Informacje

FIFA 13 - zalecane wymagania sprzętowe

11

Oprócz nowych szczegółów, światło dzienne ujrzały wymagania sprzętowe gry FIFA 13. Są one bliźniaczo podobne do tych, które podawano przy okazji premiery poprzedniej odsłony.

FIFA 13 - obrazek 1
FIFA 13

Jeżeli udało Wam się odpalić FIFĘ 12 na swoim komputerze, nie powinniście mieć problemów również z tegoroczną odsłoną piłkarskiej serii EA Sports. Poniższe wymagania to konfiguracja zalecana, więc FIFA 13 powinna ruszyć w niższych ustawieniach nawet na słabszym sprzęcie.

Dziś pisaliśmy o obsłudze nowej FIFY za pomocą kontrolerów ruchu: Kinect i Move.

  • Procesor: dwurdzeniowy (Core duo 2 lub lepszy); Intel Core2Duo 2,4 Ghz
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • DirectX: 9.0c
  • Karta wideo: 256 MB, musi wspierać Shader Model 3.0; ATI RADEON HD 2900 lub NVIDIA GEFORCE 8800 GT

11 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
igor1846

Nie są aż takie wygórowane te wymagania, spodziewałem sie wyższych. W sumie dobra wiadomość dla graczy, którzy mają słabsze kompy :)

Odpowiedz
G Budep

Nawet mi by weszło, a kompa mam sprzed paru lat.

Odpowiedz
G Muradin_07

No to fakt, że panowie z EA nie zaszaleli i będzie śmigało jak w dwunastce. Tak naprawdę to na rewolucję się nie szykowałem.

Odpowiedz
Karanthir666

Co roku wypuszcają płatny pach za ponad 100 zł. I tak jest niestety z każdą grą od ea. Mam nadzieję, że graczom w końcu przejedzą się te odgrzewane kotlety mające po kilkanaście lat.

Odpowiedz
G kedzior141

Karanthir666
Akurat zmiany w 11 w stosunku do 10 byly ogrone, a w 12 w stosunku do 11 bardzo duze wiec bez przesady.

Odpowiedz
G Call_me_Kay

Identyczne co FIFA 12, ale jednak to nie zmienia faktu, że spełniam wymagania a mi się cieło...

Odpowiedz
MBi

na komputer z nasa ! <joke>

a tak serio to kto by instalował z myślą o grach W7 albo w szczególności Vistę na takim sprzęcie ?! :D

Odpowiedz
G Mr_Spike

Wymaganie sprzętowe do fify??? Jakie wymagania? Myślałem, że wystarczy trochę trawy i zapalniczka ;P

Odpowiedz
WiK1992

Zalecane, czyli mam rozumieć takie, na których gra będzie chodzić na wysokich ustawieniach, tak ? Bo Fifa 12, mimo tego, że spełniałem zalecane to cięła niemiłosiernie i musiałem grać na średnich.

Odpowiedz
Karanthir666

> Akurat zmiany w 11 w stosunku do 10 byly ogrone, a w 12 w stosunku do 11 bardzo duze
> wiec bez przesady.
Wymieniłeś aby 2 gry. A co powiesz o NFS? CoD? DA2? Na temat ME3 się nie wypowiadam, ale podobno też kiepsko. Czego się nie dotkną to spieprzą. Wyciskają z popularnej marki ile się da, za każdym razem ją upraszczając i dając lepszą grafikę. Ale dla dzisiejszych graczy wystarczy aby w grze była ładna grafika i już jest gra super hiper fajna.

Odpowiedz
G kedzior141

A to zwracam honor, z roztargnienia myślałem że piszesz tylko o fifie.

Odpowiedz