Informacje

The Elder Scrolls V: Skyrim – porównanie jakości grafiki

...

Jeden z użytkowników serwisu YouTube opublikował krótki, acz treściwy materiał wideo porówujący grafikę w The Elder Scrolls V: Skyrim na platformach PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Która edycja wygląda najlepiej?

The Elder Scrolls V: Skyrim – porównanie jakości grafiki  - obrazek 1

Oczywiście pecetowa i gołym okiem widać, że konsole znacznie jej ustępują. Jeśli natomiast chodzi o Xboksa 360 i PlayStation 3 to minimalną przewagę – moim zdaniem – ma ten pierwszy, na którym zauważymy nieco lepsze oświetlenie i bardziej wyostrzone tekstury. A jakie jest Wasze zdanie?

Poniższy filmik trwa ponad 2 minuty, a zatem niezbyt długo, lecz jego autor – Robbaz – zdążył pokazać rozmaite aspekty rozgrywki: mamy tutaj otwarte przestrzenie, zamknięte lokacje, widzimy roślinność, wodę oraz wiele innych elementów. Nie brakuje także dynamicznej akcji, czyli walki z przeciwnikami.

The Elder Scrolls V: Skyrim wczoraj trafił do europejskich sklepów. Jeśli chcecie zobaczyć, jak rozpoczyna się przygoda w tej grze, zobaczcie nasz gameplay ukazujący pierwsze piętnaście minut gry z polskim dubbingiem, który nota bene dostępny jest wyłącznie na PC – edycje konsolowe nie zostały spolszczone.

Najnowsze
Lubisz nas?