Informacje

Nadchodzi weekendowy stress test Path of Exile

12

Wszyscy zainteresowani sieciowym RPG-iem Path of Exile będą mogli sprawdzić go już w ten weekend. Dodatkową atrakcją jest udostępnienie szóstej klasy postaci specjalnie na najbliższy stress test.

Path of Exile - obrazek 1
Path of Exile

O godz. 2.00 w nocy czasu polskiego z piątku na sobotę rozpocznie się krótka faza otwartych beta-testów Path of Exile, sieciowego RPG-a powstającego w studiu Grinding Gear Games. Potrwają one do poniedziałku, do godz. 9.00. Co należy zrobić, by wziąć w nich udział? Założyć konto na oficjalnej stronie gry, pobrać klienta i rozpocząć rozgrywkę, gdy tylko publiczna beta zostanie udostępniona.

Przedsięwzięcie to nastawione jest na sprawdzenie wytrzymałości serwerów. Zawartość publicznej bety Path of Exile będzie niemal identyczna w porównaniu do tej, którą sprawdzają uczestnicy zamkniętych testów. Jedyna różnica powinna jednak ucieszyć fanów tego tytułu - w najbliższy weekend udostępniona zostanie bowiem szósta klasa postaci, The Shadow.

Więcej informacji (w języku angielskim) uzyskacie na stronie Path of Exile.

12 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Cykada85

Dostalem nawet zaproszenie na maila, ale po becie w Diablo jako nie bardzo mi sie chce :(

Odpowiedz
PETRAS-36

jeśli ktoś się nie może doczekać to niech łapie key: FR8NR-VKQGB-U5AYE-XWGJ2

Odpowiedz
G czopor

a ja czekam na PoE bo diablo mnie nie interesuje ^^

Odpowiedz
Arhoz

Petras: Invalid activation key.
Chyba ktoś już uzył, macie inne keye ?

Odpowiedz
SmokeY

Dobry pomysł z tymi beta testami tuż przed premierą D3. Przystawka przed daniem głównym a gra pewnie zostanie gdzieś tam w pamięci:)

Odpowiedz
gromerr

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich polskich graczy do odwiedzenia naszej strony http://path-of-exile.pl
Posiadamy obszerny zbiór statystyk, gemów, opisów, questów, drzewko skili pasywnych, forum ściśle związane ze stroną.
Oprócz tego szykujemy też parę ciekawych narzędzi oraz kalkulatorów.
Zapraszamy!

Odpowiedz
Zinop

Grałem w ostatnim Stress Teście PoE i bawiłem się lepiej niż w becie Diablo 3. Czekam na oba tytuły, ale chcę napisać iż Path of Exile bardzo mocno się broni i warto w tę grę pograć :)

Odpowiedz
G PumaX

Baaardzo ciekawy tytuł :-) Przetestowałam i stwierdzić muszę że mnie wciągnęło :D Czekam z niecierpliwością na premierę :> Bardziej mnie ten tytuł zainteresował od nadchodzącego diabełka [moze to przez ten szum wokol diablo & cena za produkt]

Odpowiedz
lis_23

A ja mam taki problem: zarejestrowałem się na stronie, pobrałem klienta, zainstalowałem, ściągnąłem i gdy chcę grać i mogę już wybrać postać to za nic nie mogę wpisać imienia, zawsze jest już zajęte lub są inne błędy, obiekcje - co zrobić?.

Odpowiedz
gromerr

Konkurs – wygraj klucz do gry!
Na stronie www.path-of-exile.pl przygotowaliśmy serie konkursów w których oczywiście nagrodami są klucze do zamkniętych testów gry Path of Exile.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony oraz do wzięcia udziału w zabawie.

Odpowiedz