Informacje

Narzędzia mordu na nowym zwiastunie Serious Sam 3: BFE

13 Mateusz Stanisławski

Chorwackie studio Croteam wysmażyło nowy trailer Serious Sam 3: BFE. Tym razem zaprezentowano graczom pukawki, którymi będą dezorganizować wrogie szyki.

Jeśli chodzi o dewastatorskie elementy ekwipunku, to, przynajmniej w teorii, na różnorodność nie można narzekać. Będą soczyste strzelby (12 Gauge Pump Action Shotgun), szybkostrzelne „wypluwacze” ołowiu (M29, XM214-A Minigun), futurystyczne zabawki (XL2 Lasergun, Mutilator), wyrzutnie rakiet (XPML21) oraz snajperki (Raptor 16mm). Do tego dojdą wybuchowe łakocie w postaci chociażby ładunków C4 oraz proste środki przymusu bezpośredniego jak młot kowalski.

Serious Sam 3: BFE, w wyniku niedawnej obsuwy, trafi do sklepów najwcześniej w drugiej połowie listopada. Nowa gra studia Croteam jest przygotowywana z myślą o posiadaczach komputerów osobistych oraz konsoli PlayStation 3 i Xbox 360.

13 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
paulthemen

kurde ja chcę stary wygląd wyrzutni rakiet :(

Odpowiedz
G Kamil909

Widzę wielką, krwawą, chorą jatkę. Czyli Sam takim, jakim go znamy.

Odpowiedz
G Daelor

Niby fajnie, ale ileż razy można sprzedawać to samo, tyle że w trochę lepszej oprawie graficznej*? Gameplay, głosy, nawet przeciwnicy i ich animacje są takie same.


* Nie odpowiadam na stwierdzenia "goście od Modern Warfare robią to samo" oraz "Gram.pl sprzedało się EA i Battlefieldowi" - bo jestem pewien, że nawet w tym temacie się pojawią. Pozdrawiam trolle.

Odpowiedz
Janek_Izdebski

Wygląda jak expansion pack do Duke Nukem Forever, a ta laserowa smycz ze złotej branzoletki jest zerżnięta z Bulletstorm'a! To tyle w tym temacie.

Odpowiedz
G Muradin_07

> Niby fajnie, ale ileż razy można sprzedawać to samo, tyle że w trochę lepszej oprawie
> graficznej*? Gameplay, głosy, nawet przeciwnicy i ich animacje są takie same.
Po prostu: jakby zmieniono coś w tym co jest w Samie najlepsze, czyli rozwalanie hord wrogów za pomocą tych samych, dobrze znanych zabawek to pewnie ludzie by krzyczeli "to nie ten Sam którego znam". Fakt, trochę więcej nowości by mu się przydało... ale jakby mi wprowadzili jakieś krycie się za osłonami i tak dalej to pewnie bym się zawinął pod łóżko i powiedział że koniec świata jest bliski.

Odpowiedz
G Headbangerr

Fajne pukawki i rzeźnia jak zawsze. No i podkład muzyczny niczego sobie ;) Dobrze, że jeszcze czasem ktoś myśli nad tym, jaką muzykę trzeba dobierać do ostrej rozpierduchy, bo po ostatnich eksperymentach niektórych twórców z działaniami wojennymi w rytmie hip-hopu zacząłem już tracić wiarę w ludzi.

Odpowiedz
igtd

lol, destrukcja jest na o wiele wyzszym poziomie niz w przereklamowanym beef3

Odpowiedz
kozak40

> lol, destrukcja jest na o wiele wyzszym poziomie niz w przereklamowanym beef3
Prawdziwa destrukcja to jest w Red Faction. Ładne są te ruchy palm przy uderzeniu :p

Odpowiedz
G vikingwasdead

Młot kowalski i do przodu...

Odpowiedz
G TheFlyingDutchman

Świetne :) zapowiada się miodna rozwałka. Plusik za muzykę.

Odpowiedz
G Kamil909

> Niby fajnie, ale ileż razy można sprzedawać to samo, tyle że w trochę lepszej oprawie
> graficznej*? Gameplay, głosy, nawet przeciwnicy i ich animacje są takie same.
>
>
Już raz wprowadzili zmiany w SS2 i grze się oberwało od fanów, mimo to ja uważam że dwójka była świetna, ale stary Sam też jest genialny. Najważniejszy jest schemat, wybiegamy, strzelamy, zabijamy, idziemy dalej i tak 50 razy. Grafika, czy pukawki to sprawa drugorzędna.

Odpowiedz
calwert

Co to za pomysł z tym młotkiem.Ja " chcem " piłę mechaniczna :-(.

Odpowiedz
G ErykG

Pamiętam jak kiedyś w każdej grze odkrywało się nowe bronie. To było coś.
A teraz wszystko jest na trailerach.

Odpowiedz