Informacje

Supremacy.com należy do Riot Games - czy firma ogłosi wkrótce coś ważnego?

3 Małgorzata Trzyna

W ubiegłym tygodniu okazało się, że domena supremacy.com należy do twórców League of Legends, Riot Games. Czyżby przygotowywali się do jakiegoś ważnego ogłoszenia?

Supremacy.com należy do Riot Games - czy firma ogłosi wkrótce coś ważnego? - obrazek 1
League of Legends

Niedawno Riot Games musiało zająć się włamaniami na konta graczy League of Legends, jednak ciągle przesyła nam wskazówki, że już wkrótce doczekamy się zapowiedzi czegoś dużego. Miesiąc temu Marc Merril, prezes i współzałożyciel firmy, napisał w serwisie reddit.com, że trwają prace nad „masą świetnych rzeczy, ale jeszcze jest za wcześnie, by o tym mówić”. Teraz wyszło na jaw, że domena supremacy.com, która została wykupiona już w kwietniu (jednak nie było wiadomo, przez kogo, ze względu na politykę prywatności) należy do Riot Games:

Supremacy.com należy do Riot Games - czy firma ogłosi wkrótce coś ważnego? - obrazek 2

Często zdarza się, że prywatne firmy rejestrują domeny powiązane z projektami, które mają zostać dopiero ogłoszone, przez co utrudniają potwierdzenie, że trwają prace nad wybranym tytułem. Tak właśnie stało się w przypadku leagueoflegendssupremacy.com i różnymi innymi wariantami tej nazwy.

Źródło

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G luzac

Heloł, od kwietnia wiadomo, że Riot kręci coś z Supremacy.

Chcecie newsa o LoLu z prawdziwego zdarzenia? Wkrótce mapa przeznaczona wcześniej do tutorialu zostanie udostępniona graczom do gier w trybie custom. Jest to spełnienie dwuletnich próśb i jeden z projektów które powstały gdy Riot daje swojej załodze wolną rękę.

Odpowiedz
Youki

Zobaczymy, co z tego wyjdzie

Odpowiedz
G decp12

Widocznie, coś się szykuje.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?