Informacje

Być może gra o Avengers istnieje i być może znamy jej tytuł

8 Mateusz Kołodziejski

Wygląda na to, że gra o Avengers rzeczywiście powstaje i ma nawet swój tytuł, który poznaliśmy dzięki rejestracji domeny - Avengers: Battle for Earth.

Być może gra o Avengers istnieje i być może znamy jej tytuł - obrazek 1

W czasie kiedy my świętowaliśmy podpisanie Konstytucji 3 maja, czyli dzień przed tym jak film The Avengers trafił do amerykańskich kin, domena avengersbattleforearth.com została zastrzeżona przez firmę MarkMonitor, która zajmuje się ochroną marek w internecie. Właścicielem strony jest Marvel Characters Inc., a serwis Fusible wytropił, że została ona umieszczona na serwerach Ubisoftu.

W ciągu ostatnich miesięcy nie brakowało spekulacji na temat wirtualnych przygód The Avengers. Gra miała już być opóźniona, zawieszona i skasowana, ale rejestracja domeny wskazuje, że w niedługim czasie możemy się spodziewać oficjalnej zapowiedzi.

Nie należy jednak zbyt wcześnie robić sobie nadziei na wielki hit, który przełamie złą passę egranizacji filmowych superprodukcji. Avengers: Battle for Earth może być równie dobrze aplikacją na iOS i Androida albo grą na Facebooka.

Źródło: Fusible

8 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G LionelPL

Pewnie wyjdzie kolejna licencjonowana słaba gra

Odpowiedz
G Muradin_07

Praktycznie zawsze podchodzę do takich tytułów sceptycznie. Nie kręcą mnie zbytnio gry filmowe tylko dlatego, że większość z nich po naprawdę dobrych filmach dostają je bardzo słabe. Dlatego pewnie sobie ją odpuszczę.

Odpowiedz
G Fang

"a serwis Fusible wytopił, że została ona umieszczona na serwerach Ubisoftu."

Do poprawy ;)

Odpowiedz
G Thompson

Pamiętacie ten skasowany projekt gry Avengers w FPP? Gdyby doszło to do skutku, kupiłbym z miejsca. Ale pewnie dostaniemy trzecioosobowy slasher, w dodatku opłakanie wykonany... :(

Odpowiedz
jammy666

Jak by wykonanie bylo w polowie jakie jest B AC to bym sie cieszyl. Jesli to bedzie slasher to chce zeby Black Widow miala ruchy prosto z filmu.

Odpowiedz
G Azuredragon

> Pamiętacie ten skasowany projekt gry Avengers w FPP?
Pamiętam, prawdopodobnie byłaby to pierwsza naprawdę udana gra oparta na komiksach Marvela. Mówiąc szczerze, to byłbym bardziej niż rad, gdyby to właśnie wspomniana przez Ciebie produkcja była tym tytułem, a nie jakaś pierwsza lepsza kaszanka na licencji filmowej. :/

Odpowiedz
marcin-malysza

"Nie należy jednak zbyt wcześnie robić sobie nadziei na wielki hit, który przełamie złą passę egranizacji filmowych superprodukcji."
A co do gry na podstawie filmów z postaciami Marvela to niestety nie przypominam sobie zbyt wielu dobrych tytułów z owymi postaciami.
Ale miejmy nadzieję, że ktoś w końcu powtórzy sukces Rocksteady i Batmana ale z postacią/postaciamiz Marvela...

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?