Informacje

Tymczasem w Jerozolimie, czyli GTA: San Andreas II, God Of War na PC i inne cuda

51 Krzysiek Ogrodnik

Prezes gram.pl, Wiktor Cegła, niedawno pojechał na wycieczkę do Jerozolimy. Przechadzając się po jednym z tamtejszych targów zauważył sklep z grami, który miał produkty, o jakich nam się nawet nie śniło!

Mały i niepozorny sklep pełen był skarbów niedostępnych na naszym rynku. Spójrzcie choćby na powyższy filmik – God of War Collection na PC jak w mordę strzelił! Nie jestem tylko pewien, czy ta dziewiątka w prawym górnym rogu frontowej okładki odnosi się do rozmiaru płyty (DVD 9), czy też to jakiś numer ewidencyjny.

Nie zatrzymujmy się jednak tylko na tym przykładzie – zerknijcie na pierwsze zdjęcie z galerii, istną kompilację różnych odsłon GTA: Vice City. Nie wiedzieliście, że było ich aż tyle? Spokojnie, ja też nie miałem o tym pojęcia. Co my tam mamy? GTA: Vice City Arabic Night, GTA: Vice City Back to the Futuer (powinno być chyba Future), GTA: Vice City Fast & Furious, GTA: Vice City IN SYRIA, GTA: Vice City Long Night, GTA: Vice City Matrix, GTA: Vice City Myriad Islands i zapewne zabójczo dobre GTA: Vice City New Car. Osiem gier w jednym pudełku – okazja!

Fani GTA: San Andreas także znajdą coś na siebie. Kolejna kompilacja gier zawiera GTA: San Andreas 1, GTA: San Andreas 2, GTA: San Andreas 3, GTA: San Andreas 4, GTA: San Andreas 5 (Bruce na okładce!) i GTA: San Andreas Xtreme – sześć produktów, które czekają tylko, by je zainstalować i przejść.

Na koniec mamy jeszcze GTA IV: Unlimited Drift (jedna gra w pudełku, więc pewnie jakaś świeżynka) i dwie licencjonowane koszulki z Mafii II. Zastanawiacie się gdzie w tej grze był wielki misio? Otóż developer w dniu premiery urządził specjalny konkurs – niedźwiedzia dostała pierwsza osoba, która ukończyła na 100% multiplayer z Mafii II. Nagrodą prócz postaci dostępnej w grze były też widoczne na zdjęciach koszulki, wygrał je najprawdopodobniej właściciel tego straganu. Zaraz! Wygrał a teraz sprzedaje? Skandal!

51 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
mitek96

Na Ukrainie to samo, obok oryginalnych gier takie dziwactwa :P

Odpowiedz
1t4chi

ciekawe czy sprzedają już xboxa720, z chęcią bym zagrał w GoW5 :) a i ciekawe ile kosztuje wysyłka na psp3 xD

a co do gier.. to ciekawe czy to produkcje z nesa czy moe coś bardziej zaawansowanego.

Odpowiedz
G barth89

Powiem krótko - szok.

Odpowiedz
vunner

Trzeba było kupić, a potem przetestować! :P

Odpowiedz
G KapiKullo

Co Wiktor Cegła robił w Jerozolimie?

Odpowiedz
G kindziukxxx

Prezes mógł kupić dla redakcji, to by mieli recenzje gier niedostępnych nigdzie :)

Odpowiedz
G Call_me_Kay

GTA Vice City: New Car - muszę to mieć xD W ogóle co za nazwa...

Odpowiedz
Wiktor_Cegla

Chciałem kupić, ale pirackie to jednak wstyd - nawet, jeśli to pirat gry nieistniejącej ;)

A w Jerozolimie byłem przy okazji meczu, na który poleciałem do Izraela.

Odpowiedz
G Henrar

> Co Wiktor Cegła robił w Jerozolimie?
Pojechał podpisać umowy z wydawcą God of War na PC :P

Odpowiedz
Wiktor_Cegla

> > Co Wiktor Cegła robił w Jerozolimie?
>
> Pojechał podpisać umowy z wydawcą God of War na PC :P
LOL :)Niestety, nie chcieli się targować. 30 szekli od sztuki, za drogo!

Odpowiedz
Adamantium

Też widziałem Diablo 4 i 5 na jakimś screenie... ale wiecie może, jak ogólnie te podróbki się prezentują w grze? :D

Odpowiedz
G Lailonn

Gdzie tam piraty :p Przecież widać oryginalne pudełka i okładki! A do tego prosto ze sklepu :) ja tam bym kupił z ciekawości "co też tam faktycznie siedzi". Znając życie mody fanowskie ;p

Odpowiedz
G Scorpio100

> Też widziałem Diablo 4 i 5 na jakimś screenie... ale wiecie może, jak ogólnie te podróbki
> się prezentują w grze? :D
Pewnie wcale.

Odpowiedz
G rammi

> Niestety, nie chcieli się targować. 30 szekli od sztuki, za drogo!
Patrząc na kurs to 1 szekel to jakieś 90 groszy ;)Trzeba było przywieźć chociażby God of War na PC i zobaczyć co na płytce się znajduje :)Gdybym tam był to przywiózłbym do Polski cały ten bazar :]

Odpowiedz
G KapiKullo

Mnie ta koszulka w oko wpadła no ale... nagród się nie powinno sprzedawać, a co dopiero takich...

Odpowiedz
vegost

Tam chyba nie było żadnych gier oryginalnych :) Szkoda naprawdę pisać o tym :P

Odpowiedz
G KapiKullo

No chyba, że on takie produkuje/ produkował. :P

Odpowiedz
K0j0t

Co do tego God of war - jak najbardziej możliwe i takie coś istnieje naprawdę, zwykły emulator PS2 zintegrowany z grą, ale jak ładnie sprzedawany :D

Odpowiedz
G hammerfall87

ten t shirt z mafia 2 całkiem z jajem :P

Odpowiedz
cin222

Na płytce z GoW I i II na PC pewnie są obrazy płyt dvd z PS2 i emulator :D

Odpowiedz
G cravenciak

Zwykłe mody z okładkami.

Odpowiedz
Radzio40k

ale przy tym 3cim zdjeciu to grafik sie nie postaral patrzac na te miniatury okladek :P

Odpowiedz
Gen_Maximus

> Niestety, nie chcieli się targować. 30 szekli od sztuki, za drogo!
Moment, w Izraelu nie chcieli sie targować? xD

Odpowiedz
G MisticGohan_MODED

Nazwy gier powalają xD

Odpowiedz
G hans_olo

To właśnie są wielcy obrońcy zachodniej cywilizacji na wschodzie.

Odpowiedz
Cygi

Myriad Island - no i wiadomo o co biega.

Mody! Mody! Jako oryginały, hahaha!

Odpowiedz
G Headbangerr

A ja do dziś pamiętam, jak kilka lat temu pewien handlarz na bazarze usiłował mi sprzedać jakiś podejrzanie wyglądający pad do konsoli, zachwalając go słowami "Eto lux torpeda".

Odpowiedz
G Braveheart

Padłem na pysku xD Niezłe nazwy gier. Widać, że seria GTA tam ma największe powodzenie :P

Odpowiedz
G dreamer94

We Lwowie w sklepie z grami nie takie cudeńka widziałem :P

Odpowiedz
G Zgreed66

To wydawcy bedą wiedzieć gdzie atakować :)
Choć moze lepiej, nie. Jeszcze o antysemityzm ich beda scigac ;D

Odpowiedz
Rems

a co było po instalacji?? Może jakieś mody do GTA?

Odpowiedz
G charnjit013

Ale w Mafii 2 niema trybu multiplayer...

Odpowiedz
G kotlecik5

Jak zobaczyłem GTA San Andreas V z Brucem Willisem na okładce to padłem :P Założę się, że te gry są robione na podstawie cartridge'ów do Pegasusa 999 in 1 Collection! :D Pewnie jakieś zmodowane wersje gier, jak Diablo 2, tylko że Paladyn miał drzewko ze skillami Barbarzyńcy itp. :P

Odpowiedz
Krzysiek_Ogrodnik

> We Lwowie w sklepie z grami nie takie cudeńka widziałem :P
Co na przykład? :)

Odpowiedz
G knopfler

Kurde mimo że piraty to ja bym jedną kupił. Po prostu umieram z ciekawości co na tych płytkach się znajduje :).

Odpowiedz
G PJ_MW

niezle :P

Odpowiedz
Miguello

Ale beczka :)
U nas też można spotkać przeróżnej maści nowości rynkowe (taka antycypacja) chociaż odkąd zlikwidowali "stadiona" to i trudniej O-TAKE niuchy. Sami byście ruszyli głową i pomyśleli co by można było wypuścić. Np. Micro Tony Hawk Machines Fingerboard LEGO itd...

Odpowiedz
G dreamer94

> > We Lwowie w sklepie z grami nie takie cudeńka widziałem :P
> Co na przykład? :)
Chociażby Antologia Assassin's Creed i Prince of Persia w jednym pudełku, czy zestaw erpegowca: Skyrim i DA II na jednej płycie :)O "oryginalnym" ACR w wersji pudełkowej na pecety (tydzień przed premierą) nawet wspominać nie będę...

Odpowiedz
MBi

ale fake

Odpowiedz
G fefes

Myriad Island było modyfikacją do któregoś GTA więc pewnie reszta to też mody.

Odpowiedz
G Azvar

Po prostu druga Rosja, na każdym pudełku co innego, a w środku pewnie to samo :P

Odpowiedz
G Rincewind

,,Zastanawiacie się gdzie w tej grze był wielki misio? Otóż developer w dniu premiery urządził specjalny konkurs – niedźwiedzia dostała pierwsza osoba, która ukończyła na 100% multiplayer z Mafii II. "

chyba coś przespałem

Odpowiedz
G vonArnold

Heh, artykuł przypomniał mi stare dzieje, jak kolega przyniósł do mnie Heroes3: Armaggedon's Blade, twierdząc, że to oryginał, ale za 5 zł. Za 5 zł, bo tyle kosztuje gra bez pudełka i instrukcji. :P Tylko płytka coś śmieszną naklejkę miała. No i oryginał od CDP przetłumaczony na ruski :D

Odpowiedz
G Headbangerr

> Skyrim i DA II na jednej płycie :)
Buahahaha litości, prawie się popłakałem xD

Odpowiedz
G Harrolfo

No, w GoWa bym popykał na PC. I nawet GFWL obsługuje ;)

Odpowiedz
G dreamer94

> Buahahaha litości, prawie się popłakałem xD
Żebyś widział jakie fajne pudełko było ;)

Odpowiedz