Polacy zadbają o to, aby pecetowy port DmC Devil May Cry działał w 60 klatkach na sekundę

Michał Ostasz
2012/09/20 15:20
4
0

Alex Jones, jeden z oficjeli firmy Capcom, zapowiedział dwie rzeczy: Vergil, brat głównego bohatera gry, nie będzie grywalną postacią w DmC Devil May Cry, gra odpalona na PC zaskoczy nas swą płynnością.

Polacy zadbają o to, aby pecetowy port DmC Devil May Cry działał w 60 klatkach na sekundę

W rozmowie z dziennikarzami serwisu Eurogamer Jones powiedział:

Chcę żeby to było jasne. On (Vergil - dop. red.) nie będzie grywalną postacią.

Dodał on także co nieco na temat wersji pecetowej gry DmC Devil May Cry i zapewnił on, że będzie ona śmigać w 60 klatkach na sekundę:

GramTV przedstawia:

Nie mogę podać wam jej daty premiery. Ale mogę zapewnić, że staramy się, aby ukazała się ona, tak prędko jak to tylko możliwe. (...) Z racji tego, że jest ona tworzona przez innego developera (polskie studio QLOC, które konwertowało na PC m.in. Super Street Fighter 4 Arcade Edition i Street Fighter x Tekken - dop.red.), to dochodzą jeszcze kwestie logistyczne.

Poniżej materiał z gry z targów Tokyo Game Show 2012:

Przypomnijmy, że DmC Devil May Cry ukaże się w Polsce 15 stycznia przyszłego roku (mowa o wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360).

Źródło: VG247

Komentarze
4

A może potem wyjdzie jakaś wersja "dodatkowa", która da Virgila jako postać grywalną, hehe. Nie no, ale co jak co- naprawdę podoba mi się ten prequel Devil May Cry, który nazywany jest restartem nazywany... tak naprawdę nie wiem co to jest i ogólnie nazywam to jako prequel przygód Dantego "starego kopacza zadków". Mam nadzieję że wrócą kiedyś do tego z DMC 4, bo tam był właśnie takim Dante, którego sobie zawsze wyobrażałem. Co do płynności- na PC DMC4 był bardzo płynny więc i z tym raczej problemów być nie powinno.

Usunięty
Usunięty
22/09/2012 21:32

DMC4 był genialnie z optymalizowany:) i super wyglądał:)

Moooras
Gramowicz
21/09/2012 09:01

People Can Fly też kiedyś przekonwertowało Gears of war na pecety. Teraz tworzą nową część. Czyżby kamień milowy w historii QLOC?




Trwa Wczytywanie