez serwis
> gram) nie potrafi użyć innego synonimu słowa tąpnięcie jak[m] to świadczy to tylko o
> tym, że wszyscy jego "krytycy" mają rację. Rojo to ikona gimbusiarni i tyle. Dobrze,
> że chłopina nie załapał się do lokalizacji D3, bo zamiast tąpnięcia barb by używał słitaśnego
> [m]. Rojo go home.
Nie musisz cytować bo akurat nie jeden filmik Roja widziałem, za słownictwo daję Degrad -1, po drugie jeśli nie lubisz jego filmików to nie oglądaj, ale nie skreślaj człowieka,daj mu szansę, może akurat filmy, które robi dla gram.pl będą dobre? Ludzie dajcie mu szansę nie od razu Rzym zbudowano. Jeśli w gram.pl uznają, że Rojo do tej pracy się nie nadaje to mu podziękują. Poza tym nie rozumiem dlaczego cytujesz Roja na forum w dodatku kierujesz słowa do Moderatora? EdycjaMy jako Moderatorzy nie mamy możliwości i uprawnień my moderować newsy i inne materiały dodawane przez redakcję, jeśli masz wątpliwości co do materiałów, kontaktuj się z ekipą gram.pl za pomocą formularza, który znajduje się na głównej stronie forum na samym dole "Kontakt z ekipą" Moderator może jedynie moderować forum oraz gramsajty nie jesteśmy administratorami i nie mamy takich uprawnień.Formularz: http://www.gram.pl/ekipaAle widzę, że link nie działa to pisz tutaj jeśli chcesz: ekipa[at]gram.pl

Odpowiedz
FanatiC100

Jaki żałosny hejt Roja ..Jak można cisnąć kogoś kto nagrywa gameplay po to by przedstawić dana postać za "nieudolne granie" chyba ten filmik sie nie nazywa T2 fragmovie - , - Nie prezentuje dobrego poziomu , słabo sie wypowiada - mam odruchy wymiotny jak czytam takie bzdury.

Odpowiedz
ProSiaczeq

Ze nie moga spolszczyc tej gry.. zal!!!!

Odpowiedz
G LathSpell

Profesjonalny serwis, a pan tak klnie.....nie ładnie nie tego od was oczekuję.

Odpowiedz
neonek90

> Jaki żałosny hejt Roja ..Jak można cisnąć kogoś kto nagrywa gameplay po to by przedstawić
> dana postać za "nieudolne granie" chyba ten filmik sie nie nazywa T2 fragmovie - , -
> Nie prezentuje dobrego poziomu , słabo sie wypowiada - mam odruchy wymiotny jak czytam
> takie bzdury.
Już już, spokojnie - na tym świecie nie będzie samych pochlebstw nt. Twojego guru. Też nam się zbiera na odruchy wymiotne czytając takie bzdury jak Twoje. Jeżeli ten serwis ma być profesjonalny, to niech zmieni tego amatora, który tak lubi przeklinać i jest beznadziejny. Przeklinać to sobie można na prywatnej grze, a nie w publicznych materiałach.

Odpowiedz
Fanagir

Strasznie to kiepskie jest i nie mówię tu o grze. Autor filmiku jest strasznie irytujący z tym swoim ciągłym "yyy", "eee" nie wspominając o wulgaryzmach w tym "podobno" profesjonalnym serwisie. Nie oglądam jego filmów na YT więc ciężko mi coś powiedzieć o jego charakterze ale tak czy inaczej chłop nie powinien brać roboty do której się nie nadaje. Już bardziej widziałbym w tej roli Wonzia który zawsze ciekawie opowiada i którego można oglądać tylko dla samego słuchania. Cóż, to był ostatni filmik który obejrzałem z tym panem. Dobranoc.

Odpowiedz
procesorek23

rojo chcial zablysnac przejezdzajac sie po diablo3 ale mu nie wyszlo, film sredni w ogole nie zacheca do gry.

Odpowiedz
MarkosPL

> > To co sie tutaj dzieje jest zalosne... Moim zdaniem Rojewski nadaje sie do gramTV
> lepiej
> > niz pan mamroczacy (nie pamietam jak sie nazywa, ale nie ja sam go tak nazywam :))
>
>
> zależy czego szukasz. dla mnie wybór pomiędzy gimbus guru, który średnio wie o czym mówi
> (słabiutki gracz, mierny let's playowiec), a "panem mamroczącym" który jest świetnie
> przygotowany merytorycznie w materiałach dla gramu jest oczywisty.
>
> > Zapewne
> > wielu z was nie slyszalo o Rojewskim, lub tylko cos obilo im sie o uszy (tak jak
> mnie),
> > ale to nie wyjasnia tej dziecinady...
>
> nie zaczynaj bajeczki o "zapewne wielu z was". musiałbym kompletnym idiotą jakbym wyrażał
> się negatywnie o ROJO bez poznania jego "poziomu/stylu". Gościa moża po prostu nie lubić.
Co do pierwszego racja, nie kazdy musi go lubic. Moze pozostac neutralnym tak jak ja.Co do drugiego to czesc z poprzednich komentarzy byla napisana przez te same osoby, ktore napisaly prawie podobne komentarze do poprzedniego materialu o Torchlight 2. To, co oni robia to po prostu spam negatywnymi opiniami. Nie mam nic przeciwko pojedynczej opini. Pozdro

Odpowiedz
EmperorKaligula

> Moze pozostac neutralnym tak jak ja.
nie jestem neutralnie nastawiony bo rojo kaleczy let's playe i bardziej zniechęca niż interesuje. a trochlight 2 to fajna gierka.> Co
> do drugiego to czesc z poprzednich komentarzy byla napisana przez te same osoby, ktore
> napisaly prawie podobne komentarze do poprzedniego materialu o Torchlight 2.
w kolejnym filmku roja też wyraże swoje niezadowolenie. moze dzieki temu gram poszuka innej osoby do współpracy.

Odpowiedz
Pampereczek

A ja Roja lubię, to tyle co chciałem powiedzieć, nrazie.

Odpowiedz
Essau

Nie znam gościa, ale może dlatego nic do niego nie mam. Raczej nie jest to szałowe komentowanie, a po prostu w porządku. Ani nie zachęca, ani nie zniechęca.

Odpowiedz
Boro666

Gra jest zaskakujaco dobra. Pogralem troche w demko na Steam (tez akurat tym inzynierem) i pykalo sie bardzo przyjemnie. Choc nadal ta bajkowa oprawa kole w oczy. Jednak ogolnie poprawiono wyglad wszystkiego i jest zdecydowanie lepiej. Blizzard niech spada ze swoim Diablo 2 za 200 zeta z chamskim DRM i innymi fanaberiami.

Odpowiedz
G Pietro87

Rojo wielki głosiciel prawd objawionych :)
Napisałem gościowi komentarz pod filmikiem o Torchlighcie, ze jego przyklejanie ocen diablo 3 jest nierzetelne bo nie skończył gry na ostatnim poziomie trudności czyli nie poznał end-gameu - ergo jego ocena była by nie uczciwa bo nie poznał całego i najważniejszego contentu.
Napisałem to tak jak tu - prawie słowo w słowo - gość mnie zablokował :)
Śmiech na sali.

Krzysiu Ogrodniku - nie idźcie tą drogą naprawdę panowie powiadam wam po raz wtóry :)

Odpowiedz