Informacje

Wymyśl imię dla Bezimiennego i zgarnij gry oraz koszulkę z serii Gothic!

701

Zapraszamy do udziału w najnowszym konkursie, organizowanym we współpracy z serwisem Tawerna Gothic z okazji premiery gry Arcania: Upadek Setarrif. Czekają na Was nagrody od dystrybutora gry, firmy CD Projekt.

ArcaniA: Upadek Setariff - obrazek 1
ArcaniA: Upadek Setariff

Dziś debiutuje nowa produkcja studia Spellbound, ArcaniA: Upadek Setarrif. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym po raz kolejny liczymy na Waszą kreatywność. Tym razem nie musicie jednak pisać rozbudowanych elaboratów, tworzyć efektownych grafik czy nagrywać okraszonych humorem filmów. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie jednego (lub kilku) słów.

Tym słowem jest imię, jakie nadalibyście Bezimiennemu. To właśnie wymyślenie możliwie najlepszego imienia dla bohatera gry jest Waszym zadaniem konkursowym. Inspiracji możecie poszukiwać na stronie współorganizatora konkursu, Tawerny Gothic. Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego włącznie. Aby dać sobie szansę na zwycięstwo wystarczy wpisać swoją propozycję w komentarzu do tej informacji.

Wymyśl imię dla Bezimiennego i zgarnij gry oraz koszulkę z serii Gothic! - obrazek 2

Zwycięzców będzie trzech, a każdy z nich otrzyma zestaw efektownych upominków od firmy CD Projekt: grę Gothic 3 i Sagę Gothic wydane w serii Extra Klasyka Gold, a także koszulkę z grafiką z ArcaniA: Upadek Setariff po jednej stronie i napisem "Fan Gothica" po drugiej (możecie ją zobaczyć na powyższej grafice). Tu możecie sprawdzić regulamin. Życzymy przypływu weny!

701 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Pajonk78

Mój typ to Nergui - jak się komuś chce to poszuka co to imię znaczy. Sądzę, że jest to najlepiej pasujące imię do Bezimiennego. :D

Odpowiedz
G Maciej2801

Pałki łałki

Odpowiedz
NeroNarmeril

Bury Zenek

Odpowiedz
G Lotarius

Denest - nic nie znaczy ale wg. mnie pasuje.

Odpowiedz
G neo-kce

1. Argenio
2. Gothrick

Odpowiedz
G Redjevel

Arthas

Odpowiedz
Bloody_Adi

Nick, bardzo uniwersalne

Odpowiedz
G SpecShadow

Am Shaegar.

Odpowiedz
ProNorbi

Natrus

Odpowiedz
CrazyGambler

Maniek Wygnipałka :)

Odpowiedz
G Shelazar

Niczego bym nie zmieniał, JA pasuje najlepiej.

Ew. Jerry też jest ładnie!

Odpowiedz
bezlerg

Brenon

A co do samego konkursu, to koszulka trochę słaba, ale zależy mi na grach, więc się zgłaszam :)

Odpowiedz
G SmokeGuciooPL

Senzar- od włoskiego połączyłem "r" z Senza, czyli "bez"

Odpowiedz
Triid

Waldek

Odpowiedz
G Luke1695

1. Rościsław
2. Asparuch
3. Świętopełk

Odpowiedz
ryu7

Werter - dziwne skojarzenia jeszcze z czasów G1 ;)

Odpowiedz
G JackReno

Bellator

Z łaciny - wojownik.

Odpowiedz
Rutek_e

A ja proponuję GREVIS

Odpowiedz
AldaeR

Justin B.

edit:

albo macaty Justyn

Odpowiedz
G Alreth

Senfir

Odpowiedz
Gar

Allname.:)

Odpowiedz
Phobos_s

Ile zgłoszeń można wysłać?

Odpowiedz
Ghartan

Zdzichu

Odpowiedz
G Konradfus

Adanhiel

Odpowiedz
G Gerg0sz

Greg

Odpowiedz
NoLFe

Grognar z Montery, syn Grunkara i Hedii
:D

Odpowiedz
G KannX

Masturberius Fallonius

Odpowiedz
G TazDingo

1. Stefan
2. Tadeusz ( Tadek)
3. Edmund

Polskie i modne!

Odpowiedz
misiek0001

Sorry za double posta.

Odpowiedz
misiek0001

Caretamoris. Pozbawiony miłości.

Odpowiedz
G Paddy_Lary

Zdychu :D

Odpowiedz
jhusdhui

Neymles :)

Odpowiedz
G charnjit013

Imienny :)

Odpowiedz
pbuczak

Irion

Odpowiedz
novusek

Gniewomir

Odpowiedz
JaskozLukowa

"Artuz z Nadrenni", ewentualnie "Artus z Nadrenni "lub "Artus Wilhelm".

Odpowiedz
G dariuszp

> "Artuz z Nadrenni", ewentualnie "Artus z Nadrenni "lub "Artus Wilhelm".
Taros

Odpowiedz
Maczekpl93

Bożydar - O takim imieniu też bym chciał zapomnieć :)

Odpowiedz
G firzen132

Johny Walker

Odpowiedz
RobsonAmbro

Stefan

Odpowiedz
G zawcia

Janusz albo Bożydar (aj, już ktoś wcześniej użył Bożydara - zmieniam na Kleofasa xD)

/eot

xD

Odpowiedz
G Kathzar

Aleric - szlachetny władca
Amidror - mój naród jest wolny
Lysander - wyzwoliciel

Odpowiedz
JaskozLukowa

"Aruz z Nadrenni", ewentualnie "Artus z Nadrenni", lub "Artus Wilhelm"(w znaczeni Artus syn Wilhelma).

Odpowiedz