Informacje

Trailer Far Cry 3 wyciekł już dziś - i zdradził datę premiery!

27

Zapowiadany wczorajszym teaserem zwiastun Far Cry 3 miał ukazać się dopiero jutro, ale zrządzeniem losu wyciekł już dziś. I wiecie co? Trzyma niesamowity klimat!

Far Cry 3 - obrazek 1
Far Cry 3

Oto historia jakich wiele: trafiasz ze swoimi przyjaciółmi na rajską wyspę, strzelasz sobie kilka fotek godnych umieszczenia na jednym z portali społecznościowych, wieczorem idziecie do lokalnego baru, w pewnym momencie pod wpływem procentów urywa Ci się film, a następnego ranka budzisz się ze związanymi za plecami dłońmi i zastanawiasz się: co u licha?

Taką właśnie historię, po której rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie i ucieczka przed jakimiś psychopatami, przedstawia nowy trailer Far Cry 3, który niespodziewanie już dziś znalazł się w sieci (według wcześniejszych zapowiedzi, miało do tego dojść dopiero jutro). Fani ucieszą się także na wieść, że materiał ujawnia datę premiery. Gra, jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, zadebiutuje 6 września. Poniżej wspomniany zwiastun.

27 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G dark_master

trailer pokazuje jedno - ubisoft nie ma NAJMNIEJSZEGO pomysłu na tę serię, tworząc kolejne częsci zupełnie z (_!_), każda oparta na zupełnie innym koncepcie, a jedyne co je łączy to gatunek.
Na marginesie ciekawe czy znowu wyjdzie coś, co w założeniu miało mieć pewną dozę realizmu i klimat, a co zostanie zarżnięte casualowieniem ile się da (pijąc do FC2 - po cholerę jakieś psucie broni, wyciąganie kul nożem i tego typu ciekawe patenty, skoro postać i tak jest nieśmiertelna, a sprzęt zostawiony przez przeciwników świeci się na złoto by nawet idiota zrozumiał, że można podnieść? Już nie mówiąc o magicznym respawnie)

Odpowiedz
G pawbuk

Bardzo mnie cieszy powrót na rajskie wyspy. Afryka nie była taka zła, ale klimaty pustynne i sawanna mnie kręcą dużo mniej niż piaszczyste plaże i gęsta dżungla :D a sam trailer mi z początku przypomina końcówkę trailera Dead Island :D
Ogólnie Ubi ma problem, bo kontynuacją części pierwszej jest tak naprawdę Crysis, który jednak w części drugiej poszedł w trochę inną stronę. Od FC3 oczekuję właśnie powrotu rozgrywki z FC, tylko bez wszelkich mutantów i tym podobnych. Osobiście mi się się najbardziej właśnie podobały początkowe etapy FC, gdzie walczyliśmy z najemnikami na obrzeżach wysp. Późniejsze etapy z mutantami i ciemną dżunglą dużo nie przekonały mnie. Martwi mnie jednak trochę poziom trudności. Samotny atak na wioskę pełną wrogów powinien się skończyć zgonem po kilkunastu sekundach. Wolę jednak cichego zabójcę i długotrwałe planowanie ataku niż akcje w stylu Rambo :D

Odpowiedz
G TigerXP

No cóz, dla mnie pierwsza czesc FC dalej jest jednym z najlepszych FPS-ów ever. Moze innowacyjna nie byla, ale wszystkie elementy ktore posiadala miala dopracowane do perfekcji. Potem sie pojawil FC2, z ktorego nuuuuuuda bilo z kazdej strony, juz pomijam fakt ze gra byla tak bezplciowa jak tylko bezplciowa moze byc gra. W ogole cala ta afryka i historia w grze do dupy byly. No ale nie ma sie co dziwic, inne studio juz robilo ta gre (swoja droga, kolejne gry studia ktore zrobilo pierwsza czesc tez mialy tendencje znizkowa, mowa tutaj o crytek oczywiscie). Trzecia czesc poniekad wraca na tropikalna wyspe. Tyle ze z trailera wynika ze glowny bohater to zwykla p...., nie zrozumcie mnie zle, nie mam nic przeciwko bohaterom bez jaj w grach/filmach w ktorych jest to niezbedne. Niecierpie po prostu gdy glowny bohater, faja do kwadratu po kilku godzinach w zagrozeniu strzela celniej niczym dżon wejn u szczytu formy, a obsluga noza wprawila by w kompleksy sama fishera. A zapowiada sie tutaj ze tak bedzie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, postaram sie w to zagrac, ale jesli spieprza to jak czesc druga to biore widly i jade tam gdzie robili ta gre. Ja po prostu sie zakochalem w pierwszej czesc :/

Odpowiedz
Piterixos

A mam takie pytanko. Ten filmik to został stworzony jakoś przy użyciu silnika gry czy coś? Chodzi mi o tą grafikę. Rozumiem, że w normalnej grze nie będzie tak dobra, no ale poziom jej realizmu wydał mi się duży nawet jak na inne podkolorowane trailery...

Odpowiedz
G zadymek

W sumie, ja tu widzę powrót "do korzeni":
-kolejny raz mamy rajską wyspę
-pełną uzbrojonych po zęby zakapiorów
-pechowca, któtry na niej wylądował
-i kolejny raz wychodzi z niego istny killer
-nawet początek utrzymany jest w klimacie intra FC (motyw biegu przez dżunglę)

Piterixos
Film za dobrze wygląda jak na engine gry ;)

Odpowiedz
G sinir

Na taką grafikę nie ma co liczyć raczej, ale na pewno będzie ładnie. Szkoda tylko że po wakacjach... :(

Odpowiedz
G Ifym

A ja się jaram. Klimat aż się wylewa. Chrzanić grafikę, jeśli klimat będzie taki jak w tym trailerze to mają moje pieniądze. Do tego Noisia w trailerze, Machine Gun, mój ulubiony kawałek od nich. Mają moje pieniądze, oczywiście kupię wersję na PS3 bo gry na Ubi na PC to kupa i padaczka przez te ich banie z zabezpieczeniami.

Odpowiedz
Cygi

Trailer nawet miło się ogląda, do momentu wejścia muzyki.

Ja się pytam: Da Fak?!
Jedno z drugim cholernie się gryzie.
Gdy tylko pojawiła się muzyka, zostałem zmuszony obejrzeć trailer do końca w wielkim grymasem na twarzy.

Jak można rozwalić zwiastun niepasującym podkładem muzycznym?
Obejrzyj trailer Far Cry 3.

Odpowiedz
G Ifym

> Jak można rozwalić zwiastun niepasującym podkładem muzycznym?
Kwestia gustu, jak dla mnie świetnie pasuje.

Odpowiedz
Phobos_s

Klimat trailera jest całkiem spoko, niestety tylko do wejścia tej muzycznej sieczki pod koniec. Szkoda, bo wystarczyłoby trochę się postarać i trailer byłby po prostu znakomity. A tak muzyka totalnie nie pasuje do prezentowanego obrazu. Ta moda na dubstep w trailerach zabija...

Ciekawe jak będzie z fabułą nowego FC.
Pierwszy FC był ciekawy do momentu pojawienia się mutantów, potem to flaki z olejem i dwa razy się od tego tytułu odbiłem.
Dwójki na razie nie ruszyłem bo czekam na jakąś dobrą promocję na Steam. Choć nie wiem czy warto w ogóle ten tytuł ruszać i czy nadal posiada on ten zakichany ubisyfny DRM z U-Playem czy jakoś tam.
Pierwsze trailery FC3 zapowiadają całkiem strawną historię ale w prani może wyjść zupełnie co innego.

Odpowiedz
G Hartus

Ten psychopata okazał się strzałem w dziesiątkę. Nadaje takiego fajnego klimatu. Bardzo mi się podoba. Tylko ta... muzyka(?) na końcu troszkę to popsuła. To jest ten cały dubstep? Ludzie naprawdę słuchają czegoś takiego dla przyjemności?

Odpowiedz
G dark_master

> Dwójki na razie nie ruszyłem bo czekam na jakąś dobrą promocję na Steam. Choć nie wiem
> czy warto w ogóle ten tytuł ruszać i czy nadal posiada on ten zakichany ubisyfny DRM
> z U-Playem czy jakoś tam.
drm na początku miał sztywny limit instalacji, potem w patchu dodali ficzer, ze przy odinstalowaniu gry limit się zeruje. W każdym razie ten DRM to naprawdę nie jest problem, bo juz po pierwszym usunięciu nie ma ochoty się do gry wracać. Ok, jestem krytyczny, czasem nawet bardzo, ale w taki chłam jak FC2 to doprawdy rzadko kiedy na moim dysku twardym gościł. Nawet nie chodzi o to, że strzela się źle (bo to akurat jest całkiem przyjemne), ale o totalne zarżnięcie konceptu i klimatu. Tak po kolei, dla przykładu:1. Niby afryka i porachunki między lokalnymi kacykami, a jednak w obu frakcjach jest tyle samo czarnych co i białych, by gra nie dostała łatki rasistowskiej.2. Niby owe dwie frakcje, walka na śmierć i życie, wzajemne akty ludobójstwa (klimat a'la hotel rwanda miał być), a w grze nigdy nie widzimy, by owe frakcje wzajemnie się atakowały3. co więcej, obie frakcje atakują tylko nas, co jest komiczne o tyle, ze juz po kilku pierwszych misjach musimy się zdecydować do której z nich wstępujemy (bo jak mówią ich szefowie, nie mogą wszystkim powiedzieć że ten nowy biały człowiek dla nich pracuje, great).4. jeszcze by to uszło, gdyby nie fakt, że posterunki obie frakcje mają na każdym skrzyżowaniu w grze..5. ..a mapa niby ma 25 km^2, a tak naprawdę poruszamy się szerszymi lub węższymi tunelami (przestrzeni otwartych mało) więc nie da się ich ominąć..6 ..a nawet jak pokonamy, odjedziemy 15m od posterunku i odwrócimy się za siebie, to okaże się, że wszyscy się odrodzilia juz pomijam takie wymysły jak nieśmiertelność bohatera przy jednoczesnej konieczności wyciągania kul nożem, czy świecące się przedmioty które można użyć. Warto zagrać tylko dla efektu rozprzestrzeniania się ognia, ale nie warto za to płacić.

Odpowiedz
G Ifym

> To jest ten cały dubstep?
> Ludzie naprawdę słuchają czegoś takiego dla przyjemności?
Z ciekawości zobaczyłem czego słuchasz na twoim GS. Naprawdę słuchasz tego dla przyjemności?

Odpowiedz
Phobos_s

> /ciach/
No faktycznie, to co piszesz nie tworzy zbyt urodziwego obrazu gry. A szkoda, bo pamiętam, że tytuł zapowiadał się całkiem przyzwoicie a oceniany tez nie był źle (choć bardzo dobrze też nie:])Widać, że raczej nic nie straciłem nie grając :)> Warto zagrać tylko dla efektu rozprzestrzeniania się ognia, ale nie warto za to płacić.
Niestety jeszcze nie dają FC2 za darmo, więc innej opcji niż zapłacenie nie mam, bo nie mam też od kogo pożyczyć, nawet jeśli wersję PC się dało ;)@ IfymTo co Hartus ma na GS przynajmniej można nazwać muzyką :) I to nie byle jaką tylko bardzo dobrą.Ale to nie wątek na taką rozmowę :)

Odpowiedz
G Hartus

Tak. W muzyce, której ja słucham liczy się przede wszystkim wkład i talent człowieka, a to coś przypomina mi zlepek wkurzających i niemiłych dla ucha dźwięków połączonych na kolanie w kilka minut. Nie piszę tego złośliwie. Jak ktoś nazywa to muzyką to jego sprawa. Mnie tylko ciekawi jak można takiego czegoś słuchać dla przyjemności.Dyskusja schodzi z tematu newsa więc z mojej strony to tyle.

Odpowiedz
G Ifym

A ja wręcz przeciwnie, napisałem to co napisałem złośliwie. Słucham wielu gatunków muzyki, głównie rapu, d'n'b, jazzu i bluesa, rocka i nigdy nie przyszło mi do głowy pisać o jakimś gatunku 'że nie da się tego słuchać dla przyjemności', słuchaj czego chcesz, nie krytykuj i nie rzucaj durnych tekstów. Tobie podoba sie klasyka rocka/metalu, komu innemu disco polo, jego sprawa do cholery. Argh.

Odpowiedz
G zadymek

> Tak. W muzyce, której ja słucham liczy się przede wszystkim wkład i talent człowieka,
> a to coś przypomina mi zlepek wkurzających i niemiłych dla ucha dźwięków połączonych
Hmm, ja dla przykładu w "twórczości KISS talentu nie widzę za grosz - nie mówiąc o słuchaniu tego z własnej i nieprzymuszonej woli... To kwestia gustu.> na kolanie w kilka minut. Nie piszę tego złośliwie. Jak ktoś nazywa to muzyką to jego sprawa
Czyli dokładnie odwzorowuje to co widać na ekranie: zlepek wkurzących i niemiłych scenek połączonych naprędce w całość.A skoro utworem muzycznym nazywa się 4' 33", to w tym temacie no comment:]> Mnie tylko ciekawi jak można takiego czegoś słuchać dla przyjemności.
No różne są zboczenia:)Niemniej nie chodzi o to czy to przyjemne tylko jak się komponuje z filmem, a to wychodzi całkiem nieźle (choć ten "jazgot" mógłby wejść nieco poźniej).

Odpowiedz
G TigerXP

http://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g&ob=av2e najbardziej znany kawalek skrillexa i chyba najlepszy, przynajmniej tak mi sie zdaje. Co do muzyki, lubie dub i wg mnie pasuje tutaj. Niedawno byl na gramie trailer polskiej gry Cargo, w ktorym rowniez podkladem byl dubstep i pasowal idealnie. Wydaje mi sie ze to gwestia gustu. 400 lat temu z miejsca by scieli glowy takim tworcom jak AC/DC czy Metalica, wiec moze po prostu wy jestescie za bardzo ograniczeni? :P

Odpowiedz
G Hartus

Prawdę mówiąc to KISS'a lubię tylko trzy piosenki. Nie wiem czemu go tam dodałem. :) Spróbowałem przesłuchać tych utworów co podałeś, ale nie zmieniło to mojego punktu widzenia na ten gatunek. Mnie po prostu męczy słuchanie tych wszystkich odgłosów jakie tam są powciskane. Imo to dubstep przeskakuje nawet techno, w złym tego słowa znaczeniu, bo tam przynajmniej w tle leci jakaś melodia. :PW ogóle ten cały dubstep to jakiś nowy twór czy jest po prostu modny? Bo jeszcze 3 lata temu ta nazwa nic by mi nie mówiła.

Odpowiedz
G Namaru

> Mnie po prostu męczy słuchanie tych wszystkich odgłosów jakie tam są
> powciskane. Imo to dubstep przeskakuje nawet techno, w złym tego słowa znaczeniu, bo
> tam przynajmniej w tle leci jakaś melodia. :P
Ja tam się z Tobą zgadzam. Ciężko się tego słucha i gdyby nie ciekawość to nie wytrzymałbym więcej niż paręnaście sekund. Po prostu tego słuchać hadko ;) Tak to jest we współczesnej kulturze musi być głośno, prosto i z pier**ciem.

Odpowiedz
G Ifym

> W ogóle ten cały dubstep to jakiś nowy twór czy jest po prostu modny? Bo jeszcze 3 lata
> temu ta nazwa nic by mi nie mówiła.
Ja dusbtepu słucham od 2001 więc ta nazwa mówi mi coś od bardzo dawna...

Odpowiedz
G Niflheim

Trailer fajny ale dubstep pasuje do niego jak pięść do nosa. Może być z tego całkiem fajna giera.

@Ifym

> Ja dusbtepu słucham od 2001 więc ta nazwa mówi mi coś od bardzo dawna...

Ta, ale popularny natomiast stał się stosunkowo niedawno. Na szczęście to kolejna przelotna moda.

Odpowiedz
G KamyK_84

Trailer i może byłby fajny, ale jak usłyszałem znowu te dubstepowe pierdzenie to ledwo wytrzymałem do końca. Nie wciskali by tego syfu przynajmniej do gier (i ich trailerów głównie).

Odpowiedz
Essau

Może wreszcie dostaniemy Far Cry'a z dobrą fabułą.

Odpowiedz
G Perry_Cox


Strasznie nie podoba mi się ta moda na dubstep w trailerach. Jedynie w Syndicate jakoś to pasowało, reszta ssie.

Odpowiedz